گسترش ملی مستند توسط حداقل دو هفته می گوید: Punjab سانتی متر

دهلی نو: ملی مستند باید تمدید حداقل دو هفته پنجاب وزیر Amarinder سینگ پیشنهاد در طول نخست وزیر نارندرا تعامل با وزرای ارشد در روز شنبه.

به عنوان هند جنگ COVID-19 بحران نخست وزیر ویدیو کنفرانس با وزرای ارشد در درجه اول به انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد اینکه آیا 21 روز در سراسر کشور مستند باید فراتر از مارس 14 به ساقه جزر و مد از عفونت.

هر چند این محدودیت ها باعث بسیاری از مشکلات برای مردم هند نمی توانیم به هر گونه شانس این وزیر گفت: یک روز پس از تمدید حکومت نظامی در دولت خود را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این بیماری تاکنون 11 زندگی و آلوده 151 نفر تا کنون در پنجاب.

سینگ همچنین پیشنهاد کشت و سلامت و امداد اقدامات برای مردم در دولت COVID-19 نبرد و خواسته امتیازات ویژه برای بخش های صنعتی و کشاورزی.

رئیس جمهوری گفت: وجود عدم قطعیت بزرگ بیش از میزان بروز این بیماری و این که ملت برای یک مبارزه طولانی است. با توجه به این روند در چین و چندین کشور اروپایی, لازم است برای ادامه مستند, او گفت:.

وزیر اطلاع این جلسه که دولت پنجاب در حال حاضر تصمیم به رفتن برای منع رفت و آمد و یا کامل مستند تا مارس 1, با تمام موسسات آموزشی بسته می شود تا 30 ژوئن.

دولت هیئت مدیره امتحانات نیز معوق شده است تا سفارشات بیشتر, او گفت:.

دادرسی کیفری بخش 144 ( که مانع از مجمع از پنج یا بیشتر مردم در یک نقطه) باقی می ماند در محل همراه با منع از وسایل نقلیه خدمات عمومی تا مارس 1, دولت, دولت در بیانیه ای گفت:.

او همچنین به دنبال یک خطر ویژه بیمه برای تمام کارمندان دولت از جمله پلیس پرسنل بهداشت کارگران و سایر کارکنان که در حال کار در روز و شب برای کمک به کاهش بدبختی و استرس از مردم در این تلاش بار آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de