مقامات منتخب از دو شهرستان در پنسیلوانیا مرکزی تصمیم گرفته اند برای بازگشایی قبل از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ آسانسور CCP ویروس مستند محدودیت های خود را در شهرستانهای استان است.

Dauphin county هیئت کمیسیون اعلام کرد قصد خود را در نامه ای به مردم از دولت در مارس 8, در حالی که مقامات منتخب لبنان آن را در نامه ای به فرماندار در همان روز.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. وقت آن است که برای بازگشایی مشترک المنافع پنسیلوانیا و بازگشت دولت به مردم (به عنوان تجویز شده توسط قانون اساسی ما) و نه آن را اجرا کنید به عنوان یک دیکتاتوری” جف عجله رئیس Dauphin County هیئت کمیسیون نوشت: در این نامه است.

با عجله گفت: از آنجایی که رژیم صهیونیستی. Wolf تحمیل مستند به کنترل این بیماری همه گیر از آن موجب شده است تا بیش از 1,793,200 ساکنان نیوکاسل به از دست دادن شغل خود.

کمیسر گفت: این مستند به بالا مردم نگرانی های مالی, بهداشت روان استرس و اعتیاد و او را متهم به فرماندار خوردگی یک گروه از ساکنان نیوکاسل در برابر دیگر.

“اجازه می دهد تا کسب و کار ما و جوامع به بازگشایی” گفت: عجله و اضافه کرد که برای قرن ها مردم و کسب و کار خود را در شهرستان شناخته شده اند که چگونه برای انطباق زنده ماندن و انجام است.

او گفته است که فرماندار را شامل نمی شود و county کمیسیون در روند تصمیم گیری در مورد این مستند.

“این نیاز نمی افتد — به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما باید تمرکز تلاش های ما در ساخت مطمئن شوید که ما در خانه های پرستاری لوازم, کارکنان, تست, و هر چیز دیگری که نیاز به حفاظت از ساکنان و کارکنان. ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها نشان داده اند که آنها می توانند تحمل فشارهای COVID-19 و ظرفیت یدکی گفت:” عجله.

لبنان شهرستان مقامات منتخب از سوی دیگر گفت: رژیم صهیونیستی است. Wolf در یک نامه (pdf) که در آغاز از مارس 15, آنها می خواهند به حرکت از فاز قرمز به زرد مرحله از مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

رژیم صهیونیستی. Wolf روز جمعه اعلام کرد تصمیم خود را به حرکت در 13 شهرستان در جنوب غربی پنسیلوانیا از فاز قرمز به زرد مرحله از بازگشایی از مارس 15 و لبنان شهرستان را شامل نمی شد در این فهرست است. بیست و چهار شهرستان در حال حاضر نقل مکان کرد و به زرد فاز روز جمعه.

در حالی که زرد فاز نیاز به اجتماعی فاصله می پرسد و مردم را به پوشیدن ماسک, آن اجازه می دهد تا به جمع آوری تا 25 نفر و اجازه می دهد تا کسب و کار مانند مراکز مراقبت از کودکان به بازگشایی شده است. فروشگاه های خرده فروشی می تواند از طریق منظقه خدمات در حالی که رستوران ها و میله های مجاز تحویل سفارشات.

در زرد فاز مدارس و ورزشگاه سرپوشیده مراکز تفریحی و مو و ناخن سالن بسته باقی می ماند.

لبنان شهرستان مقامات منتخب گفت: در این نامه که بخش بهداشت و درمان افسران اعتماد به نفس در مورد تصمیم گیری برای حرکت به زرد فاز.

“ما به عنوان محلی مقامات منتخب باید منافع مقرره در ما نگه داشتن جامعه سالم و عاری از بیماری و نه بیش از مزاحمت برای مراکز بهداشت و درمان در این شهرستان است. ما شنیده درخواست ما ساکنان که تمایل و توانایی با خیال راحت بازگشایی کسب و کار خود و بازگشت با خیال راحت به کار” گفت: این نامه است.

رژیم صهیونیستی. Wolf طرح به صورت مرحله به مرحله بازگشایی برای شهرستانهای مبتنی بر ریسک مبتنی بر پشتیبانی تصمیم گیری ابزاری است که دولت ایجاد شده در همکاری با دانشگاه کارنگی ملون (CMU). CMU ابزار با هدف کمک به decisionmakers تصمیم گیری است که کمک به اقتصاد در حالی که به حداقل رساندن خطرات بهداشت عمومی.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de