Facebook می گوید که می خواهد ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت

واشنگتن—Facebook است به طور موقت ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از استفاده از پلت فرم آن به بهره برداری نگرانی های مردم در مورد کوروناویروس.

ممنوعیت پوشش تبلیغات در رسانه های اجتماعی پلت فرم و همچنین به عنوان لیست تجاری در Facebook, بازار, این شرکت اعلام کرد. Facebook گفت: این امر شروع به اعمال ممنوعیت بیش از چند روز آینده.

“تیم ما در حال نظارت بر COVID-19 وضعیت نزدیک خواهد شد و به روز رسانی های لازم برای سیاست های ما اگر می بینیم مردم در تلاش برای بهره برداری از این بهداشت عمومی اورژانس” راب Leathern, Facebook مدیر مدیریت محصول گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر جمعه.

Epoch Times Photo
یک زن می پوشد یک ماسک در نزدیکی بازار بورس نیویورک (NYSE) در منطقه مالی نیویورک در تاریخ 4 مارس سال 2020 است. (ایسنا/برندان McDermid)

Facebook اشاره کرد که آن را قبلا اعلام ممنوعیت تبلیغات است که ادعا می کند در مورد مزایای بهداشت و درمان از یک محصول خاص و یا تضمین شده است که “یک محصول جلوگیری خواهد شد کسی که از پیمانکاری” این بیماری است.

برخی از مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به توقف خرید ماسک. ایالات متحده جراح عمومی دکتر Jerome M. Adams اشاره کرد در یک صدای جیر جیر در فوریه. 29 که ماسک موثر نیست در حفاظت از عموم مردم “اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

در توسعه جداگانه Amtrak اعلام کرد که آن را لغو آن nonstop Acela قطار مسافری سرویس بین واشنگتن و نیویورک از طریق اواخر آوریل به دلیل کاهش شدید تقاضا است. که خدمات لغو خواهد شد شروع روز سه شنبه و از طریق مه 28, Amtrak گفت.

را لغو می کند تاثیر نمی گذارد Amtrak دیگر با سرعت بالا Acela خدمات اتصال واشنگتن و نیویورک و بوستون اجرا می شود که چندین بار در هر روز محدود و متوقف می شود.

توسط Martin Crutsinger

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im