ضروری کارگران در معرض CCP Virus می توانید از بازگشت به کار اگر بدون علامت: CDC

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در 8 آوریل صادر شده به روز شده دستورالعمل برای کارگران ضروری ترسیم آنها چگونه می توانید از بازگشت به کار سریع تر و حتی اگر آنها ممکن است در معرض CCP ویروس.

به منظور اطمینان از تداوم عملیات از توابع ضروری” CDC گفت که کارگران در بحرانی زمینه می توانید به بازگشت به کار ارائه آنها بدون علامت هستند و به دنبال یک مجموعه ای از دستورالعمل در حالی که در محل کار است.

این شامل تمرین های اجتماعی فاصله نظارت بر درجه حرارت خود را قبل و در طول ساعت کار و با پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها برای 14 روز پس از آخرین قرار گرفتن در معرض حتی اگر این بدان معناست که با پوشیدن “کارکنان عرضه پارچه پوشش صورت” در صورت کمبود.

CDC تحت سابق دستورالعمل خواست کارگران ضروری—مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که مشغول به کار در تامین مواد غذایی و سایر رشته مهم تحصیلی—به در خانه باقی می ماند برای دو هفته اگر آنها به حال شده است در تماس با فردی که آزمایش مثبت برای CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

CDC مدیر رابرت Redfield اعلام کرد دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“این افراد که در ظرف شش پا از یک مورد تایید شده و یا مورد مشکوک به طوری که آنها می توانند تحت شرایط خاص آنها می تواند بازگشت به کار در صورتی که بدون علامت” Redfield گفت.

“یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن ما بحرانی نیروی کار مشغول به کار است.”

دستورالعمل اصرار کارفرمایان به کارکنان خود را متوسط و ارزیابی علائم قبل از آنها شروع به کار و به ارسال کارکنان خانه آنها باید تبدیل به ناخوشی در طول روز. این توصیه به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی تمام مناطق مانند دفاتر حمام و سرویس بهداشتی مشترک مناطق و تجهیزات الکترونیکی.

Redfield اضافه شده است که افرادی که احساس ناخوشی باید در خانه باقی می ماند و باید به جلوگیری از جمع آوری در مناطق شلوغ در محل کار.

“ما می خواهیم آنها را برای به اشتراک گذاشتن اشیاء است که می تواند دست زدن به صورت خود را و ما می خواهم آنها را به جمع در اتاق, نهار در اتاق, در مکان های شلوغ,” او گفت:.

به روز شده در دستورالعمل آمد و به عنوان CCP ویروس مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 14,600 در روز چهارشنبه.

مقامات آمریکایی پیشتر هشدار آمریکایی ها به انتظار می رود تعداد زیادی از ویروس مرگ و میر در این هفته اگر چه دانشگاه واشنگتن مدل ذکر شده توسط کاخ سفید در روز چهارشنبه کاهش پیش بینی های خود را برای آمریکا همه گیر مرگ و میر با 26 درصد به 60,000.

در تلاش برای کاهش انگ اطراف CCP ویروس CDC گفت: افراد—از جمله کسانی که از تبار آسیایی—که زندگی نمی کنند و یا نمی اخیرا در یک منطقه در حال انجام و گسترش CCP ویروس یا نشده اند در تماس با یک فرد است که تایید و یا مورد مشکوک هستند در معرض خطر بیشتری از گسترش این ویروس نسبت به دیگر آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im