اروپا با احتیاط چشم خروج از ویروس مستندات

EASING LOCKDOWNS. A hairdresser and a customer both wearing protective face mask interact at The Next Cut hair salon after Switzerland started to ease the restrictions imposed to control the COVID-19 pandemic due to the novel coronavirus, on April 27, 2020 in Lausanne. Photo by Fabrice Coffrini/AFP

کاهش مستندات. یک آرایشگر و مشتری هر دو با پوشیدن محافظ ماسک صورت تعامل در آینده قطع سالن مو پس از سوئیس شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده برای کنترل COVID-19 pandemic با توجه به این رمان coronavirus در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در لوزان. عکس توسط فابریس Coffrini/AFP

LONDON, United Kingdom – کشورهای اروپایی در زمان تازه مراحل نسبت به نمودار یک مسیر از ویروس مستندات جمعه, مارس 27 عنوان بحث خشم بیش از چگونه به سرعت و به سهولت اقدامات ایمنی که در حال خفه کننده عادی و زندگی اقتصادی.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار پس از نبرد خود را با بیماری های تنفسی به دنبال نازک و بور یال کمی طولانی تر.

همه گیر کشته شدن بیش از 206,000 مردم و آلوده نزدیک به 3 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به آمار رسمی با ما ضربه سخت.

اما در اروپا 4 بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار همه به تازگی منتشر شده مشخص شده قطره را روزانه مرگ عوارض بالا بردن امید است که این قله از شیوع بیماری خود را گذرانده اند.

ایتالیا و نیویورک گذاشته اند بخشی از بازگشایی قصد دارد در حالی که فرانسه و اسپانیا انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در این هفته.

در سوئیس مغازه ها در حال حاضر در کسب و کار دوشنبه در حالی که دانش آموزان ابتدایی در نروژ بازگشت به مدرسه.

در عین حال نخست وزیر بریتانیا جانسون هشدار داد که خیلی زود برای انگلستان به سهولت خود را از ماه اقامت در خانه سفارشات.

در اولین حضور عمومی خود را در هفته 55 ساله گفت که او نمی تواند “دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع.”

بیش از 20 ، 000 نفر کشته شده اند توسط این ویروس در بریتانیا با جانسون دولت هنوز هم در مواجهه با انتقاد آهسته به تحمیل اقدامات ایمنی در آغاز شیوع بیماری است.

در جای دیگر رهبران و کارشناسان در حال تقسیم بر چگونگی احیای بد کبود اقتصاد و رایگان شهروندان از سلول بدون رها کردن امواج جدید از عفونت.

پیش بینی های اقتصادی هشدار می دهند از بدترین رکود اقتصادی در یک قرن با قیمت نفت ياوه میان عرضه و تقاضا.

در ایالات متحده, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی دهد روزانه خود را coronavirus جلسه پنج شنبه, مارس 26 بعد از شکایت آنها ارزش تلاش متحده در حال حرکت در سرعت های مختلف قدم به عقب حبس اقدامات است که باید از بین برود میلیون ها شغل.

ترس و بی حوصلگی

دولت های اروپایی که در حال حاضر گذاشته قصد دارد به سهولت و محدودیت های رقیب با یک مخلوط از ترس و بی حوصلگی از محله های مختلف جامعه است.

در ایتالیا اسقف های کاتولیک عصبانی هستند در مورد تمدید ممنوعیت توده ها در حالی که برخی از معلمان در فرانسه ترس است که یک برنامه ریزی بازگشت به مدرسه در مارس 11 می تواند بیش از حد مخاطره آمیز است.

آلمان که شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در هفته گذشته نیز دیده می شود نشانه هایی از رشد بی حوصلگی در کوچک اما منظم تظاهرات در برابر باقی مانده محدودیت در آزادی های فردی.

در نروژ وجود دارد واکنش های مختلفی در میان والدین کودکان به عنوان جوان بازگشت به مدرسه ابتدایی در روز دوشنبه به کلاس های دربسته در 15 دانش آموزان به دلایل ایمنی.

“او آماده بود در ساعت 6 صبح تا 3 ساعت اولیه است. او خیلی هیجان زده برای رفتن به عقب” Karine Rabbe گفت: Agence France-Presse از 7 سال بود که بازگشت به مدرسه در حومه اسلو پس از 6 هفته از کلاس های آنلاین.

اما مادر اضافه شده او شخصا ترجیح داده اند مدارس به صبر برای چند هفته بیشتر به امن است.

در سوئیس دندانپزشکان مدارس مهد کودک و آرایشگری در میان طیف وسیعی از مغازه ها مجاز به بازگشایی دوشنبه در حالی که نیوزیلند نیز آماده برای شروع آن مرحله به مرحله خروج از مستند.

“من خوشحال هستم که ما در حال شروع دوباره. اگر ما کار نمی کنند, همه چیز مرده” آرایشگاه آنیتا Ayma گفت: در ژنو است.

“من به طور منظم بسیار عزیز به من اما ما باید برای حفظ فاصله و نمی تواند بوسه بر پستال,” او گفت: در این سالن که در آن مشتریان خواسته شد به پوشیدن ماسک و استفاده از دست sanitiser.

چین در عین حال اجازه ده ها هزار نفر از دانش آموزان دبیرستان در پکن و شانگهای به بازگشت به مدرسه پس از چند ماه تعطیلی.

“من خوشحالم که آن را بیش از حد طولانی از آنجایی که من دیده ام من همکلاسی” 18 ساله آویزان خوان گفت: در شانگهای.

عفونت در چین کاهش یافته اند به طور چشمگیری از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در خاک خود در اواخر سال گذشته.

اما ترس باقی می ماند یک پتانسیل موج دوم از عفونت و موارد وارداتی از خارج از کشور.

دانش آموزان در پکن که در آن تنها سالمندان دبیرستان بودند اجازه بازگشت باید خود را بررسی درجه حرارت در مدرسه گیتس و باید نشان دهد “سبز” کدهای سلامت در یک برنامه است که محاسبه یک فرد خطر ابتلا به عفونت.

پیدا کردن یک new normal

به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه درمان و در نهایت یک واکسن برای ویروس در کشورهای در حال آزمایش روش با خیال راحت زندگی می کنند با سرایت.

چندین کشور برنامه ریزی برای معرفی ویروس ردیابی نرم افزار به کاربران هشدار اگر آنها در نزدیکی کسی که آزمایش مثبت تکنولوژی در حال حاضر دریافت نزدیک به دو میلیون استرالیایی به رغم نگرانی های حریم خصوصی.

در ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته هشدار داد که مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و با دقت رعایت اجتماعی فاصله اقدامات زمانی که محدودیت های فعلی در حال برداشته on May 4.

هنجارهای فرهنگی مانند در آغوش گرفتن و دست دادن را نیز دلسرد می شود.

ایتالیا بود و ورود به عصر “مسئولیت و همزیستی با ویروس” کونته گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی ،

در سراسر اقیانوس اطلس فرماندار نیویورک اندرو کومو ترسیم برنامه های به آرامی بازگشایی اقتصاد کشور گفت: برخی از تولید کنندگان و شرکت های ساخت و ساز ممکن است رزومه کاری در مه 15.

اما برخی از محافظه کار به رهبری آمریکا در حال سرعت بخشیدن به بازه زمانی.

رد مشاوره از برترین کارشناسان بیماری های گرجستان اجازه داده است هزاران نفر از کسب و کار برای از سرگیری عملیات و اوکلاهما به شما اجازه رستوران و سینما بازگشایی از ممکن است.

در همین حال میلیون ها مسلمان در سراسر جهان نیز تنظیم به یک از یک نوع در ماه رمضان بدون جرم نماز در مساجد و یا بزرگ خانواده وعده های غذایی که به طور معمول قاب روزانه ناشتا.

عربستان سعودی بخشی از لغو آن مقررات منع رفت و آمد اما گفت که این امر حفظ round-the-clock مستند در شهر مقدس مکه است.

نه هر کشور به اجرا اجتماعی فاصله در طول این بیماری همه گیر ،

مرموز و ترکمنستان یکی از معدود جاهایی به گزارش واحد COVID-19 مورد برگزار شد جشن به افتخار ملی آن اسب با تماشاگران بسته بندی شده به یک میدان اسب دوانی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net