Facebook هدف آن رسول در coronavirus نبرد

FACEBOOK AND WHATSAPP. The WhatsApp messaging app is displayed on an Apple iPhone on May 14, 2019 in San Anselmo, California. Photo Illustration by Justin Sullivan/Getty Images/AFP

FACEBOOK و WHATSAPP. واتساپ برنامه پیام رسانی است که نمایش داده شده در اپل آی فون در مارس 14 2019 در سن Anselmo, کالیفرنیا. تصویر عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – Facebook در دوشنبه 23 مارس شروع بهره گرفتن خارج از توسعه دهندگان به ایجاد راه خود را Messenger خدمات می تواند کمک به بهداشت و درمان سازمان مبارزه رمان coronavirus.

این شبکه اجتماعی همچنین دعوت از نرم افزار دانشمندان برای شرکت در یک آنلاین “هکاتون” با هدف ایجاد راه هایی برای استفاده از مسنجر به سهولت اجتماعی-دورى و ارائه اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر به گفته رسول معاون رئیس جمهور استن Chudnovsky در یک پست وبلاگ.

او پرده برداری از یک برنامه جهانی در نظر گرفته شده برای اتصال دولت بهداشت و درمان سازمان ها و آژانس های سازمان ملل متحد با توسعه دهندگان که می تواند به ایجاد راه هایی برای استفاده از مسنجر به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق و سرعت بالا در پاسخ به سوالات مردم. (بخوانید: Facebook راه اندازی Coronavirus مرکز اطلاعات)

سازندگان نرم افزار, برای مثال, می تواند به سازمان ها کمک به طور خودکار پاسخ به سوالات رایج در, اجازه می دهد تا کارکنان برای مقابله با بیشتر کارهای چالش برانگیز است.

توسعه دهندگان نیز می تواند کمک به سازمان ها با استفاده از نرم افزار به سرعت توزیع اطلاعات به روز شده.

یونیسف و پاکستان در وزارت بهداشت ملی در حال حاضر استفاده از مسنجر برای نگه داشتن مردم در مورد ارسال COVID-19 با توجه به Facebook متعلق به پیام پلت فرم.

Facebook متعلق به سرویس پیام های واتساپ به تازگی راه اندازی رایگان سازمان بهداشت جهانی هشدار طراحی شده برای پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس و کم ارزش کردن “coronavirus اسطوره.”

خدمات راه اندازی در زبان انگلیسی است که برای گسترش در هفته های آینده شامل, عربی, چینی, فرانسوی, روسی و اسپانیایی.

WhatsApp در هفته گذشته راه اندازی شد Coronavirus اطلاعات مرکز همکاری با WHO و سازمان ملل متحد سازمان.

واتساپ که ادعا می کند بیش از یک میلیارد کاربر صادر شده 1 میلیون دلار کمک مالی به بین المللی واقع چک کردن شبکه داد اختصاص داده شده به گزارش coronavirus شایعات پخش در خدمات پیام.

“ما فکر می کنیم مهم ترین گام WhatsApp می توانید به کمک اتصال مردم به طور مستقیم با مقامات بهداشت عمومی ارائه به روز رسانی بسیار مهم در مورد coronavirus” سخنگوی کارل Woog به خبرگزاری فرانسه گفت.

نگرانی های مطرح شده در مورد واتساپ و دیگر خدمات پیام استفاده می شود به گسترش اطلاعات ساختگی در مورد کوروناویروس.\

WhatsApp نرم افزار جلوگیری از کاربران از انفجار پیام به تعداد عظیمی از مردم در یک بار است که تمایل به دادن یک تاکتیک است.

این سرویس همچنین برچسب فرستاده و یا زنجیره ای پیام را به مردم نشان می دهد که آنها نمی آیند به طور مستقیم از یک دوست یا عضو خانواده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de