اورژانس ‘تریاژ بر گریم ضرورت به عنوان ویروس گونه های بیمارستان

SAVING. A medical staff wearing a protective suit unloads a woman from an ambulance on a stretcher at the Emile Muller Hospital in Mulhouse, eastern France, on March 22, 2020, on the 6th day of a strict lockdown in France to stop the spread of the novel coronavirus. Photo by Sebastien Bozon/AFP

صرفه جویی در. یک کادر پزشکی با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ فرنگی یک زن از یک آمبولانس در یک برانکارد در امیل مولر بیمارستان در مولوز جنوب فرانسه در تاریخ 22 مارس سال 2020 در 6 روز سخت مستند در فرانسه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. عکس توسط Sebastien Bozon/AFP

فرانسه – اورژانس پزشکان به طور معمول را بحرانی درمان محاسبات خود را بر اساس بيماران شانس زنده ماندن.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت الشعاع بیمارستان و پزشکان رو به چشم انداز در مقیاس بزرگ تریاژ که برخی می گویند شبیه استارک انتخاب از جنگ.

این ویروس آلوده از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 13000 زندگی با توجه به آمار و ارقام رسمی با سیستم بهداشت و درمان در این مسیر از همه گیر در تلاش برای مقابله.

در ایتالیا فعلی کانون این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در چین و پزشکان در حال حاضر با آن مواجه قبر انتخاب بیش از آن بیمار برای نجات و دیگر کشورهای در حال نیروبخش برای افزایش تعداد به شدت بیمار بیماران.

بسیاری از مردم که گرفتن COVID-19 آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما کسانی که توسعه جدی ترین علائم عفونت تنفسی می تواند نیاز به مراقبت ويژه است. اما کدام بیماران باید تعداد محدودی از هواکش?

“بله, ما در حال رفتن به به نام بر اولویت بندی بین بیماران” برتراند Guidet رئیس واحد مراقبت های ویژه در Saint-Antoine بیمارستان در پاریس که در آن تعداد coronavirus بیماران در حال حاضر شروع به افزایش است.

“در کلمات (فرانسوی) رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ما در جنگ هستند و به خوبی آن را به نام تریاژ بود و در میدان جنگ که در آن ما را ترک بیشترین شدت زخمی شده اند چرا که ما فکر می کنم آنها می میرند” او گفت: Agence France-Presse.

همچنین لازم است برای حفظ ظرفیت بیش از دراز مدت گفت: Guidet.

“بیمارانی که در حال حاضر خود را در حال حاضر نباید ممتاز بیش از کسانی که می رسند در یک هفته یا 15 روز ما باید اشباع همه چیز را بلافاصله.”

او گفت که در حالی که زمان همه گیر ارائه حاد چالش برای اورژانس و پزشکان آنها را تاسیس دستورالعمل ها برای کمک به آنها این تصمیم است.

“ما در حال شروع از ابتدا این تصمیمات ما را هر روز” گفت: Guidet.

عادی معیارهای ارزیابی شامل “خواسته های بیمار” را به طور کلی وضعیت بهداشت و درمان و شدت علائم خود را, او گفت:.

‘جنگ جراحی’

صرف نظر از اینکه آیا یا نه به اندازه کافی وجود دارد ماشین آلات قرار دادن شکننده ترین بیماران در زندگی حمایت می توان به “بی معنی” کارشناسان می گویند.

اما در صورت تعارض یا فاجعه – از زلزله تا سونامی و در حال حاضر coronavirus – معیار برای تصمیم گیری است که با توجه به زندگی پشتیبانی از تبدیل شدن به طور فزاینده ای سخت است.

در ایتالیا که در آن نبرد برای نجات به عنوان بسیاری از مردم ممکن است درگرفته است برای هفته ها این یک واقعیت روزانه برای پزشکان.

“ما در هیچ شرایط به تلاش برای آنچه که به نام معجزه. این واقعیت” مسیحی Salaroli یک متخصص بیهوشی در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو گفت: Corriere della Sera روزنامه در اوایل این ماه.

“من به خودم مثل جنگ جراحی… این تصمیم با سن و سلامت. همانطور که در همه شرایط جنگ.”

به عنوان عفونت در ادامه به افزایش بی وقفه تقريبا بهداشت کارگران در سراسر جهان در حال آماده سازی را مشابه تصمیم گیری.

فیلیپ Devos, یک متخصص بیهوشی در لیژ بلژیک گفت: در شرایط بحران ماسک ها دارای اولویت برای کسانی که با “بهترین شانس زنده ماندن”.

“تا آنجا که ممکن است ما سعی خواهد کرد تا مطمئن شوید که آن است که یک قرعه کشی,” او گفت:, برجسته, معیارهای مانند سن و اساسی سلامت بیمار است.

بزرگ اخلاقی وزن’

در اوایل ماه مارس به عنوان ویروس غرق بیمارستان در ایتالیا بدترین ضربه منطقه شمال ایتالیا بدن از بیهوشی و مراقبت های ویژه حرفه ای Siaarti منتشر شده در دستورالعمل های اخلاقی است که گفت: محدودیت سنی برای مراقبت های ویژه درمان “در نهایت ممکن است نیاز به تنظیم شود”.

اما سن به تنهایی بیش از حد ساده انگارانه یک معیار کارشناسان می گویند.

Guidet گفت که او بستری 85 ساله بیمار به مراقبت های ویژه در بیمارستان پاریس بود که COVID-19 اما تا به حال قبل هیچ بیماری زمینه ای و شده است به طور کامل و قبل از آن است.

از سوی دیگر او گفت: خواهد بود وجود دارد هیچ جایی برای کسی که در 40s خود را که تا به حال سیروز شدید و ادامه داد: به نوشیدن.

اینها همان اصول برای پیوند عضو در لیست انتظار گفت: آرتور کاپلان مدیر اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک Groceman دانشکده پزشکی.

“مردم در حال مرگ بوده اند هر روز برای دهه گرفتن یک پیوند” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

با هجوم coronavirus بیماران تصمیم گیری به شدت سقوط خواهد کرد در پزشکان شانه.

“بسیاری از بیمارستان ها باید قوانین به کمک پزشکان, اما در واقعیت, مردم, نمی خواهد به دنبال قوانین, ارشد, دکتر, تصمیم خواهد گرفت چرا که آن را در حال حرکت با سرعتی بیش از حد” او گفت:.

که یک “بزرگ اخلاقی وزن” به خرس گفت: Devos.

“ما به دارو به درمان مردم است. نه به انتخاب در مورد که می تواند زندگی می کنند.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de