Facebook خرید گرافیک های متحرک راه اندازی GIPHY

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – Facebook گفت: در جمعه, مه 15, آن را تا به حال به دست آورد متحرک گرافیک راه اندازی GIPHY و ادغام این شرکت در آن Instagram ویژوال شبکه های اجتماعی است.

از نظر این قرارداد اعلام نشده اما اخبار سایت Axios گفت: کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر پرداخت 400 میلیون دلار است.

GIPHY یک پلت فرم و موتور جستجو برای “پوستر” و دیگر محصولات با استفاده از graphics interchange format یا GIFs.

“GIPHY یک رهبر در ویژوال بیان و آفرینش است پیوستن به Facebook شرکت امروز به عنوان بخشی از Instagram تیم” Facebook در بیانیه ای گفت.

“GIPHY باعث می شود مکالمات روزمره سرگرم کننده تر و بنابراین ما برنامه ای برای یکپارچه سازی بیشتر خود GIF کتابخانه به Instagram و برنامه های دیگر ما به طوری که مردم می تواند به پیدا کردن راه راست را به بیان خودشان هستند.”

GIPHY ایجاد شد و در سال 2013 “با یک هدف ساده در ذهن: برای ایجاد ارتباط بیشتر سرگرم کننده” یک وبلاگ از GIPHY تیم گفت.

“همین دلیل است که ما هیجان زده تا اعلام کند که GIPHY شده است به دست آورد Facebook و پیوستن به این تیم در Instagram.

“Instagram انقلابی خود بیان. بیش از یک میلیارد نفر از مردم استفاده از Instagram برای برقراری ارتباط چگونه آنها احساس و آنچه آنها در مورد پرشور — ما نمی توانیم صبر کنید برای کمک به کسانی که مردم را تبدیل به حتی بیشتر متحرک.”

اخبار همراه با شبکه های اجتماعی شاهد رشد استفاده به عنوان یک نتیجه از میلیاردها نفر از مردم پناه در محل با توجه به کروناویروس مستندات.

در همان زمان tech منتقدان هشدار داده اند در مورد این بیماری همه گیر افزایش قدرت بالای دره سیلیکون شرکت و برخی از قانونگذاران خواستار یک مهلت قانونی برای مالکیت و ادغام و شامل شرکت های بزرگ.

Facebook گفت: این همکاری با GIPHY برای سال است که این شرکت ادامه خواهد داد به کار کتابخانه خود را.

“ما به دنبال به جلو به سرمایه گذاری بیشتر در آن فن آوری و روابط با محتوای” گفت: Instagram معاون رئیس جمهور از محصول Vishal Shah.

“Gif و برچسب به مردم معنادار و خلاق راه برای بیان خود را. نگاه ما مثبت در مردم چگونه با استفاده از GIPHY در محصولات ما و ما می دانیم که آوردن GIPHY تیم خلاقیت و استعداد با هم با خودمان تنها سرعت بخشیدن به مردم چگونه با استفاده از ویژوال ارتباطی برای ارتباط با هر یک از دیگر.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de