نمایشگاه اکسپو 2020 دبی دهندگان توصیه می کنیم 1-سال تعویق

EXPO 2020. Construction workers are pictured on the site of the French pavilion building, which is scheduled to open during the Expo 2020, in Dubai on March 3, 2020. Photo by Karim Sahib/AFP

EXPO 2020. کارگران ساختمانی در حال تصویر در سایت غرفه فرانسه در ساختمان است که برنامه ریزی شده است برای باز کردن در نمایشگاه اکسپو 2020 در دبی در 3 مارس سال 2020 است. Photo by Karim صاحب/AFP

دبی, امارات متحده عربی – سازمان Expo 2020, یک چند میلیارد دلاری تجارت جهانی عادلانه در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در دبی در ماه اکتبر در دوشنبه مارس 30, توصیه می شود یک سال تعویق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دبی, glitzy شهرستان دولت است که بخشی از امارات متحده عربی امیدوار به جذب 25 میلیون بازدیدکننده داشته است به 6 ماه رویداد و بسیاری از آن پیش بینی های اقتصادی دوخته به ماموت جمع آوری است.

“بسیاری از کشورها شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 و بنابراین آنها ابراز نیاز برای به تعویق انداختن افتتاح نمایشگاه اکسپو 2020 دبی یک سال” اکسپو 2020 دبی مدیر کل Reem al-هاشمی گفت.

“امارات متحده عربی و نمایشگاه اکسپو 2020 دبی گوش کرده اند. و در روح همبستگی و وحدت ما حمایت از پیشنهاد به کاوش یک سال تعویق افتادن.”

دبی کمی از نفت و ثروت های همسایه مانند امارات ابوظبی و حیاتی آن, املاک, گردشگری و تجارت بخش در حال حاضر شده است به شدت تضعیف شده در سال های اخیر است.

نمایشگاه, سازمان, کشورهای شرکت کننده و پاریس بر اساس Bureau International des Expositions (BIE) – بدن حاکم است که جوایز این رویداد را برعهده گرفته اند بررسی تغییر مگا رویداد.

“ما مشتاقانه منتظر استقبال از جهان که ما خاص تنها بیرون آمدن از فشار دادن این چالش قوی تر و مقاوم تر از همیشه بود:” هاشمی اضافه شده است.

تصمیم نهایی در تعویق خواهد شد ساخته شده توسط BIE اما دبیرکل Dimitri Kerkentzes استقبال توصیه.

“امارات متحده عربی تصمیم به حمایت از یک سال تعویق نشان می دهد عمل گرایی باز بودن و تعهد به ارائه یک نمایشگاه است که زندگی مشترک ما را جاه طلبی,” او گفت:.

دبی شناخته شده برای میزبانی صدها کنفرانس سالانه در حال حاضر اوراق یک رشته فرهنگی و حوادث سرگرمی در هفته های اخیر بیش از گسترش این بیماری کشنده است.

“تصمیم برای به تعویق انداختن [Expo 2020] می آید در یک مقطع مهم زمانی که اقتصاد مخفیگاه آنان را به سقوط به رکود گفت:” آقای Raghu رئیس تحقیقات در کویت مالی مرکز (مرکز).

“شرکتهای کوچک و متوسط (small and medium-sized enterprises) و مهمان نوازی و گردشگری و بخش خرده فروشی است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت دوقلو تاثیر قیمت نفت پایین و [این] coronavirus شیوع امیدوار به جبران و بازیابی از دست داده و کسب و کار در طول دوره نمایشگاه.”

امارات متحده عربی اعلام کرده 611 موارد coronavirus و 5 مرگ و میر. آن را اجرا گسترده مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری از جمله مداوم شب مقررات منع رفت و آمد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im