Facebook لغو کنفرانس توسعه دهندگان F8 با توجه به کروناویروس

NO F8 FOR 2020. In this file photo taken on April 30, 2019 People attend the Facebook F8 Conference at McEnery Convention Center in San Jose, California. File photo by Amy Osborne/AFP

هیچ F8 برای سال 2020 است. در این فایل عکس گرفته شده در 30 آوریل 2019 مردم حضور Facebook F8 کنفرانس در McEnery مرکز کنوانسیون در سن خوزه ، فایل عکس امی آزبورن/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – Facebook on پنج شنبه, 27 فوریه لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان F8 بزرگترین رویداد سالانه برای ما غول فن آوری بیش از نگرانی در مورد امکان گسترش این رمان coronavirus.

جمع آوری و در دره سیلیکون شهر سن خوزه – که تعیین شده بود برای اوایل مارس – به طور معمول به تساوی هزاران نفر از سازندگان نرم افزار از سراسر جهان به همکاری با فن آوری های غول پیکر در پلت فرم آن است.

“با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف COVID-19 ایم دشوار است تصمیم به لغو این فرد جزء F8 در این سال به منظور اولویت بندی بهداشتی و ایمنی از توسعه ما همکاران و کارمندان و همه کسانی که کمک می کند تا با قرار دادن F8 در” Facebook گفت.

چهره به چهره تعامل در مرکز کنفرانس در سان خوزه جایگزین خواهد شد با ارائه جریان آنلاین. F8 جلسات و تظاهرات معمولا span آن “خانواده” از ارائه از جمله اصلی, شبکه اجتماعی Instagram Messenger, WhatsApp و واقعیت مجازی واحد Oculus.

“این دشوار را به – F8 فوق العاده رویداد مهم برای Facebook و آن را یکی از راه های مورد علاقه ما برای جشن همه شما از سراسر جهان” مدیر پلت فرم مشارکت کانستنتینز Papamiltiadis گفت: در یک پیام به توسعه دهندگان.

“ما به بررسی راه های دیگر برای نگه داشتن فرد در بخشی از F8 اما از آن مهم است برای ما برای میزبانی یک رویداد فراگیر و آن را احساس نمی کند حق F8 بدون ما توسعه دهندگان بین المللی در آن حضور داشتند.”

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که جدید کروناویروس بیماری همه گیر بود که در یک “نقطه تعیین کننده” به عنوان کشورهای سراسر جهان مبارزه برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار.

زنگ خطر در حال رشد است به عنوان چین است و دیگر تنها زمین پرورش برای COVID-19 با کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و ایتالیا تبدیل شدن به باغ از عفونت افزایش ترس از یک بیماری همه گیر.

این ویروس در حال حاضر از کشته شدن بیش از 2700 نفر عمدتا در چین – که در آن برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و آلوده بیش از 81,000 در بیش از 45 کشور جهان است.

ما مقامات بهداشت عمومی تایید coronavirus مورد در شمال کالیفرنیا اولین منشا ناشناخته از حدود 60 نفر و گفت: آمریکایی ها به صورت آماده به انصراف از تجمع جرم و کار از خانه. (بخوانید: تهمت درصدد اپیدمی ترس به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان)

این بیماری باعث شده است تا هشدارهای مالی تاثیر از غول تکنولوژی از جمله اپل و مایکروسافت. (بخوانید: حوادث در سراسر جهان تحت تاثیر رمان شیوع کروناویروس)

هر دو Facebook و مایکروسافت گفت: آنها با برداشت از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو مجموعه ای برای ماه مارس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de