Esper می گوید CCP نیاز به ‘صریح’ در COVID-19 همه گیر

وزیر دفاع علامت Esper گفت: در تلویزیون نشان می دهد در آوریل 16 که اگر رژیم چین شده بود شفاف تر در مورد COVID-19 قبل از آن جهان را طراحی و توسعه راه حل های بیشتری برای کنترل این بیماری همه گیر در این زمان.

“اگر دولت چین این حزب شده بود شفاف تر آن را به ما کمک کرد تا در شرایط ماندن پیش از این ویروس قادر به درک آن DNA توسعه درمان و واکسن بسیار سریعتر” Esper گفت: امروز نشان می دهد.

“آنها باید به مراتب بیشتر و صریح تر از آنچه بوده است,” او گفت:.

محققان با اشاره به این که کد ژنتیکی حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus دستخوش اندکی پس از جهش كردن از فرد به فرد از ووهان چین. آنها می گویند که درک ویروس مسیرهای انتقال مهم است که بیشتر برای اطلاع رسانی جهانی بهداشت عمومی پاسخ.

وزیر دفاع همچنین گفت که ایالات متحده در حال بررسی است که آیا آن را می توانید بر این باورند که CCP انکار است که این ویروس نشات گرفته از یک ووهان زیستی آزمایشگاه.

“من پیدا کردن آن سخت به اعتماد بسیاری از آنچه می آید از حزب کمونیست چین” او گفت:, و اضافه کرد که CCP شده است “مات” و گمراه کننده جهان از آغاز شیوع.

“من لازم نیست در ایمان است که آنها حتی راستگو بودن با ما در حال حاضر,” او اضافه شده است.

شیوع CCP ویروس آغاز شده در ووهان شهرستان از برخی از 12 میلیون در سال 2019 قبل از گسترش در سراسر جهان است.

وزیر دفاع گفت که اطلاعاتی آمریکا است که در نظر گرفتن این موضوع بسیار جدی و در حال بررسی است و احتمال این که ویروس نیست یکی از به طور گسترده ای اشاره کرد و مرطوب بازار در ووهان اما از نزدیک زیستی آزمایشگاه.

“این چیزی است که ما شده ایم از نزدیک در حال حاضر برای برخی از زمان” Esper گفت که نتایج “مجمل.”

روز چهارشنبه در روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز به اشتراک گذاشته افکار مشابه و گفت: “بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان است.”

“ما در حال انجام یک معاینه کامل از این وضعیت وحشتناک است که اتفاق افتاده است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به ارائه جزئیات در محتوای بحث های خود را با رهبر پینگ است.

بار عصر به تازگی برای اولین بار یک فیلم مستند “ردیابی کردن منشاء ووهان Coronavirus” که شامل مصاحبه هایی که روشن آنچه ممکن است اتفاق افتاده در ووهان در مورد ویروس.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de