اطمینان از حقوق مردم و مورد احترام هستند در حالی که در مستند سازمان ملل متحد می گوید

ژنو: دولت با استفاده از مستندات و قرنطينه به مبارزه مرگبار جدید کروناویروس باید اطمینان حاصل شود حقوق مردم احترام گذاشته و جلوگیری از عواقب ناخواسته, سازمان ملل متحد, رئیس بخش حقوق بشر روز جمعه گفت.
میشل باشله گفت: پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس باید کرامت انسانی و حقوق در مرکز آن است.
دفتر او گفت: مستندات ، quarantines و اقدامات مشابه “همیشه باید در انجام دقیق مطابق با استانداردهای حقوق بشر و در راه است که لازم و متناسب”.
شیلی را به عنوان تعداد افراد آلوده در سراسر جهان نزدیک 100,000 سراسر 85 سازمان ملل با بیش از 3,300 زندگی از دست داده است.

اکثر مرگ و میر و عفونت ها در چین جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته باعث این کشور به قرنطینه کل شهرستانها به طور موقت تعطیل کارخانه ها و مدارس به طور نامحدود.

این بیماری همه گیر است پس به تقریبا 90 کشور ، wreaking ویران در کسب و کار بین المللی, گردشگری, رویدادهای ورزشی و مدارس-با تقریبا 300 میلیون دانش آموز به خانه فرستاده می شود در سراسر جهان.

“به عنوان یک پزشک, من درک می کنم نیاز به طیف وسیعی از اقدامات برای مبارزه با COVID-19 و به عنوان یک رئیس دولت من درک می کنم اغلب تعادل دشوار است که سخت گیری های لازم انجام شود” باشله گفت.

“با این حال ما تلاش برای مبارزه با این ویروس کار نمی کند مگر اینکه ما آن را رویکرد کلی نگر.”او گفت: بیشترین آسیب پذیر باید حفظ شود به خصوص کسانی که با درآمد کم و یا بیماری های موجود افراد مسن و کسانی که زندگی در موسسات.

سخنگوی دفتر حقوق هشدار داد که تصمیم گیری برای بستن مدارس می تواند منجر به پدر و مادر نیاز به ماندن در خانه و الزامات خود “انزوا” همچنین می تواند در نتیجه پرداخت و زیان کار است.

این می تواند “دور گرفته تا عواقب آن برای مردم معیشت و زندگی” او گفت:.

“افرادی که در حال حاضر به سختی بازمانده از لحاظ اقتصادی ممکن است همه به راحتی بیش از حد تحت فشار قرار دادند بیش از لبه با اقدامات به تصویب رسید که حاوی ویروس است.

“دولت نیاز به آماده برای پاسخ به طیف وسیعی از راه به عواقب ناخواسته اقدامات خود را با هدف coronavirus.”او گفت: برخی از دولت ها در حال حاضر در حال اقدام و نام کسب و کار برای پاسخ با انعطاف پذیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de