جدا و شوهر مرده در آشکار قتل-خودکشی, بررسی جریان

پلیس در سامرست ماساچوست در حال بررسی مرگ یک زن و شوهر جدا شده بودند روز شنبه به عنوان ممکن است قتل-خودکشی با توجه به WCVB.

دو قربانیان شناسایی شدند که 31 ساله جاشوا پریرا و 30 ساله کهربا پریرا و با توجه به خروجی اخبار زن و شوهر به تازگی از هم جدا شده.

در روز شنبه قبل از ساعت 8 صبح جاشوا سوار خود را به 160 تلما خیابان, جایی که او و همسر خود جدا زندگی کرده بود قبل از جدایی خود را. همسایه گزارش دیدن جاشوا وجود دارد اما فکر نمی کنم چیزی از آن. بعدها که شاهدان گزارش شنیدن صدای شلیک گلوله که از داخل خانه با توجه به خروجی اخبار.

در حدود 8:05 صبح, مقامات دریافت 911 تماس بگیرید و از یکی از بستگان از جدا زن و شوهر که گفت که او در بر داشت هر دوی آنها را مرده در داخل خانه است. افسران در پاسخ به این صحنه دریافتند زن و شوهر با زخم گلوله.

این Bristol County دفتر دادستان منطقه گفت که مقامات همچنین کشف یک اسلحه زیر جاشوا بدن.

محققان گفت: آنها بر این باورند که دیگر افراد درگیر در این حادثه که یوشع به ضرب گلوله همسر خود را قبل از تبدیل به تفنگ خود را. این حادثه در حال حاضر در حال بررسی به عنوان یک قتل-خودکشی. کالبد شکافی انجام خواهد شد برای تعیین علت مرگ.

این زوج به تازگی جدا و با هم زندگی می کنند در زمان و که جاشوا به تازگی نقل مکان کرد و از خود سامرست خانه.

همسایه راسل ميشود گفت که آنها خوب بودند و مردم که او احساس دل شکسته توسط اخبار. ميشود گفت که او هرگز شنیده جاشوا و کهربا استدلال در همه اضافه کرد که آنها آرام ،

یکی دیگر از همسایه مت سیلوا به عقب گرفته شد با این خبر گفت: “شما نمی فکر می کنم در مورد چیزی که در محله خود است. آن را بسیار دیوانه است.”

این عضو خانواده متوقف خانه در شب شنبه به انتخاب کنید تا این سگ را در این حادثه اظهار نظر.

تحقیقات در این مورد همچنان ادامه دارد و در حال انجام توسط Bristol County دفتر دادستان منطقه را از کارآگاهان پلیس ایالت ماساچوست و سامرست مقامات پلیس.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *