مبین: این PPE نگه داشتن کارکنان بهداشت و درمان ما امن


مانیل فیلیپین – سلامتی ما کارگران در حال مبارزه COVID-19 در مقدم, اما نگه داشتن آنها را از ابتلا به این بیماری خود را ؟

جهان در حال تجربه یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان همه گیر و اثرات آن احساس می شود در فیلیپین که در آن حداقل 17 پزشکان فوت کرده اند این بیماری جدید به علت عدم حفاظت.

در سراسر جهان کمبود ناشی از افزایش تقاضا وحشت خرید و احتکار و سوء استفاده, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO)در بیانیه ای در تاریخ 3 مارس. که خواست دولت برای افزایش تولید از PPE 40 درصد برای دیدار با تقاضا.

در همین حال مقامات مانند معاون رئیس جمهور Leni Robredo و چهره های عمومی مانند والیبال ستاره جیا Morado افزایش بودجه برای تهیه PPE لوازم. برخی مدبر فیلیپینی حتی راههایی را برای بداهه نوازی تجهیزات ایمنی در حالی که طراحان مد و مارک های را آغاز کرده اند دوخت دنده محافظ برای اهدای.

در زیر ما به بیش از آنچه که ما کارکنان بهداشتی درمانی نیاز به اقامت محافظت از COVID-19.

حفاظت کامل

این PPE که کارگران بیمارستان پوشیدن بستگی به کاری که قصد انجام و منطقه ای که در آن کار می کنند.

در دانشگاه فیلیپین-پزوی فیلیپین به طور کلی بیمارستان (PGH) یکی از کشور را به بیمارستان ارجاع برای coronavirus بیماران وجود دارد 4 سطح از PPE حمایت می کند.

1) سطح 4 – برای COVID-19 بخش و اتاق عمل نیاز به حفاظت بیشتر برای پرسنل. این سطح از PPE حفاظت شامل موارد زیر است:

 • بارانی یا روپوش
 • فولاد کلاه
 • N-95 ماسک
 • اسکراب مناسب
 • عینک/چهره سپر
 • دو دستکش
 • اختصاصی کفش
 • کفش را پوشش می دهد

این امر در مورد تمام پرسنل در مناطق که در آن تایید موارد COVID-19 بستری هستند. آنها عبارتند از: بهداشت و درمان کارگران که به ماندن در این مناطق برای حداقل 4 ساعت و متخصص بیهوشی که intubate بیماران و اقامت برای تمام عملیات.


2) سطح 3
– برای تریاژ و مناطق که در آن بیماران تحت بررسی (PUIs) بستری هستند. PPE حفاظت شامل:

 • کلاه و عینک ایمنی یا محافظ صورت
 • N-95 ماسک
 • دستکش
 • لباس شب یا بارانی یا روپوش


3) سطح 2
– برای مناطق با حمام و سرویس بهداشتی که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند استحمام بعد از وظیفه. آنها نیاز به همان مقدار از حفاظت به عنوان سطح 3 اما لازم نیست چهره سپر.


4) سطح 1
– برای کم خطر مانند درمانگاه و غیر COVID-19 بخش است که نیاز به کارکنان به سایش فولاد ماسک و عینک ایمنی یا محافظ. کسانی که مشغول به کار در دفاتر اداری و داروخانه که کمترین خطر مناطق ملزم به پوشیدن ماسک های جراحی در همه زمان ها در داخل بیمارستان.

چگونه بسیاری از مورد نیاز است ؟

بهداشت و درمان کارگران – پزشکان و پرستاران و تکنسین پزشکی – استفاده از صدها نفر از PPE در روز است. برخی از دنده مانند کلاه ، عینک و لباس را می توان تغییر و بعد از تغییر, اما, دستکش نیاز به تغییر بعد از هر بیمار به کار گرفته و ماسک نیز باید تغییر به عنوان مورد نیاز است.

دکتر Norberto فرانسیسکو رئیس بالینی و پژوهش در ریه مرکز گفت که خود را در بیمارستان می تواند با استفاده از 200 به 500 PPE در یک روز. ریه همچنین مرکز ارجاع بیمارستان برای coronavirus بیماران در فیلیپین.

در حالت ایده آل گفت: Francisco, PPE در حال دفع پس از قرار گرفتن در معرض, اما زمانی که آنها در حال کم در دنده مانند در حال حاضر بهداشت و درمان کارگران را با استفاده از PPE برای همه تایید COVID مثبت بیماران فقط به گسترش آن می پوشند. پس از انجام آنها حذف تجهیزات خود را و اتاق را ترک کنند و سپس به یک مجموعه جدید اگر بیمار دارای نیازهای ویژه مانند مسدود هواکش لوله.

PGH سخنگوی جوناس دلم روساریو از سوی دیگر گفت که آنها تخمین زده است که آنها با استفاده از 600 به 800 PPE در روز به 130 تخت COVID-19 مرکز ارجاع تسهیلات. وجود دارد حدود 200 تا 300 بهداشت و درمان کارگران در PGH در یک روز, او گفت:, در حال حاضر که آنها بر روی یک اسکلت نیروی کار با توجه به همه گیر.

هزینه

برخی از تامین کنندگان فروش تجهیزات فردی در حالی که دیگران ارائه کامل کیت محافظ چرخ دنده است که می تواند هزینه در هر نقطه از کمتر از P400 به P1 800.

دلم روساریو گفت که یک کیت امروزه هزینه های P1,000 هر اما به دلیل تقاضای کامل PPE مجموعه همچنین می تواند هزینه تا P1,200 تا P1 500. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: این هزینه تنها P800.

در آوریل 1, سناتور فضل Poe گفت که یک PPE مجموعه ای است که به طور معمول قیمت P400 به P1,000 و سوال که چرا وزارت بهداشت تهیه PPE مجموعه برای P1 800 هر.

Robredo از طریق یک شریک-سازمان کایا به نام Natin! جنبش را افزایش می دهد بودجه برای PPE مجموعه که هزینه P378.37 هر.

آسیا اقلام پزشکی تبدیل به یک مشکل در هنگام شیوع بیماری آغاز شد. در مارس 26, اداره گمرک کشف و ضبط 5 میلیون ارزش از آسیا الکل و PPE در یک فروشگاه در Binondo. موارد گفته شد به فروش می رسد به صورت آنلاین در 4 بار پیشنهاد قیمت خرده فروشی.

وزارت تجارت و صنعت در مارس 12, تحمیل سراسر کشور قیمت یخ در نیازهای اساسی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مواد

اکثر PPE در فیلیپین تولید شده در چین گفت: سابق وزیر بهداشت مانوئل Dayrit که باعث می شود آنها را کمتر آسان به دریافت نگه دارید.

برای سرعت بخشیدن به روند دریافت PPE از خارج از کشور سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در 20 مارس گفت که تامین کنندگان محلی فقط نیاز به نشان می دهد یک وارد کننده مجوز را به کار گیرند و اثبات از نرم افزار برای اطلاع رسانی در جهت تجهیزات می شود منتشر شده از اداره گمرک. FDA ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز است برای کمک های مالی خارجی.

وقتی پرسید که آیا فیلیپین ظرفیت تولید این Dayrit گفت: در ترکیبی از انگلیسی و فیلیپینی “خب ظاهرا نه. و این یکی از چیزهایی که ما باید به خودمان بپرسید. شما باید به توسعه آن نوع از ظرفیت مناسب است ؟ که این مسئله در حال حاضر از تجارت, کسب و کار, کارآفرینان, et cetera.”

در مارس 29, Robredo گفت که نمونه اولیه برای محافظ مناسب طراحی شده توسط Joey Socco تصویب شد محلی و کارشناسان بین المللی است. (بخوانید: طراحان مد, معاون رئیس جمهور, دفتر ایجاد منبع باز کت و شلوار محافظ طراحی)

PPE نیاز می شود ساخته شده از مواد است که نفوذ ناپذیر به مایع سبک وزن و با دوام و گفت: دلم روساریو. Socco کت و شلوار طراحی با استفاده از پارچه تافته نقره ای پشت پوشش.

پوشیدن PPE می تواند مالیات

به دلیل آن را بسیار سخت برای به دست آوردن آنها, بهداشت و درمان کارگران در PGH که نیاز به انجام یک کل PPE مجموعه باید آنها را می پوشند به مدت حداقل 8 ساعت.

“شما مجاز به رفتن به توالت به توالت برای نوشیدن به شستن دست های خود را…زیرا هنگامی که شما را آلوده خودتان شما را به تغییر همه چیز شما می دانید, آن را بسیار گران قیمت” گفت: دلم روساریو.

“بعضی از آنها خواسته بودن به پوشیدن پوشک… آره اگر شما نمی توانید خود را کنترل. و یا شما فقط تلف P1,000, کت و شلوار,” او اضافه شده است.

پوشیدن یک PPE می تواند به خصوص مالیات در فیلیپین به دلیل گرما. برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران را مجبور به پوشیدن بارانی یا روپوش خود را مالش و دستکش نیاز به جمع را در آستین خود را به طوری به عنوان نه به افشای هر قسمت از پوست است.

“همین دلیل است که شما شنیدن داستان در مورد سلامت کارگران بیمار شدن چرا که آنها پوشیده شده اند این [PPE] چرا که آنها دچار کم آبی. آن را می شود بسیار خسته کننده” دل روساریو گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de