اورتون ‘وحشت زده’ توسط Kean خانه حزب در میان ویروس مستند

DELINQUENT. Although Everton didn’t name the offending player, it has been widely reported that Moise Kean (left) violated quarantine rules. Photo by Lindsey Parnaby/AFP

متخلف. اگر چه اورتون نیست نام بازیکن متخلف, از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که Moise کین (سمت چپ) نقض قوانین قرنطینه. عکس لیندزی Parnaby/AFP

LONDON, United Kingdom – اورتون گفت: آن را “وحشت زده” در یکی از آن بازیکنان به طور گسترده ای گزارش می شود, ایتالیایی, بین المللی Moise کین میزبانی یک حزب خانه contravening اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط دولت بریتانیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

20-year-old مهاجم فیلم برداری خود را میزبانی حزب Daily Mirror گزارش شده است.

آینه می گوید کین ارسال رایگان کلیپ های ویدیوئی به اسنپ چت گروهی با این فیلم نشان دادن زن مهمانان دادن رقص دامان.

این عنوان در یک تصویر دارای برچسب “قرنطینه پاک است.”

اورتون با صدور بیانیه ای ابراز خشم خود را در اعمال بازیکن – اما نام Kean – در یک روز زمانی که مرگ و میر در بیمارستان در بریتانیا گذشت 20,000.

“اورتون وحشت زده به یاد بگیرند که از یک حادثه که در آن برای اولین بار-بازیکن تیم نادیده گرفته دولت هدایت و سیاست باشگاه در رابطه با کروناویروس بحران” خواندن این باشگاه در بیانیه ای.

“باشگاه به شدت ابراز ناامیدی به بازیکن و روشن ساخته است که چنین اقداماتی به طور کامل غیر قابل قبول است.”

این باشگاه اضافه شده است که تمام کارکنان آن شده بود به اطلاع دولت دستورالعمل که شامل یک قطعه ورزش در روز و برای محدود کردن خود به تعامل اجتماعی فقط با کسانی که از خانواده است.

“اورتون به طور منظم بر اهمیت زیر تمام رهنمودهای دولتی – از جمله قوانین و مشاوره برای داخل و خارج از خانه از طریق یک سری از ارتباطات رسمی به تمام کارکنان از جمله بازیکنان” باشگاه گفت.

“شگفت انگیز مردم در بیمه خدمات درمانی شایسته بیشترین احترام را برای کار سخت و فداکاری است. بهترین راه برای نشان دادن احترام به آنها است که با انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها.”

Kean امضا برای £24 میلیون ($29.7 میلیون دلار) از یوونتوس در سال گذشته یکی از چندین لیگ برتر, بازیکنان, برگزار می شود, به حساب برای شکستن دستورالعمل.

منچستر سیتی و مدافع انگلستان کایل واکر گزارش شکست مستند قوانین با میزبانی یک حزب شامل دو جنس کارگران است.

تاتنهام را در ساحل عاج مدافع Serge Aurier و موسی سیسوکو هافبک عذرخواهی برای آموزش هم با وجود coronavirus محدودیت.

خود مدیر خوزه مورینیو “پذیرفته شده و اقدامات او بودند در خط با پروتکل” پس از اینکه تصویر برگزاری یک جلسه آموزشی در یک پارک با هافبک Tanguy Ndombele. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de