امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری شروع مارس 25

EMIRATES. An Emirates plane prepares to land at the Dubai International Airport on September 14, 2017. File photo by Giuseppe Cacace/AFP

امارات. یک امارات هواپیما آماده فرود در این فرودگاه بین المللی دبی در ماه سپتامبر 14, 2017. فایل عکس توسط جوزپه Cacace/AFP

دبی, امارات متحده عربی – دبی حامل امارات اعلام کرد در روز یکشنبه, مارس 22 آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری از 25 مارس در میان رمان شیوع کروناویروس.

توسط چهار شنبه, مارس 25 “اگر چه ما هنوز پروازهای باری که باقی می ماند مشغول امارات را به طور موقت به حالت تعلیق در تمام آن مسافر عملیات” هواپیمایی رئیس و مدیر اجرایی شیخ احمد بن سعید آل مکتوم در بیانیه ای گفت.

“ما همچنان به تماشای وضعیت از نزدیک و به زودی به عنوان اجازه می دهد تا ما را یافتم خدمات ما است.”

امارات پروازهای مسافری به طور معمول در خدمت 159 مقصد.

امارات متحده عربی در جمعه 20 مارس اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری داشتن گزارش 153 عفونت تا کنون از آن 38 نفر بهبود یافته اند.

مکتوم گفت که تا ژانویه این سال امارات گروه “خوب” در برابر زمان سال مالی اهداف اما “COVID-19 آورده است که همه را به طور ناگهانی و دردناک توقف بیش از گذشته 6 هفته.”

“جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه با توجه به COVID-19 شیوع” او گفت:.

شرکت هواپیمایی نیز گفت: آن را بریده بریده اساسی حقوق – بین 25% و 50% – اکثریت کارکنان برای 3 ماه اما نمی خواهد شغل را کاهش دهد.

“به جای اینکه بپرسید کارکنان به ترک کسب و کار, ما تصمیم به پیاده سازی موقت حقوق اساسی قطع به عنوان ما می خواهیم برای حفاظت از نیروی کار ما” گفت: مکتوم. “ما می خواهیم برای جلوگیری از برش شغل است.”

این بیماری برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر ماه دسامبر و اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی در اوایل این ماه.

کشورهای خلیج فارس را به اعمال محدودیت های مختلف برای مبارزه با گسترش ویروس به خصوص در حمل و نقل هوایی بخش.

امارات متحده عربی متوقف شده است اعطای ویزا در هنگام ورود ممنوع و خارجی که قانونی هستند اما در خارج از کشور از بازگشت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im