اپیدیولوژی بریس برای 2 موج COVID-19 — و آن را ممکن است در سپتامبر

این ممکن است به نظر می رسد همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی به عنوان بی سابقه ای از قوانین و محدودیت های است که باید اداره زندگی ما بیش از دو ماه گذشته به آرامی در حال سست.

در این هفته برخی از خرده فروشان در انتاریو بازگشایی درهای خود را. گلف بازان و بازیکنان تنیس روی لینک آمار و دادگاه. و حتی اگر شما نمی توانید یک مدل موی خودتان سگ خود را در حال حاضر می تواند در برای تر و تمیز. در کبک پست های بازرسی پلیس ناپدید شده اند از پل ها و دانش آموزان ابتدایی در مدرسه.

اما اپیدیولوژی هشدار آن را هنوز هم خیلی زود به اجازه گارد ما را به عنوان آنها نگاه به آینده اجتناب ناپذیر موج دوم COVID-19 و افزایش بیماری و مرگ آن می تواند به ارمغان بیاورد.

“تا زمانی که ما دریافت واکسن من فکر نمی کنم که ما واقعا می تواند در جلوگیری از موج دوم” گفت: راما Nair, یک متخصص اپیدمیولوژی با 40 سال تجربه به عنوان یک معلم و محقق در دانشگاه اتاوا.

هیچ گله ایمنی

Nair معتقد است بازگشت بیش از حد به سرعت به ما قبل از COVID-19 زندگی می کند, هنگامی که ما را در آغوش کشید دوستان و رفت و ساعت بدون شستن دست ما می تواند خنثیسازی دستاوردهای ما ساخته شده است در شامل رمان coronavirus.

“این فقط رفتن به ناپدید می شوند” Nair گفت. “ما نمی رسید در هر نقطه در نزدیکی گله ایمنی است که ما نیاز به جلوگیری از موج دوم.”

آن را نه پهن به دلیل آن را از طریق رفته جامعه ما آن را پهن چرا که ما فاصله گرفته. ما آهسته آن را پایین.– دکتر داگ مانوئل The Ottawa Hospital

که عدم وجود گله ایمنی — هنگامی که به اندازه کافی نسبت بالایی از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری مسری در نتیجه کنترل آن — چیزی است که دکتر داگ مانوئل یک دانشمند ارشد در اتاوا بیمارستان تشبیه به کيندلينگ.

فقط به عنوان آتش نیاز به خشک کردن سریع-سوزاندن سوخت برای تبدیل به دوزخ یک ویروس نیاز حساس میزبان.

برای مثال با توجه به مانوئل حدود 99 درصد از اتاوا جمعیت است که به احتمال زیاد هنوز هم آسیب پذیر به COVID-19. این بدان معناست که تنها حدود یک درصد از جمعیت است قرارداد این بیماری — مقامات بهداشت گفت: موارد تایید شده به احتمال زیاد نشان دهنده تنها بخشی از تعداد واقعی — چیزی محققان با توجه به عنوان هر دو یک موفقیت و یک آسیبپذیری خطرناک.

منحنی عفونت “نه پهن به دلیل آن را از طریق رفته جامعه ما آن را پهن چرا که ما فاصله گرفته. ما آهسته آن را پایین” مانوئل گفت.

اما همانطور که بیشتر و بیشتر از ما پر کردن پیاده رو ها و پارک ها به سر چیزی شبیه ما زندگی عادی بیشتر از ما به ناچار آلوده و بیشتر از ما خواهد شد گسترش این بیماری است.

کلید مانوئل گفت: برای حفظ جدید که گسترش تحت کنترل است.

“ما باید بسیار مراقب باشید. این یک ویروس روی حیله و تزویر” او هشدار داد. “من فکر می کنم آنچه که متمایز COVID است که این توانایی به گسترش قبل از اینکه شما حتی علائم است.”

درسهایی از آنفلوآنزای اسپانیایی

آن را موج دوم آنفلوآنزای اسپانیایی در پاییز 1918 که پاره از طریق بیمارستان ها و کشته شدن مردم در عرض چند ساعت از اولین علائم ظاهر می شود.

Esyllt جونز یک دانشگاه مانیتوبا مورخ است که مورد مطالعه قرار آنفولانزای اسپانیایی گفت: در حالی که این بیماری بود به خصوص مرگبار و تلخ آن بود یاری توسط آهسته واکنش مقامات بهداشت عمومی در آن زمان است.

پرستاران حمل تابوت خارج Gardiner کفن در وینیپگ در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از 1918-1919. (L. B. Foote مجموعه/بایگانی Manitoba)

“درس از [اسپانیایی] آنفولانزای همه گیر هستند بیشتر درس چه کار نمی کند,” او گفت:.

عدم کمک دولت یک قرن پیش به معنای افراد بیمار بود و کمی چاره ای جز رفتن به محل کار. و در حالی که شبیه خاموش شدن ناگهانی — تجمعات در مدارس و کلیساها و بارها اغلب بدنساز — هر مفهوم فیزیکی فاصله تنها یک ماه به طول انجامید یا نه تقریبا طولانی به اندازه کافی برای مهر کردن ویروس.

نتایج فاجعه بار است.

“سقوط موج واقعا نوع رفت و در همه جا” جونز گفت.

آن را اعتقاد بر این عفونت نرخ موج دوم آنفلوآنزای اسپانیایی بين چهار و پنج برابر بیشتر از موج اول که عمدتا آلوده بازگشت جنگ جهانی اول سربازان جونز گفت.

در پایان آنفولانزای اسپانیایی کشته و حدود 50000 کانادایی در زمانی که این کشور با جمعیت حدود هشت میلیون نفر است.

این حقایق مانند این است که باعث دانشگاه اتاوا ریاضیدان رابرت اسمیت ؟ (علامت سوال است بخشی از نام خود را) به انصراف از سقوط خود را برنامه سفر.

Brianna McTiernan و یعقوب Charette اجتماعی فاصله در چمن صندلی در یک پارکینگ در اوتاوا جامعه کپور در مارس 2. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

“وجود دارد که به طور بالقوه یک سونامی اتفاق می افتد گفت:” استاد که مدل های عفونی بیماری است. خود را برآورد مانند دیگر مدل های اپیدمیولوژیک, پیش بینی موج دیگری از COVID-19 اواخر تابستان.

“بیماری هایی مانند این تمایل به در امواج می آیند و اغلب موج دوم بسیار بدتر از اول است.”

“ما ممکن است خوش شانس’

دوم امواج نیز بسیار مشکل تر برای پیش بینی اسمیت ؟ گفت.

“ما شروع به ساخت جامعه وجود خواهد داشت محدود سفر و پس از سفر افزایش خواهد یافت و پس از آن احتمالا زمانی که ما کاملا به دنبال در آن وجود خواهد داشت یکی دیگر از موج.” او معتقد است که در ماه سپتامبر رخ دهد.

مانوئل خود سازی نیز نشان می دهد افزایش بستری شدن در بیمارستان در ماه سپتامبر در اتاوا اگر تماس های اجتماعی افزایش می یابد و حتی 20 درصد بین در حال حاضر و پس از آن.

بستری بینی در بیمارستان اتاوا

(دکتر داگ مانوئل/اتاوا بیمارستان)

بیست درصد ممکن است زیاد به نظر نرسد اما در واقع نشان دهنده یک تغییر چشمگیر از فعلی ما فاصله عادات او گفت:. اگر ما نگه دارید آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر محدود ما تماس با دیگران با پوشیدن ماسک و شستن دست ما — مانوئل معتقد است ما می توانیم جلوگیری از موج دوم در دسترس نباشد.

“این کاملا در سنگ نوشته شده است [که آن را به اتفاق می افتد]. اما آن را به ما,” او گفت:.

رفتار فردی سخت است برای پیش بینی پلاس کانادایی هرگز از طریق یک مستند کاملا مانند قبل از این. در حالی که به نظر می رسد ما مورد ضرب و شتم بازگشت موج اول وجود دارد خطر که می تواند در پرورش اعتماد به نفس کاذب.

“ما فقط نمی دانند که چگونه مردم در حال رفتن به واکنش نشان می دهند” مانوئل گفت. “اگر ما در حال آمدن به تماس بیشتر با افرادی که عفونی آن را فقط رفتن به را خاموش و دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de