Ernakulam: 10 بیشتر ایتالیا-بازگشت افراد بستری با Covid19 علائم

کوچی: به عنوان بسیاری از 10 نفر که وارد شده از ایتالیا در روز سه شنبه شب پذیرفته شده اند با Covid-19 coronavirus علائم در Ernakulam دولت کالج پزشکی بیمارستان. در مجموع از 52 Keralites از ایتالیا از جمله زنان و کودکان رسیده فرودگاه بین المللی کوچین در روز سه شنبه در اواخر شب.

ده مسافران داشتن ویروس علائم بلافاصله معطوف به کالج پزشکی بیمارستان در حالی که 42 نفر دیگر هستند را تحت نظارت در الووا Taluk بیمارستان.

دو نوزاد و دو همچنین زنان باردار بستری در taluk بیمارستان.

سواب نمونه از تمام مسافران فرستاده شده به موسسه ملی ویروس شناسی, Alappuzha.

در پی تعداد بیشتری از مسافران از ورود ویروس آلوده کشورهای بهداشت مقامات تصمیم به راه اندازی انزوا امکانات در بیمارستان های دولتی در زمان و Karuvelipadi و همچنین در آیورودا کالج پزشکی بیمارستان Tripunithura.

امکانات در حال حاضر راه اندازی شده است در الووا taluk بیمارستان.

در ضمن وضعیت دو سالخورده بیماران, پدر و مادر از ایتالیا بازگشت و فرد همچنان بحرانی است. تلاش ها برای نجات جان 85 و 92 بـــود هر چند بسیاری از آنها را به بهداشت و سلامت دیگر سن عوارض مرتبط با” وزیر بهداشت گفت: K. K Shailaja.

شرط دیگر 12 Covid بیماران در حالت پایدار است.

مقامات بهداشتی را شروع کرده اند پس گرد برای شناسایی افراد در لیست تماس از ایتالیا بازگشت خانواده در Pathanamthitta. نقشه مسیر سفر خود سابقه آماده شده است. همه کسانی که حاضر بودند در مغازه ها و ادارات و اماکن عمومی در طول اين سفر در حال شناسایی قرار داده و تحت انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de