مسکو (اوپک) در ماه اکتبر سال 2016 رئیس بزرگ ترین شرکت نفتی روسیه در سفر به زادگاه چاوز در خالی سوزان دشت از ونزوئلا به پرده های غول پیکر مجسمه برنزی از اواخر سوسیالیستی رهبر که او و دوست دیرین رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, سفارش از برجسته هنرمند روسی.

آن را یک نقطه عطف در روابط بین روسیه و ونزوئلا و مدیر عامل شرکت روس نفت ایگور Sechin با او به ارمغان آورد 600 ساله گروه کر از مسکو صومعه به جشن می گیرند. صحبت کردن به جمعیت کثیری از سرخ-shirted حامیان دولت در اسپانیایی مسلط gleaned از روز خود را به عنوان یک نظامی شوروی مترجم در آفریقا Sechin ستایش چاوز به عنوان یک “رهبر از چند قطب” و “نماد تمام دوران.”

“ما هیچ انتخاب بین پیروزی یا مرگ” گفت: Sechin به نقل از یک ونزوئلا, استقلال قهرمان, برای توصیف تعمیق روابط بین دو ایالات متحده دشمنان. “ما باید رسیدن به پیروزی است.”

در حال حاضر برگ برنده دولت می خواهد برای شکستن که شکوفا داد به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را برای سرنگونی چاوز جانشین نیکولاس مادورو.

روز دوشنبه وزارت خزانه داری مسدود شده شرکت های ایالات متحده را از انجام کسب و کار با روس نفت تجارت SA متهم ژنو شرکت تابعه از دولت روسیه متعلق به غول نفتی از ارائه بحرانی تاسیسات به مادورو به عنوان او به دنبال دور زدن تحریم های ایالات متحده.

برای مقامات ایالات متحده شده اند هشدار شرکت های خارجی است که آنها می توانند در صورت تلافی اگر آنها همچنان به انجام کسب و کار با Maduro. کسانی که admonishments شده اند که عمدتا در روسیه که مقامات ایالات متحده می گویند دستگیره حدود 70 درصد نفت ونزوئلا معاملات شده اند که جایگزین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک سال پیش ساخته شده آن را غیر قانونی برای آمریکایی ها به نفت خام از ونزوئلا است.

تبلیغات

فرانسیسکو Monaldi یک نفت ونزوئلا متخصص در دانشگاه رایس در هوستون گفت: آخرین اقدامات باید ارسال سرما از طریق شرکت هایی در چین و جاهای دیگر است که در ادامه به همکاری با دولت اجرا انحصار نفت PDVSA. آن را نیز می تواند پیش بینی پایان دادن به یک مجوز خاص برای شورون که تا کنون معاف سان رامون شرکت مستقر در کالیفرنیا از نیاز به خروج از کشور که در آن یک شریک در سرمایه گذاری مشترک با PDVSA که تولید حدود یک چهارم از اوپک کشور تولید کل.

“این دیگر سگ پارس” گفت: Monaldi. “این گاز گرفتن در حال حاضر.”

روس نفت در عمل با PDVSA متعددی در زمینه های نفت است که آن را به دست آورد و پس از ایالات متحده کارگران مجبور شدند با چاوز ملي درایو.

اما به عنوان جدید بروید-برای تامین این کشور منفور در سطح جهانی نفت خام برنده آن دو راه به گفته تحلیلگران. اولین بار روس نفت خرید ونزوئلا حق بیمه Merey 16 خام در تخفیف شیب دار. سپس آن را با استفاده از درآمد حاصل از فروش آن برای پرداخت 6.5 میلیارد دلار وام به PDVSA پس از سال 2014 برای خرید از روسیه ساخته شده اسلحه و کالاهای دیگر.

برای جلوگیری از عوارض برای مشتریان در چین و هند و روس نفت شده است استخدام تانکر که سعی در پنهان کردن محموله خود را با خاموش کردن اجباری سیستم های ردیابی و انجام مخاطره آمیز از کشتی به کشتی و انتقالات در سواحل غرب آفریقا و دیگر نقاط دوردست.

در کوتاه مدت انتظار مادورو را مجبور به پرداخت بیشتر برای پیدا کردن یکی دیگر از واسطه را در خطر اضافه از حرکت این کشور به نفت است. این بدان معناست که پول نقد خود را در بسته دولت خواهد شد که حتی پول کمتری به واردات کمیاب مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و همچنین تعمیر این کشور را فاسد و برق و زیرساخت ها است. و با امکانات ذخیره سازی در حال حاضر در ظرفیت تولید است که در حال حاضر در هفت دهه پایین است به احتمال زیاد به سقوط و حتی بیشتر او اضافه شده است.

تبلیغات

هنوز از نیروی دریایی ایالات متحده محاصره بنادر ونزوئلا — یک گزینه نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به رد کردن اما نشان داده که هیچ نشانه ای از دنبال کردن — هیچ کس انتظار دارد که فروش نفت از ملت نشسته در بالای بزرگترین ذخایر نفتی به خشک کردن به طور کامل.

“آنها می توانید همیشه پیدا کردن راه آن را به فروش برساند اما آن را بسیار سخت تر” گفت: Monaldi.

حتی کمتر روشن است که تاثیر بر آمریکا’ هدف از درگیر شدن روسیه به پیدا کردن یک راه حل به ونزوئلا در سال بن بست های سیاسی.

ایالات متحده منجر به یک گروه در حال حاضر نزدیک به 60 کشور است که تشخیص مخالفت رهبر ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا حق رهبر پس از آنچه آن را در نظر مادورو را جعلی 2018 انتخاب مجدد. به نوبه خود روسیه را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از گسترش اطلاعات نادرست به مهندس کودتای سوزن آمریکا در آنچه که به طور سنتی در نظر گرفته شده است واشنگتن حیاط خلوت به عنوان دو طرف دستمزد پروکسی جنگ برای نفوذ در سوریه و اوکراین و دیگر نقاط درگیری.

ریچارد برادرزاده انرژی محقق در دانشگاه کلمبیا گفت که در مقدار کمی روس نفت خود را و تنها پس از رفتن یکی از آن بسیاری از واحدهای تاثیر روسیه بر ادامه حمایت سیاسی برای مادورو به احتمال زیاد خاموش.

بخش عمده ای از روس نفت را در دراز مدت قرارداد عرضه چیده شده به طور مستقیم توسط شرکت مادر در مسکو با سوئیس مبتنی بر تجارت واحد دست زدن به نقطه فروش است. این تحریم ها همچنین شامل یک سه ماه پیچ در پیچ بوده که باید به این شرکت و گرسنه معامله گران نفت — مقدار زیادی از زمان برای تغییر مسیر معاملات از جمله با ونزوئلا است.

علاوه بر این روس نفت و Sechin شد و در حال حاضر بخشی از تحریم در سال 2014 در اقدامی تلافی جویانه روسیه برای الحاق شبه جزیره کریمه در اوکراین است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از شرکت های ایالات متحده در حال حاضر بوده است فرمان روشن از شرکت.

“این به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک هشدار طراحی شده به نگاه بزرگتر از آن است که در واقع” گفت: برادرزاده کرد طرح تحریم های ایالات متحده سیاست در حالی که در وزارت امور خارجه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “این تیراندازی کسی است که روسیه صدایی بدون واقعا مجازات روس ها خود را.”

چند pro-پوتین قانونگذاران بودند بی اعتنا از این اقدامات گفت: آنها درخواست تجدید نظر به سازمان تجارت جهانی برای حذف آنچه که آنها به عنوان یک جانبه غیر قانونی اقدامات ایالات متحده آمریکا.

بیشتر بخوانید داستان کسب و کار

“من فکر می کنم این مسئله می تواند حل و فصل شود” ولادیمیر Dzhabarov یک عضو از روسیه را در مجلس سنا گفت: “ریا نووستی news agency. “آنها در حال هوشمند بیش از وجود دارد (در Rosneft) و آنها را به پیدا کردن یک راه برای گرفتن اطراف آن است.”

اما حتی اگر پوتین حفظ ظاهری حمایت از مادورو که مشخص نیست اگر او را دو برابر و قرض دادن پول و حتی بیشتر به ورشکسته کشور است.

در حالی که ونزوئلا باقی ماند تا در زمان بدهی خود را به روسیه و انتظار می رود به پرداخت باقی مانده مبلغ در هفته های آینده آن را قصور در تقریبا تمام دیگر وام دهندگان و سرمایه گذاران در این کشور اوراق قرضه. در ضمن بدهی های خود را با روسیه حمایت رهن در 49.9 درصد از PDVSA در آمریکا شرکت تابعه مستقر در هوستون CITGO, کنترل, که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست به یک هیئت مدیره نام Guaidó.

“روس ها هیچ اگر نه خوب بازیکنان شطرنج,” اهل Dallen های مستقر در میامی-رئیس کاراکاس بازار سرمایه کارگزاری نوشت: در گزارش اخیر. روس نفت را “انتخاب در اینجا مهم خواهد بود بگویید برای ما در مورد آینده جهت سیاست های خود را.”

گودمن گزارش از میامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de