ایوانز آگهی شماره 9 لویی در 82-49 تار و مار نوتردام

LOUISVILLE, Ky. (AP) — دانا ایوانز به ثمر رساند 18 امتیاز به رهبری No. 9 لویی به 82-49 پیروزی بر نوتردام در روز یکشنبه.

کاردینالز (23-3, 12-2 کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس) ساخته شده 7-از-9 عکس در طول یک کشش از سه ماهه دوم برای ساخت یک 36-21 منجر میدوی را از طریق دوره. لویی بازی بدون خود خواهی dishing از 13 پاس گل در 17 سبد در نیمه.

آنها ساخته شده است که سرب در سه ماهه سوم به عنوان Evans گل نه از نقاط در این دوره است.

نه تنها Evans نمره او همچنین هم تیمی های او به عنوان او به پایان رسید و با هفت کمک می کند. کاردینالز شمارش 24 یکی خاموش تساوی یک فصل بالا است. Mykasa رابینسون اضافه کردن یک حرفه ای-بالا نه برنده شدن.

تاریخ guard یکی از چهار کاردینالها به نمره در دو چهره است. Yacine آرسنال آمد کردن زمین برای مطابقت با فصل بالا با 15 امتیاز.

مبارزه ایرلندی (10-16, 5-9) شروع بازی ساخت شش نفر از آنها برای اولین بار هشت سبد و تبدیل توهین آمیز پرتاب ریباند کردن آن نتواند. اما به عنوان کاردینالز کردم داغ, نوتردام ساخته شده و فقط سه تا از آن به بعد 14 عکس به عنوان کاردینالز کشیده دور برای خوب است.

تبلیغات

Mik Vaughn led ایرلندی با 16 امتیاز

تصویر بزرگ

نوتردام: زمانی که ایرلندی مبارزه تیراندازی آنها مشکل برد. روز یکشنبه آنها گلوله 36.8% . آن را مشخص هشتمین بار متوالی آنها از دست رفته در هنگام عکسبرداری زیر 40 درصد است. ارتکاب 23 گردش که منجر به 24 لویی نقاط اضافه شده به گلایه.

لویی: پس از دو بازی از دست دادن رگه دیدم کاردینالز سقوط از مقام اول در ACC آنها در پاسخ با یک جفت برد و خود را به جایی که آنها 10 روز پیش – به تنهایی بالای کنفرانس جدول رده بندی.

بعدی

نوتردام به خانه برگشت به صورت Virginia Tech پنج شنبه شب.

لویی سفر به آتلانتا در روز پنج شنبه به بازی Georgia Tech.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im