دهلی نو: پس از دو هفته تهاجمی مبارزه دهلی نو در روز شنبه شاهد 61.5 درصد از کل 1.47 کرور رای دهندگان تبدیل به ورزش خود را حق رای دادن برای انتخابات مجلس. این شهر تا به حال شاهد بالاترین میزان مشارکت از 67 درصد در 2015 مونتاژ نظر سنجی که در آن Aam Aadmi Party تا به حال نوشته تاریخچه با پیروزی 67 از 70 کرسی.

پس از رای گیری ها نظرسنجی های خروج پیش بینی یک پیروزی بزرگ برای وزیر, Arvind Kejriwal, رهبری AAP. هند امروز-محور نظرسنجی پیش بینی 59-68 صندلی AAP و 2-11 برای BJP در حالی که ABP-CVoter قرار داده و دهلی حزب حاکم شمارش در هر نقطه بین 49 و 63 و رقیب اصلی آن بین پنج تا 19.

تقریبا در تمام نظرسنجی های خروج پیش بینی شده کمی تغییر در اقبال کنگره که حکومت این شهر بین سال های 1998 و 2013 به خود جلب کرد اما خالی در 2015 سنجی. این بار در حال حاضر-ایپسوس خروج نظرسنجی پیش بینی کرد که آقای Kejriwal حفظ قدرت با AAP برنده 47 کرسی در برابر 23 برای BJP.

جمهوری-Jan ki Baat بررسی به AAP 48-61 صندلی و BJP 9-21 صندلی. این TV9 Bharatvarsh-Cicero پیش بینی 52-64 صندلی AAP و 6-16 برای BJP. خروج نظرسنجی قرار داده Neta-ادامه گفت: AAP ممکن است برنده 53-57 صندلی و BJP 11-17.

با توجه به هند امروز-محور نظرسنجی AAP است به احتمال زیاد به 56 درصد آرا به اشتراک گذاری در دهلی نو سنجی مونتاژ در حالی که بی جی پی آن گفت: قرار است برای دریافت 35 درصد رای و به اشتراک گذاری این کنگره است که به احتمال زیاد به تاخیر پشت در 5 درصد است. بر خلاف آنچه اکثر نظرسنجی های خروج پیشبینی میکردند BJP MP, Parvesh صاحب سینگ بود کاملا متفاوت پیش بینی ادعا 50 کرسی برای BJP و 16 کرسی AAP. Parvesh پسر رئیس سابق وزیر صاحب سینگ Varma بود به نام آقای Kejriwal یک “تروریست” در طول مبارزات انتخاباتی. بعد در شب هر دو AAP و بی جی پی به نام داخلی جلسات. در حالی که AAP بحث امنیت رای گیری الکترونیکی ماشین آلات BJP رهبری بررسی بر نتیجه احتمالی انتخابات.

آقای Kejriwal برگزار شد این جلسه در محل اقامت خود را که در آن معاون وزیر Manish Sisodia, Prashant Kishor سانجی سینگ و گوپال رای حاضر بودند.

AAP رهبر آتیشی واکنش به “رفت و برگشت” پیش بینی شده برای AAP گفت که رای دهندگان به رسمیت شناخته شده است که این دولت مسئولیت را به ارائه رای دهندگان با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و امکانات زیربنایی.

پس از رای گیری معاون وزیر Manish Sisodia در زمان به توییتر تبریک به حزب کارگران برای کار سخت خود را و گفت این انتخابات “اثبات” از “ما قوی و فداکارانه رابطه”.

“این انتخابات اثبات این است چگونه فداکارانه و قوی ما در ارتباط است. ما در حال برنده شدن توسط یک حاشیه بزرگ” او هنوز توییتی.

برای اطمینان از رای گیری خاموش می رود مسالمت آمیز در سراسر شهر دهلی پلیس و شبه نظامی پرسنل انجام شده پرچم راهپیمایی در مناطق حساس از Brij پوری Kalyanpuri, Trilokpuri, Seemapuri, Khajuri آلبوم خاص, Jaffrabad, Mustafabad, کریشنا نگر و Mayur Vihar در شمال شرقی دهلی Shahdara و دیگر شرق دهلی مناطق.

تنها 14.75 درصد رای دهندگان تبدیل شده تا در سه ساعت اول رای گیری آغاز شد که در 8 هستم. این مشارکت با این حال بهبود پس از 2 ساعت وقتی که مردم صف در اعداد بزرگ به ورزش خود را حق رای دادن.

بسیاری از مسلمان تحت سلطه حوزه گزارش ثبت بالاترین میزان مشارکت. در حالی که Mustafabad در شمال شرقی دهلی ثبت حدود 67 درصد میزان مشارکت Matia محال در شهرستان جداره که دیدم ضد شهروندی (متمم) قانون تظاهرات و ثبت مشارکت حدود 66 درصد است. در سال 2015 Mustafabad یکی از سه کرسی به دست آورد BJP با Jagdish Pradhan شکست دو بار کنگره MLA حسن احمد.

Okhla که در خانه های شاهین باغ, مرکز ضد کا تظاهرات که ساخته شده بود به یک مهاجم نظرسنجی موضوع توسط BJP دیدم 50.05 درصد مردم در انتخابات.
زنان معترض در شاهین باغ که در dharna گذشته 55 روز در برابر کا رای دادند در دسته به طوری که اضطراب و بی پیرایه باقی مانده. در حالی که برخی از زنان رای دادند در صبح دیگران رو انگشتان دست خود را امضا و در بعد از ظهر و باقی مانده در شب.

آقای Kejriwal, که همراه با همسرش, Sunita و پسر Pulkit رای دادند در یک نظرسنجی غرفه عمران خطوط منطقه گفت که او امیدوار است که AAP شکل می دولت در دهلی نو برای بار سوم. او گفت که مردم از دهلی رای خواهد داد و بر اساس کار انجام شده توسط AAP دولت است. پرسید که آیا پدر او دوباره می تواند تبدیل به رئیس وزیر, Pulkit که رای دادند برای اولین بار گفت: “هر کس مردم را انتخاب کنید تبدیل خواهد شد وزیر از دهلی نو است.”

به عنوان شهر شرکت در “جشنواره دموکراسی برخی از شهروندان مجبور به بازگشت با قلبی سنگین که آنها یافت می شود نام خود را از دست رفته از فهرست رای دهندگان.
در شاهین باغ های کانون ضد کا اعتراض برخی از رای دهندگان شکایت در مورد حذف نام خود از فهرست رای دهندگان. “چند رای دهندگان نمی تواند رای خود را در شاهین باغ تحت Okhla حوزه به نام خود بودند و یا حذف شده و یا نادرست در فهرست رأی دهندگان گفت:” یک نظر سنجی کارکنان در وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im