Facebook همونطور که استفاده از soars در زمان انزوا

FACEBOOK. A picture taken on August 28, 2019 shows the logo of US online social media and social networking service, Facebook. File photo by Denis Charlet/AFP

FACEBOOK. یک عکس گرفته شده در تاریخ 28 اوت سال 2019 را نشان می دهد آرم از ما آنلاین رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی خدمات Facebook. فایل عکس دنیس Charlet/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – Facebook گفت: در چهارشنبه مارس 18, آن را “معتبر” coronavirus محتوا در بالای کاربر تغذیه آن را به عنوان درهم به نگه دارید تا با افزایش استفاده و بنیادی جریان اطلاعات غلط در آن پلت فرم و پیام های WhatsApp.

پیشرو در شبکه های اجتماعی گفت: آن را تقریبا دو برابر ظرفیت سرور به قدرت واتساپ به مردم در جداسازی محل بیشتر تماس صوتی و تصویری با استفاده از محبوب ترین سرویس های پیام رسانی.

Facebook نیز اهدا $1 میلیون بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه به گسترش حضور محلی واقعیت-چکرز و محدود کردن اطلاعات غلط در واتساپ گفت: Facebook رئیس بهداشت Kang-Jin Xing.

“تیم ها سخت در محل کار به مطمئن شوید که تمام خدمات اجرا هموار به دلیل این است که به وضوح زمانی که مردم می خواهند به ماندن متصل,” Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: در حالی که به روز رسانی خبرنگاران در این شرکت در تلاش است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما انجام بخشی از ما برای کاهش تنهایی.”

به عنوان بخشی از تلاش به عنوان یک منبع اطلاعات قابل اعتماد در مورد کوروناویروس بحران Facebook است نورد از یک مرکز اطلاعات است که نمایش داده خواهد شد در بالای اخبار در شبکه های اجتماعی است.

اطلاعات hub ساخته شده در همکاری با سازمان بهداشت و درمان و رول خواهد شد در ایالات متحده و اروپا از طریق پنج شنبه با برنامه ای برای گسترش آن به نقاط دیگر.

“هدف ما این است برای قرار دادن اطلاعات معتبر در مقابل هر کسی که با استفاده از خدمات ما است،”

توپی را نمایش محتوا از کارشناسان بهداشت عمومی مشاهیر دانشگاهیان و تشویق دیگران راه هایی برای کاهش coronavirus خطر — مانند با در نظر گرفتن اجتماعی-فاصله به طور جدی با توجه به زوکربرگ.

Facebook تحت موشکافی شدید در مورد چگونه از آن جلوگیری مضر یا خطرناک گمراه کننده اطلاعات در مورد کشنده بیماری همه گیر از گسترش بر روی پلت فرم آن با توجه به استراتژی های خلاق تحلیلگر Carolina Milanesi.

“این سیاست است. آن را (یک) انتخابات. این است که کشتار مردم” Milanesi گفت: اهمیت مردم حقیقت در مورد کوروناویروس.

“اگر آنها هوشمند – من می دانم آن را برای تلفن های موبایل سنگدلانه در بخشی از من – اما آنها با استفاده از این را به نفع خود به برخی از احساسات مثبت در اطراف برند.”

اعتدال اصلاح

Facebook شده است دست و پنجه نرم با ساخت این امکان را برای محتوای به تعدیل در خانه توسط کارگران – بسیاری از آنها قرارداد از طریق خارج از شرکت – که در حال کار از راه دور برای کاهش coronavirus خطر است. (بخوانید: Facebook اشکال مسدود شده و کاربران از ارسال coronavirus اخبار مقالات)

“این یکی از بزرگ ما متمرکز شده و در چند روز گذشته است،”

“وجود دارد که انواع خاصی از محتوای اعتدال که بسیار حساس هستند – مانند خودکشی و آسیب خود – و اگر شما در حال کار بر روی است که محتوای برای مدت زمان طولانی می توان آن را بسیار عاطفی به چالش کشیدن.”

برخی از مطالب در حال بررسی توسط مدیران نیز همراه با نگرانی های حریم خصوصی.

Facebook در حال حرکت است حساس ترین نوع محتوا اعتدال به کارکنان تمام وقت در حال حاضر زوکربرگ گفت.

“من بسیار نگران انزوای مردم ماندن در خانه می تواند منجر به افسردگی و یا مسائل مربوط به سلامت روان و من می خواهم به مطمئن شوید که ما پیش از این با بیشتر افراد مشغول به کار در خودکشی و افسردگی پیشگیری کمتر است،”

“باعث خواهد شد که تجارت با (تعدیل) محتوای نمایندگی قریب الوقوع فیزیکی خطر ابتلا به مردم است.”

زوکربرگ قول داد که Facebook مطمئن خواهند شد که مردم انجام قرارداد کار برای شبکه های اجتماعی دریافت پرداخت کامل حتی اگر آنها قادر به انجام شغل معمولی خود را از خانه.

Facebook ادامه خواهد داد به استفاده از هوش مصنوعی در سیستم به سازمان دیده بان برای ممنوع محتوا.

زوکربرگ در صفحه اصلی

زوکربرگ در میان Facebook کارکنان کار از خانه.

“من فکر نمی کنم این امر می تواند بسیار خوبی برای تشویق هر کس دیگری برای انجام این کار و نمی که خودم” زوکربرگ گفت: از کار از خانه با پزشک خود پریسیلا همسر و فرزندان خود را.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن راهی برای تعادل کار از خانه و مراقبت از کودکان و نوجوانان نیز که یک چالش ما در حال تلاش برای کمک به کل شرکت به حرکت است.”

زوکربرگ رد ما گزارش های رسانه ها که Facebook در مذاکرات با واشنگتن بیش از به طور بالقوه با استفاده از اطلاعات شخصی از گوشی های هوشمند برای ردیابی و مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما آگاه هستند از هر فعال مکالمات و یا می پرسد با ما و یا دیگر دولت ها در این مرحله برای درخواست این اطلاعات به طور مستقیم است،”

“من فکر نمی کنم آن را حس به سهام مردم را داده در راه است که مردم آن را انتخاب کردن در به انجام است.”

زوکربرگ گفت که Facebook را باز نمی های اطلاعات کاربران را با دولت ها و این که “هیچ یک از درخواست است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im