وزیران دارایی اتحادیه اروپا در توافق coronavirus نجات مقابله

DEAL REACHED. French Economy Minister Bruno Le Maire (L) applauds past French Treasury Managing Director Odile Renaud-Basso (R) as they attend a European Union finance ministers meeting by videoconference in Paris on April 9, 2020. Photo by Ludovic Marin/AFP

معامله رسیده است. فرانسوی وزیر اقتصاد Bruno Le Maire (L) تحسین گذشته, فرانسوی, خزانه داری, مدیر عامل Odile Renaud-Basso (R) به عنوان آنها حضور در اتحادیه اروپا نشست وزرای دارایی توسط ویدئو کنفرانس در پاریس در 9 آوریل سال 2020 است. عکس توسط لودویک مارین/AFP

بروکسل بلژیک – اتحادیه اروپا (EU) توافق وزرای مالی 500 میلیارد یورو نجات در روز پنج شنبه, آوریل 9 برای کشورهای اروپایی ضربه سخت coronavirus اپیدمی اما در کنار مطالبات از ایتالیا و فرانسه به صورت مخلوط قرض گرفتن.

دستیابی به موفقیت در آمد پس از هلند myket موقعیت خود را در این سوال بسیار مهم از ساخت نیازمندان کشورهای متعهد به اصلاحات اقتصادی و خارج از نظارت در بازگشت برای کمک.

لاهه مسدود شده بود مذاکرات دو روز قبل از آن با اصرار دارد که ایتالیا یا هر کشور دیگر نیاز به ارائه در راهبری اهداف – که رم را دیدم که تکان دهنده تقاضا در طول یک بحران بهداشتی.

“امروز ما پاسخ داد ما شهروندان تماس برای اروپا است که محافظت در,” رئیس Eurogroup ماریو Centeno گفت: پس از مذاکرات.

“این پاسخ شامل جسورانه و بلند پروازانه طرح که به نظر نمی رسد ممکن است تنها چند هفته پیش” اضافه شده Centeno که همچنین پرتغالی وزیر دارایی.

به عنوان یک مصالحه نهایی بیانیه به وضوح می گوید که نجات خواهد بود به طور خاص اختصاص داده شده برای هزینه های مربوط به COVID-19 بحران که به کشته شدن بیش از 65,000 مردم در اروپا است.

وزرای این مجموعه به یک طرف و یک پیشنهاد از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه به صورت مشترک استقراض ابزار گاهی اوقات لقب “coronabond” که مطرح کرده اند پول به سمت بهبودی پس از وقوع.

آلمان و اتحادیه اروپا را با قدرتمند ترین عضو حاضر هم مخلوط بدهی پیشنهاد و وزرای توافق تنها به “کشف” این ایده تحت هدایت رهبران اتحادیه اروپا که برای دیدار بعد از آن در ماه.

بسته مورد توافق است به ارزش حدود 500 میلیارد یورو ($546 میلیارد دلار) از چه بسیاری از ناظران بر این باورند که لازم است به راه اندازی مجدد اقتصاد اروپا که بحران بهداشت و درمان محو می شود.

داده ها نشان می دهد که اقتصاد در سراسر این قاره است که در حال حاضر در یک تاریخی بحران با زندگی روزمره فلج برای مبارزه با گسترش ویروس.

با وجود 19 کشورهای اتحادیه اروپا به اشتراک گذاری یک ارز مشترک کشورهای عضو باید در واکنش به طور یک جانبه برای نجات اقتصاد خود به غنی تر کشورهایی مانند آلمان یک مزیت بزرگ بیش از کسانی که با کمتر از هزینه های قدرت.

‘عادلانه و معقول’

جزء اصلی از طرح نجات شامل مکانیسم ثبات اروپا (ESM) از اتحادیه اروپا کمک مالی صندوق را حدود 240 میلیارد یورو در دسترس برای تضمین هزینه های بدهکار کشور تحت فشار است.

ایتالیا و اسپانیا تا به حال حمایت اکثریت کشورهای عضو برای حفظ شرایط را برای ضربه زدن به ESM به حداقل مطلق اما هلند مبارزه سخت برای چیزی سخت تر است.

قرار دادن شرایط حمایت دیده می شود به عنوان یک تحقیر در رم و مادرید فراخوانی خاطرات بد از منطقه یورو از بحران بدهی هنگامی که حسابرسان از بروکسل دیکته سیاست به یو بی اس در بازار-از یونان پرتغال و ایرلند.

هلندی وزیر دارایی Wopke Hoekstra اصرار داشت اگر یک کشور خواست برای هر غیر مرتبط با ویروس پشتیبانی از ESM – آن را هنوز هم می آیند با شرایط.

“این منصفانه و معقول” او هنوز توییتی.

Coronabonds ضمنی

اما mutualization بدهی یک پل خیلی دور برای برلین و لاهه که حاضر به نگاهی مشترک در وام های با شدت مدیون کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و یا اسپانیا است که در نظر آنها بیش از حد سهل انگاری خود را در هزینه های عمومی.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: این بحث هنوز باز بود و هر کس که توافق جدید که منابع مالی لازم را برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“مشترک بدهی…است گفت: اما آن را به طور ضمنی” او گفت:.

اما تکرار او شناخته شده موقعیت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیشتر در روز پنج شنبه بصورتی پایدار و محکم رد مفهوم با هم مخلوط بدهی در اروپا است.

“من اعتقاد ندارم که ما باید مسئولیت مشترک (مشترک بدهی) در [اتحادیه اروپا] در شکل کنونی آن و این که چرا ما رد که” او گفت:.

در علاوه بر این به نجات منطقه یورو صندوق وزیران اتحادیه اروپا توافق کردند 200 میلیارد یورو تضمین از بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) و کمیسیون اروپایی پروژه ملی در کوتاه زمان کار طرح. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im