حتی میمون گرسنه هستند

حیدرآباد: آن را نه فقط در خیابان سگ در شهرها تبدیل شده اند که قربانیان بی خبر از coronavirus مستند. میمون استفاده می شود که برای تغذیه توسط زائران سفر از طریق Amrabad ببر رزرو در Telangana در حال پیدا کردن مواد غذایی خود را تامین زنجیره ای مختل بیش از حد.

به طور متوسط 500-600 وسایل نقلیه عبور از Amrabad رزرو ببر همراه زائر دنباله به Srisailam. در تعطیلات آخر هفته تعدادی از محدوده 2000 تا 3000.

مورد استفاده برای تغذیه تکه های پرتاب شده به بیرون از وسیله نقلیه ویندوز نیروهای میمون ها عمدتا rhesus macaques (Macaca mulatta) نشستن در دو طرف جاده به خصوص در سرعت شکن.

Amrabad جنگل محدوده افسر J Sudhakar می گوید: میمون به نظر می رسد به رشد کرده, لاغر, در هفته یا بیشتر پس از این کشور قرار داده و تحت یک coronavirus مستند.

در واقع, وجود دارد, میوه های درختان در جنگل است که می تواند یک جایگزین منبع غذایی اما میمون ها بزرگ شده اند استفاده می شود برای مواد غذایی پرتاب می شود با عبور زائران.

“شاید در یک هفته و یا تا آنها متوجه خواهد شد که روز وعده های غذایی رایگان هستند و حرکت به جنگل گفت:” افسر.

آن را کاملا ممکن است که برخی از گرسنه نیروهای مارس به Mannanur روستا در این بزرگراه که نشانه ابتدای جاده جنگل در Telangana یا به Vatvarlapally روستا در وسط رزرو ببر.

پس از مجموع مستند آغاز شد و مردم در این روستاها بیش از حد ماندن در داخل خانه و میمون ها ممکن است هیچ گزینه ای جز علوفه در جنگل.

این در حال حاضر اتفاق افتاده در Kawal ببر رزرو از طریق آن چندین جاده منتقل می کند. میمون تئاتر وجود دارد گزارش به بازگشت به جنگل شده اند و اندیش در اطراف نفوذ مخازن و تغذیه بر روی میوه ها از درختان در جنگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im