اروپا در حال حاضر ‘کانون’ از COVID-19 pandemic – که

'EPICENTER.' Hospital employees wearing a protection mask and gear work at a temporary emergency structure set up outside the accident and emergency department, where any new arrivals presenting suspect new coronavirus symptoms are being tested, at the Brescia hospital, Lombardy, on March 13, 2020. Photo by Miguel Medina/AFP

‘کانون.’ بیمارستان کارکنان پوشیدن حفاظت از ماسک و دنده کار موقت اورژانس ساختار مجموعه در خارج از تصادف و اورژانس که در آن هر تازه واردان ارائه گمان جدید کروناویروس علائم در حال آزمایش در برشا بیمارستان لومباردی در 13 مارس سال 2020 است. عکس میگوئل مدینه/AFP

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت, مارس 13 که اروپا در حال حاضر “کانون” برای جهانی coronavirus همه گیر و هشدار داد این بود که غیر ممکن است بدانید که در هنگام وقوع خواهد اوج.

“اروپا در حال حاضر تبدیل به کانون همه گیر” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که این قاره در حال حاضر “بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین است.

“بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن اپیدمی” گفت: با اشاره به جهانی اعداد.

این ویروس که برای اولین بار ظاهر در چین در ماه دسامبر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 5000 نفر با موارد در سراسر جهان با شکوه 134,000 با توجه به Agence France-Presse شمارش.

Tedros گفت: مرگ و میر عبور از 5000 مارک بود “غم انگیز نقطه عطف است.”

ماریا ون Kerkhove که سران این که بیماری های نوظهور واحد گفت: آن را نمی ممکن است برای پیش بینی که چگونه همه گیر خواهد شد.

“این غیر ممکن است برای ما می گویند زمانی که این قله در سطح جهان است. ما امیدواریم که که آن را هر چه زودتر به جای بعد.”

نظرات خود را به عنوان کشور در اروپا و در سراسر جهان در محل قرار داده چشمگیر اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس از جمله بسته شدن مدارس و سفت کردن مرزها.

Tedros گفت: چنین اقداماتی می تواند کمک کند اما تاکید کرد که کشور نیاز به “یک رویکرد جامع.”

“تست نکنید به تنهایی. نه تماس ردیابی به تنهایی. نه قرنطینه به تنهایی. نه اجتماعی فاصله به تنهایی. آن را تمام انجام,” او گفت:.

او بر نیاز به کار بیشتر به “تشخیص محافظت و درمان” موارد است.

“شما نمی توانید مبارزه با ویروس اگر شما نمی دانید که در آن است,” او گفت: کشورها به “پیدا کردن جدا تست و درمان هر مورد به شکستن زنجیره انتقال.”

“در هر صورت ما در پیدا کردن و درمان محدودیت گسترش بیماری” او گفت:.

“نه تنها اجازه این آتش سوزاند.

“هر کشور است که به نظر می رسد در تجربه دیگر کشورها با شیوع زیادی و فکر می کند که نمی خواهد اتفاق می افتد به ما در حال ساخت یک اشتباه مرگبار.”

مایکل رایان که سران این که شرایط اضطراری برنامه تاکید کرد که به اصطلاح اجتماعی فاصله اقدامات از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی و مدرسه تعطیل “نیست panecea.”

“آنها در حال رفتن به توقف این” خود به خود, او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im