‘گسترده جستجو برای یافتن سرباز گذشته در پایگاه نظامی تگزاس

مقامات نظامی در حال درگیر شدن در یک “جستجوی گسترده” برای گم شدن یک سرباز بود که در گذشته دیده می شود در تگزاس ارتش پایه.

با توجه به آزادی مطبوعات از آمریکا ارتش Pfc. ونسا Guillen که مستقر در فورت هود ناپدید شده در مارس 22 در 1 p. m. در پارکینگ در پایه.

“او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق کارت شناسایی و کیف پول بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او کار پیش از آن در روز. او گذشته بود با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید” از انتشار اخبار اعلام کرد.

Guillen به عنوان یک 20 ساله به زن اسپانیایی تبار 5 فوت 2 اینچ قد بلند 126 پوند و او موهای سیاه و چشم های قهوه ای.

یک “مواظب باشید” و یا بلو صادر شده توسط نظامی فورت هود تگزاس پلیس برای اطراف سازمان های اجرای قانون.

خواهر, Mayra Guillen نوشت: در Facebook جمعه: “خواهر من… تاریخ و زمان آخرین دیده می شود دو روز پیش. گوشی های ردیابی در میدلند تگزاس. بدون تماس با پسر, دوستان نزدیک یا خانواده. وسایل و ماشین هستند در پایه بیش از حد در فورت هود. چیزی درست نیست لطفا به من کمک کند پیدا کردن او را. هوستون Austin Fr هود/ کیللین مناطق است.”

یک مرد شناسایی خود را به عنوان دوست پسر خود نوشت: “لطفا به من کمک کند پیدا کردن دوست دختر من نام او ونسا Guillen. ارتفاع 5’3. او دارای 3 خالکوبی روی بازوی چپ خود را. لطفا هر چیزی کمک می کند.”

هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری او باید با ارتش CID عوامل خاص در 254-495-7767 یا پلیس نظامی روی میز در (254) 287-4001.

فورت هود واقع در Killeen “تنها پست در ایالات متحده قادر به استقرار و آموزش دو زرهی بخش” با توجه به Military.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im