رهبران اروپایی بیرون کشیدن جنگ جهانی دوم روح را به ضرب و شتم همه گیر

75TH ANNIVERSARY. (L-R) German Chancellor Angela Merkel, the President of the Bundestag (lower house of parliament) Wolfgang Schaeuble, German President Frank-Walter Steinmeier, the current president of the Bundesrat (upper house of parliament) and Brandenburg's state premier Dietmar Woidke and Andreas Vosskuhle, President of Germany's Constitutional Court, attend a wreath laying ceremony to mark the 75th anniversary of the end of World War Two, at the Neue Wache Memorial in Berlin, Germany, May 8, 2020. Photo by Hannibal Hanschke/Pool/AFP

سالگرد 75. (L-R) آنگلا مرکل صدراعظم آلمان رئیس جمهور از فدرال (مجلس) ولفگانگ سود برده, آلمانی, رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر رئيس جمهور فعلی از Bundesrat (مجلس سنا) و براندنبورگ دولت برتر Dietmar Woidke و چت Vosskuhle رئیس دادگاه قانون اساسی آلمان حضور تاج گذاری مراسم به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در Neue Wache یادبود در برلین, آلمان, آوریل 8 سال 2020 است. عکس Hannibal Hanschke/استخر/AFP

برلین, آلمان – جهان را باید قرعه کشی, درس گرفتن از گذشته با هم کار کنند به ضرب و شتم coronavirus همه گیر رهبران اروپایی خواست به عنوان قاره مشخص شده 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا.

با راهپیمایی و بزرگداشت حوادث لغو و یا کوچک برای جلوگیری از شیوع اروپا و ایالات متحده آمریکا با علامت پیروزی بر آلمان نازی در یک حالت غم انگیز.

در برلین آلمان فرانک والتر اشتاین مایر و آنگلا مرکل صدر اعظم نگه داشته و خود را از راه دور به عنوان آنها متوقف شده در مقابل تاج های گل اهدا در Neue Wache – کشور اصلی بنای یادبود برای قربانیان جنگ و دیکتاتوری.

اشتاین مایر سپس تحویل یک سخنرانی اصرار سازمان ملل به یاد داشته باشید که چگونه آنها پیوست و نیروهای خود را برای مبارزه با ظلم و ستم از نازیسم و گفت: همین وحدت بود که در حال حاضر مورد نیاز برای شکست دادن یک ویروس است که کشته 270,000 مردم در سطح جهان است.

“برای ما آلمانی ها, ‘هرگز’ به معنی ‘هرگز دوباره به تنهایی’,” او گفت:.

“ما می خواهیم بیشتر و نه کمتر و همکاری در جهان – نیز در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

در بریتانیا یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا و نخست وزیر بوریس جانسون نیز جلب زمان جنگ تشابه با نبرد در برابر این بیماری همه گیر.

“در این مراسم ما درگیر جدید در مبارزه با کروناویروس که خواسته همان روح ملی تلاش است که شما نمونه 75 سال پیش,” او گفت: در نامه ای به جانبازان.

فلش قرمز بریتانیا نیروی هوایی سلطنتی حالی نمایش تیم انجام flypast بیش از مرکزی لندن انتهایی قرمز و سفید و آبی دود.

انگلستان پخش مشخص شده در سراسر کشور دو دقیقه سکوت در ساعت 11 صبح (1000 GMT).

خاموش شد

در 8 مارس برگزار شد خاموش این سال به عنوان قاره هایش با بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم – در این زمان نامرئی دشمن است که بیمار بیش از 3.8 میلیون نفر در سراسر جهان است.

با جانبازان در حال حاضر در سن پیشرفته, سازمان تلقی می شود آن را بیش از حد خطرناک برای آنها برای حضور در رویدادهای حتی در کشورهایی که آغاز کرده اند به سهولت مستند اقدامات است.

در پاریس با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی با حضور در یک مراسم کوچک در قوس از پیروزی در نزدیکی ترک شانزه لیزه.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania ملحق خواهد شد تاج گذاری مراسم در یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن, DC.

اما این آلمان برگزار شد که بسیاری از نزدیک تماشا کردند که این کشور می کند و معمولا علامت سالگرد نازی ها’ تسلیم بی قید و شرط به متفقین با هیاهوی بسیار.

در این سال این شهرستان از برلین اعلام کرد یک روز تعطیل عمومی در روز جمعه, مه 8.

رئیس جمهور اشتاین مایر خواست آلمان برای دیدن 8 مارس به عنوان “روز قدردانی” از آنجا که آن را آزاد آلمان از ترور نازی ها آورده و صلح به اروپا است.

‘شکست کامل’

“امروز ما آلمانی ها مجاز به می گویند: در بعد از ظهر یک روز قدردانی!” اشتاین مایر گفت.

“از آن گرفته شده 3 نسل ما از صمیم قلب ایمان این است.”

اشتاین مایر کلمات برانگیخته آبخيز سخنرانی رئیس جمهور سابق ریچارد فون Weizsaecker که در سال 1985 برای اولین بار خواست آلمانی ها به یاد داشته باشید مارس 8, نه به عنوان یک بعد از شکست, اما به عنوان یک بعد از آزادی از نازی ها.

می آید در یک تند و تلخ زمان در آلمان که در آن یهودی ستیزی در حال افزایش است و سران جناح راست و ارقام را مورد انتقاد آلمان در حال انجام کفاره آن نازی ها گذشته است.

رهبر راست حزب AfD الکساندر Gauland توصیف 8 مارس به عنوان “روز شکست کامل” برای آلمان را رد کرد و خواستار آن برای تبدیل شدن به یک دائم در سراسر کشور تعطیل عمومی.

جوزف شوستر رئیس شورای مرکزی یهودیان گفت: Gauland را مشاهده سالگرد نمونه از “نئو نازی ها.”

“هدف این است که برای به تصویر کشیدن آلمانی ها در درجه اول به عنوان قربانیان. من این تحریف تاریخ و relativization از جنایات نازی ها غیر مسئولانه” شوستر گفت: روزانه Neue Osnabruecker Zeitung.

ملکه سخنرانی

در دیگر مراسم بزرگداشت در قاره COVID-19 نیز حضور خود را احساس.

روسیه تا به حال در اصل برنامه ریزی شده یک رژه نظامی در آن مه 9 روز پیروزی با رهبران جهان از جمله فرانسه را پاکسازی در لیست مهمان.

اما در حال حاضر تنها یک flypast برگزار خواهد شد بیش از مربع قرمز به کشور می شود در اروپا جدید کانون از coronavirus عفونت.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به پخش گل در آرامگاه سرباز گمنام یادبود قبل از ساخت یک تلویزیون آدرس که نه تنها در جنگ بلکه همچنین انتظار می رود برای نمودار کردن کشور گام های بعدی در مبارزه با ویروس.

ملکه الیزابت دوم است که قرار است یک آدرس تلویزیونی به ملت در 9:00 ب. ظ (2000 GMT) روز جمعه در همان زمان که پدرش شاه جورج ششم به آدرس های رادیویی مارک VE بعد در سال 1945. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de