اروپا باقی می ماند ‘در چشم’ از coronavirus طوفان – که

PROTECTION. A couple wear protective suits as they walk along Market Street in the near-deserted city center in Manchester, north-west England on April 15, 2020, during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. Photo by Anthony Devlin/AFP

حفاظت. یک زن و شوهر پوشیدن لباس محافظ آنها به عنوان راه رفتن در امتداد خیابان بازار در نزدیکی شهر خالی از مرکز در منچستر در شمال غرب انگلستان در 15 آوریل سال 2020 در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. عکس آنتونی Devlin/AFP

کپنهاگ, دانمارک – سازمان بهداشت جهانی را برای ما گفت: پنج شنبه, مارس 16 که با وجود برخی “خوش بینانه نشانه” در برخی از کشورهای بدترین آمار جدید coronavirus تعداد موارد رو به افزایش بود و نزدیک به یک میلیون نفر در این قاره به تنهایی.

“ما همچنان در چشم طوفان” که مدیر منطقه ای برای اروپا هانس Kluge یک کنفرانس خبری گفت و اشاره کرد که در حدود نیمی از سراسر جهان موارد تایید شده در اروپا است.

Kluge اشاره کرد که آنها تا به حال دیده می شود نشانه های مثبت از نظر “کاهش تعداد” در اسپانیا, ایتالیا, آلمان, فرانسه و سوئیس است.

او گفت: “سیگنال های مثبت” در برخی از کشورها تحت الشعاع قرار توسط پایدار و یا افزایش سطح در کشورهای دیگر از جمله انگلیس و ترکیه, اوکراین, بلاروس و روسیه است.

به عنوان برخی از کشورهای اروپایی شروع به کاهش برخی از محدودیت ها در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش Kluge کشور خواست به مطمئن شوید که مکانیسم های کنترل بودند در محل.

“این ضروری است که ما نمی اجازه دهید ما گارد” Kluge گفت.

قبل از کاهش محدودیت Kluge گفت: کشور نیاز به مطمئن شوید که شواهد نشان داد که انتقال تحت کنترل است.

کشور همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که بهداشت و درمان به حال ظرفیت “برای شناسایی, جدا, آزمون, ردیابی تماس و قرنطینه.”

Kluge همچنین تاکید کرد که خطرات مورد نیاز به حداقل برسد در بالا و آسیب پذیری تنظیمات مانند خانه های بازنشستگی و مناطق زندگی مردم در مکان های شلوغ.

محل کار نیز نیاز به اقدامات پیشگیرانه و کشور نیاز به مدیریت واردات خطرات Kluge اضافه شده است.

اگر کشورها نمی تواند اطمینان حاصل شود این معیار Kluge خواست آنها را به “لطفا دوباره فکر می کنم.”

روز شنبه, مارس 15 دانمارک اولین کشور در اروپا شروع به بازگشایی مدارس در حالی که فنلاند برداشته سفر محاصره در منطقه و حومه هلسینکی.

اتریش و ایتالیا و اسپانیا نیز مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im