ATHENS, Ga. (AP) — پس از اخراج کلانتر معاون که پلیس در گرجستان گفت: کشته شدن یک دانش آموز فارغ التحصیل به اعتقاد او داشتن رابطه با همسرش مجرم شناخته شد در هفت اتهام جنایت.

آتن-Clarke County police گفت Winford “Trey” ترل Adams, 32, به ضرب گلوله دانشگاه گرجستان دانشجوی بنیامین لوید Cloer, 26 در طول یک اختلاف داخلی در ماه نوامبر سال 2019. آدامز که مشغول به کار برای Madison County کلانتر, خاموش بود-انجام وظیفه در زمان تیراندازی شد و بعد از کار اخراج شدند.

یک هیئت منصفه مجرم شناخته آدامز در فوریه. 4 اتهام از کینه توزی, قتل, جنایت, قتل درجه اول تهاجم به خانه دو فقره از تشدید حمله و دو اسلحه گرم در اختیار داشتن اتهامات the Atlanta Journal-Constitution گزارش روز شنبه.

در 911 تماس آدامز ساخته شده و پس از تیراندازی که به دست آمده توسط رسانه های خبری گفت: “به ضرب گلوله یک مرد چرا که همسر او بود و در او.

“همسر من در من, و من نمی توانم آن را” آدامز شنیده است گفت: در ضبط. “من نمی شوت او من مرد. من نمی توانستم خودم را متوقف کند.”

او در حال برگزار شد در آتن-Clarke County زندان بدون پیوند این روزنامه گزارش داد. دادگاه بعدی او ظاهر شد و برنامه ریزی شده برای ماه مارس 10. این معلوم نیست که آیا او تا به حال یک وکیل به نظر از طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su