کشورهای اروپایی ‘تاسف’ ایالات متحده خروج از نظارت پیمان

US PULLOUT. In this file photo, US President Donald Trump (R) walks with Russia's President Vladimir Putin before taking a family photo at the G20 Summit in Osaka on June 28, 2019. File photo by Brendan Smialowski/AFP

ما خروج. در این فایل عکس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) پیاده روی با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین قبل از مصرف یک عکس خانوادگی در اجلاس G20 در اوزاکا در 28 ژوئن 2019. فایل عکس توسط معاونت/AFP

پاریس – فرانسه و آلمان و 8 سایر کشورهای اروپایی گفت: پنج شنبه, آوریل 22 آنها “پشیمانی” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج یک نظامی بین المللی نظارت پیمان بیش از اتهام noncompliance توسط روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه, مارس 21 که مسکو بود نه به طور کامل پیوستن به پیمان آسمان های باز است که اجازه می دهد تا آن نزدیک به سه ده امضا ملل انجام, کوتاه اطلاع پروازهای بیش از دیگر سرزمین های بالقوه برای نظارت بر عملیات نظامی است.

پیمان طراحی شده برای افزایش شفافیت و بالا بردن اعتماد به نفس در بین قدرت های جهانی و طرفداران می گویند واشنگتن خروج می تواند یک تهدید امنیتی برای اروپا است.

“ما تاسف از اعلام این خبر توسط ایالات متحده طرح خود را برای خروج از پیمان آسمان های باز حتی اگر ما به اشتراک گذاشتن نگرانی در مورد چگونگی توافق است انجام شده توسط فدراسیون روسیه” این کشور گفت: در بیانیه مشترک صادر شده توسط فرانسه وزارت امور خارجه.

“این پیمان باقی می ماند کاربردی و مفید است.”

آمریکا روسیه را متهم به مسدود کردن پرواز از بیش از سایت های خاص و نه اجازه می دهد نظرسنجی از تمرینات نظامی که به طور معمول مجاز در زیر آسمان باز.

ناتو سفیران در جلسه سهشنبه برای بحث در مورد خروج آمریکا با توجه به اثر را در 6 ماه زمان است.

روز جمعه در بیانیه ای به امضا رسید و فرانسه و آلمان و بلژیک و اسپانیا و فنلاند و ایتالیا, لوکزامبورگ, هلند, جمهوری چک و سوئد.

“آسمان باز پیمان یک عنصر بسیار مهم در این چارچوب برای تقویت اعتماد که ایجاد شده است در دهه گذشته با هدف افزایش شفافیت و امنیت برای اروپا و اقیانوس اطلس منطقه” آن را گفت.

کشورهای اروپایی گفت: آنها کار می کنند به حل و فصل “برجسته سوالات” با مسکو از جمله “غیر قابل توجیه محدودیت” های اعمال شده در پروازهای بیش از کالینینگراد روسیه exclave هم مرز با لهستان و لیتوانی.

“ما همچنان به اصرار روسیه برای لغو این محدودیت ها و دنبال گفتگو با همه احزاب” به پیمان گفتند. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de