دهلی نو: رای گیری در دهلی انتخابات مجمع رسیده 57.06 درصد غروب پنج شنبه و خروج سنجی پخش پس از مدت کوتاهی پیش بینی صاف پیروزی حزب حاکم, Aam Aadmi Party (AAP).

قابل توجه بالاترین درصد از رای گیری رخ داده در سه مسلمان تحت سلطه حوزه که اشاره به شدید از جامعه به قانون تابعیت در آورده توسط BJP دولت در مرکز.

رای گیری ادامه داد: در بعضی از نقاط حتی پس از 6 بعد از ظهر به جای latecomers.

در میان خروج سنجی بار در حال حاضر-ایپسوس خروج سنجی پیش بینی 44 کرسی برای AAP یک افت شدید از 67 برنده آن در سال 2015 اما به اندازه کافی راحت به پیشنهاد برای قدرت دوباره در 70-عضو مجمع. BJP شد مخفیگاه آنان را به 27 کرسی.

جمهوری-Jan ki Baat بررسی به AAP 48-61 صندلی و BJP 9-21.

TV9 Bharatvarsh-Cicero پیش بینی 54 برای AAP, 15 برای BJP و 1 برای کنگره است.

واضح است که هیچ چشم انداز تیز ترقی در کنگره چوب خط حساب کردن. حزب جلب خالی در سال 2015.

قابل توجه نقطه قابل پیش بینی بود روز بالا رای گیری دیده می شود در سه اقلیت تحت سلطه صندلی: Mustafabad, Matia چهارمحال و Seelampur که ثبت بالاترین میزان مشارکت در روز شنبه.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات Mustafabad در شمال شرقی دهلی ثبت 66.29 درصد تا 5 بعد از ظهر; Matia محال در دهلی نو, منطقه ای که در آن تو را دیدم ضد شهروندی متمم قانون (AA) تظاهرات در حال وقوع ثبت 65.62 درصد; و Seelampur ثبت 64.92 درصد است.

صف های طولانی دیده می شد در شاهین باغ محل برگزاری از ادامه اعتراض به کا حق را از طریق روز.

وجود دارد چند گزارش از نام گم شده از فهرست رای دهندگان به ویژه در شاهین باغ.

“چند رای دهندگان نمی تواند رای خود را در شاهین باغ به عنوان نام خود بودند و یا حذف شده و یا نادرست در لیست” گفت: یک نظرسنجی کارمند در انجام وظیفه.

Waqil ملک رای دهندگان در Seelampur حوزه گفت مادرش زرینه (62) نمی تواند رای پس نام او از دست رفته بود. “من نام مادر وجود دارد در لیست در آخرین Lok سبها نظر سنجی. من هیچ نظری ندارم که چرا نام او حذف شد” ملک rued.

در کریشنا نگر حوزه های 34 ساله ساکن Khureji Khas Fallahuddin فلاحی ادعا کرد که او نمی تواند پیدا کردن نام خود در انتخابات رول. “من یک رای دهندگان کارت شناسایی. من رای دادند در Lok سبها انتخابات و آخرین دهلی انتخابات است. این اولین بار است که من می تواند رای نمی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de