اتحادیه اروپا اعلام کرد 15 میلیارد یورو برای مبارزه با کروناویروس در سراسر جهان

ضرب و شتم همه گیر در اروپا به تنهایی کافی نیست و مقامات می گویند اشاره به این که اگر coronavirus همچنان به خشم در جای دیگر در جهان آن را به سادگی در زمان بازگشت

منتشر شده 10:46 AM, مارس 08, 2020

به روز شده در 10:46 AM, مارس 08, 2020

LONELY. A roadside fruit vendor waits for customers during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measure against the coronavirus, in Allahabad on April 2, 2020. Photo by Sanjay Kanojia/AFP

تنهایی. یک جاده ای میوه فروشنده منتظر مشتریان در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در اللهآباد (هند) در 2 آوریل سال 2020 است. عکس سانجی Kanojia/AFP

بروکسل بلژیک – اتحادیه اروپا قرار داده تا 15 میلیارد یورو ($16.4 میلیارد دلار) برای کمک به کشورهای فقیر در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس بلوک ارشد اعلام کرد در روز سه شنبه 7 آوریل.

کمیسیون اروپا سر Ursula von der Leyen گفت: پول کمک خواهد کرد که کشورها با بهداشت ضعیف و سیستم مراقبت های مقابله با تاثیر COVID-19 و نیز کمک های خود را در دراز مدت بهبود اقتصادی.

ضرب و شتم همه گیر در اروپا به تنهایی کافی نیست و مقامات می گویند اشاره به این که اگر coronavirus همچنان به خشم در جای دیگر در جهان آن را به سادگی در زمان بازگشت. (بخوانید: فرانسه خواستار بدهی یخ برای کشورهای فقیر ضربه گیر)

“ما تنها به پیروزی در این نبرد با هماهنگ جهانی پاسخ” von der Leyen گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

“این است که چرا اتحادیه اروپا تامین امنیت بیش از 15 میلیارد یورو برای کمک به شرکای ما در سراسر جهان برای مبارزه با کروناویروس.”

این ویدیو کوتاه را نمی دهد جزئیات که در آن پول خواهد آمد و نه از آن کشورهای بهره مند خواهد بود.

اما مقامات قبلا شناسایی آفریقا به عنوان یک نگرانی به دلیل ارتباط آن با اروپا و دولت ضعیف از مراقبت های بهداشتی در بسیاری از آن کشورها است.

یک مقام ارشد اتحادیه اروپا رسمی هفته گذشته هشدار داد در آن خواهد بود “به طور کامل بی فایده” برای شکست coronavirus در اروپا اگر آن را به سادگی دوباره ظهور از کشورهای نزدیک تلاش برای مهار آن است. (بخوانید: G20 پاکستان به مبارزه با کروناویروس تاثیر در کشورهای فقیر)

“آفریقا می تواند تجربه همان مشکلاتی که ما رو در اروپا در یک ماده از هفته” von der Leyen گفت: در ویدئو های خود را در روز سه شنبه.

“آنها به کمک ما نیاز به کم کردن سرعت گسترش ویروس که ما نیاز به کمک در این بحران است.”

اروپا شده است کانون این ویروس در هفته های اخیر اما در هفته گذشته اتحادیه اروپا دیپلماتیک رئیس جوزپ Borrell هشدار داد این ویروس می تواند “خارج از کنترل بسیار سریع” در آفریقا است.

وزرای توسعه اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد با تماس تصویری در روز چهارشنبه به بحث در مورد جزئیات مالی برای کمک به کشورهای آسیب پذیر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im