اکسون موبیل آخرین غول نفتی به بریده بریده میدان نفتی صرف

OIL GIANT. The ExxonMobil refinery in Notre-Dame-de-Gravenchon, France, on May 23, 2016. File photo by Charly Triballeau/AFP

غول نفتی. این پالایشگاه اکسون موبیل در Notre-Dame-de-Gravenchon فرانسه در مارس 23, 2016. فایل عکس Charly Triballeau/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – اکسون موبیل اعلام کرد در سه شنبه, 7 آوریل, از آن خواهد شد خود را بریده بریده بودجه 30 درصد نفت میدان پروژه ها به صنعت نفت قرقره از شدت کاهش تقاضا با توجه به کوروناویروس.

این حرکت آخرین تقلیل در هزینه های یک غول نفتی می آید به عنوان ایالات متحده آمریکا قیمت نفت باقی می ماند گیر در اواسط 20 دلار در هر بشکه محدوده کمتر از نیمی از قیمت خود را از یک سال پیش به عنوان تیز رکود اقتصادی با توجه به کروناویروس thrashes تقاضای نفت.

اکسون موبیل گفت: بخش عمده ای از سال 2020 کاهش به 23 میلیارد دلار از 33 میلیارد دلار – خواهد آمد در پرمين حوضه شیل-غنی منطقه در تگزاس و نیومکزیکو است که جذب سرمایه گذاری سنگین در سال های اخیر است.

پرمین بیشتر کوتاه مدت حفاری و پروژه های توسعه ای نسبت به برخی دیگر بزرگتر میدان نفتی سرمایه گذاری است که سخت تر به سطح شیب دار تا اگر آنها به حالت تعلیق درآمد.

بزرگترین شرکت بازار سرمایه گفت: این برنامه ریزی برای فشار به جلو با یک سرمایه گذاری بزرگ برای افزایش خروجی در دریایی پروژه در گویان اما که آن را تاخیر در نهایی تصمیم گیری سرمایه گذاری در یک لوله گاز طبیعی مایع و پروژه در موزامبیک.

این شرکت همچنین نشانه های آن را محافظت سود خود و برای آینده قابل پیش بینی.

این اقدامات با هدف “حفظ ارزش بلند مدت به حداکثر رساندن بهره وری هزینه و ما را در قوی ترین موقعیت زمانی که شرایط بازار بهبود” گفت: اجرایی دارن جنگل.

“در حالی که COVID-19 تا به حال تاثیر قابل توجهی در اقتصاد جهانی به ما اعتماد به نفس است که تجارت و حمل و نقل و تولید را بهبود می یابند.”

علاوه بر COVID-19 قیمت نفت شده است ضرب و شتم مداوم مبارزه بین روسیه و عربستان سعودی که دارای آب گرفتگی بازار با نفت است. با این حال یک اجلاس اضطراری led توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت در روز پنج شنبه, آوریل 9 می تواند به ایجاد ثبات در بازار و افزایش قیمت ها.

سهام اکسون موبیل افزایش 4.8 ٪ به $42.41 در اواسط معاملات صبح. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de