تجربی coronavirus واکسن تولید آنتی بادی ویروس در اوایل مرحله مطالعه

آمار اولیه از Moderna, Inc.’s COVID-19 واکسن برای اولین بار به آزمایش می شود در ایالات متحده نشان داد که آن را به تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم شرکت کردند.

داده ها می آید از هشت نفر که در 45 موضوع ایمنی آزمایشی که لگد کردن در ماه مارس است. این مدرن واکسن یکی از بیش از 100 در حال توسعه در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر coronavirus است که آلوده به بیش از 4.7 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 315,000.

مدرن را بيان ژن واکسن با استفاده از مواد ژنتیکی از ویروس را در فرم از نوکلئیک اسید است. می گوید که بدن انسان چگونه به پروتئین است که تقلید از پروتئین های ویروسی و این باید یک تحریک پاسخ ایمنی است. به طور کلی این مطالعه نشان داد واکسن امن بود و همه شرکت کنندگان در مطالعه تولید آنتی بادی علیه ویروس.

تجزیه و تحلیل پاسخ در هشت نفر نشان داد که کسانی که موفق به دریافت 100 ميکروگرم دوز 25 ميکروگرم دوز بود و سطح محافظ آنتی بادی به دفع این ویروس است که بیش از حد آن در خون یافت می شود از افرادی که از بهبود COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اخبار صادره از انتشار توسط ایالات متحده شرکت بیوتکنولوژی برداشته سهام Cambridge, Mass.-بر اساس مدرن 20 درصد است. سهام بعد از افت 1.6 درصد در گسترش تجارت پس از این شرکت گفت: این شرکت قصد دارد به فروش $1.25 میلیارد دلار در سهام عادی برای جمع آوری پول برای واکسن توسعه و ساخت است.

مهم نیست به غلو’ نتایج

“این یافته های قابل توجه اما آن است که یک فاز 1 کارآزمایی بالینی است که تنها شامل هشت نفر” دکتر گفت: Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت بود که درگیر در مطالعه است. “آن را طراحی شده برای ایمنی نه برای اثر بخشی.”

خیلی زود اطلاعات ارائه می دهد یک بارقه امید برای یک واکسن در میان پیشرفته ترین در حال توسعه است.

Adalja گفت: بسیاری از اشکالات می تواند رخ دهد در حال حاضر و در این زمان این واکسن آزمایش شده است برای اثر بخشی در هزاران نفر از مردم. “آنچه ما می بینیم دلگرم کننده است,” او گفت:.

استفان اوانز استاد از پیامدهای ارزشیابی عملکرد در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت: در یک علم, مرکز رسانه ای تفسیر روز دوشنبه که این فاز 1 مطالعه که هدف این است که برای نشان دادن واکسن “قادر به القاء یک پاسخ آنتی بادی و دوز محدوده مناسب است.” او درگیر با مطالعه.

“محاکمه در نظر گرفته شده است برای نشان دادن اثر بخشی در کاهش و یا جلوگیری از COVID19 بیماری و نمی توان آن را به عهده گرفت بر اساس این نتایج که آن را انجام خواهد داد. فاز 3 محاکمات را ارزیابی بنابراین این مهم است که به غلو این نتایج است.”

‘سریع’ وضعیت

دانشمندان در حال تلاش برای درک آنچه در سطح آنتی بادی در نهایت اثبات محافظ در برابر coronavirus و چه مدت است که حفاظت از گذشته خواهد شد.

مدرن گفت: این واکسن به نظر می رسد برای نشان دادن یک دوز واکنش به این معنی که مردم با 100 ميکروگرم دوز تولید آنتی بادی های بیشتری نسبت به افرادی که از دوز پایین تر.

واکسن واز چراغ سبز برای شروع مرحله دوم تست انسان. هفته گذشته ایالات متحده تنظیم کننده به واکسن “سریع” وضعیت به سرعت تنظیم مقررات بررسی است.

در فاز 2 یا midstage محاکمه طراحی شده برای تست بیشتر و کارایی و بهینه دوز مدرن گفت: آن را به رها کردن برنامه برای تست 250 ميکروگرم دوز و آزمون 50 ميکروگرم دوز به جای.

کاهش دوز مورد نیاز برای تولید ایمنی می تواند کمک یدکی مقدار واکسن مورد نیاز در هر شات معنی این شرکت می تواند در نهایت تولید بیشتر از این واکسن استفاده کنند.

سازمان دیده بان | چگونه coronavirus درمان در حال حاضر:

هیچ واکسن به طوری که پزشکان در حال ارائه “حمایتی درمان می گوید: پزشک خانواده دکتر پیتر لین. 0:50

به حداکثر رساندن تعداد دوز

“در زمینه یک بیماری همه گیر ما انتظار داریم تقاضا برای دور افتادن عرضه و کاهش دوز بیشتر مردم ما انتظار داریم که قادر به محافظت از” گفت: Moderna افسر ارشد پزشکی تل Zaks.

دولت ایالات متحده در ماه آوریل قرار داده شده در یک شرط بندی بزرگ در Moderna, حمایت از آن واکسن با $483 میلیون از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این شرکت اعلام کرد که کمک مالی را قادر خواهد ساخت تا از آن برای تامین میلیون دوز در هر ماه در سال 2020 و با بیشتر سرمایه گذاری دهها میلیون در ماه در سال 2021 اگر واکسن موفق ثابت می کند.

در ماه مه مدرن زده 10 سال همکاری استراتژیک با Lonza گروه که در طول زمان اجازه خواهد داد که تولید نزدیک به یک میلیارد دوز در سال است.

“ما در حال سرمایه گذاری به مقیاس تولید, بنابراین ما می تواند به حداکثر رساندن تعداد دوزهای ما می تواند کمک به محافظت از مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید از SARS-CoV-2,” مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت: با استفاده از نام رسمی برای این ویروس جدید است.

مدرن گفت: این انتظار برای شروع یک بزرگتر در اواخر مرحله یا فاز 3 دادگاه در ماه جولای.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 و کارشناسان پیش بینی امن و موثر واکسن می تواند 12 تا 18 ماه به منظور توسعه.

قابل توجه ترین عوارض جانبی گزارش شده از اوایل تست مدرن را واکسن سه شد شرکت کنندگان با علائم شبه آنفولانزا زیر یک شات دوم از بالاترین دوز. این شرکت گفت که به اعتقاد علايم غیر مستقیم اندازه گیری از یک پاسخ ایمنی قوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de