اورژانس COVID-19 دستمزد-برنامه یارانه تمدید تا پایان ماه اوت

دولت اضطراری دستمزد-برنامه یارانه تمدید خواهد شد تا پایان ماه اوت برای کمک به کارفرمایان خود را حفظ کارگران در حقوق و دستمزد در طول coronavirus همه گیر می گوید نخست وزیر جاستین ترودو.

این $73 میلیارد دستمزد-برنامه یارانه را پوشش می دهد که 75 درصد از واجد شرایط شرکت حقوق و دستمزد تا حداکثر $847 هر هفته به ازای هر کارمند در اصل مجموعه ای از به پایان می رسد در ماه آینده.

“شما باید برخی از باند فرودگاه برای گرفتن نفس خود را به عنوان شما می توانید دوباره گفت:” ترودو در آماده اظهارات. “پس لطفا بازگرداندن کارگران خود را.”

شرکت هایی که دیدم درآمد خود را رها 15 درصد در ماه مارس یا 30 درصد در آوریل و مه واجد شرایط برای برنامه — اما ترودو اشاره تغییرات می تواند در آینده به آن آستانه.

“به عنوان کسب و کار راه اندازی دوباره این نباید تبدیل به یک مانع برای رشد,” او گفت:.

وزیر دارایی لایحه Morneau است که انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر.

پسوند می آید که برخی از کسب و کار آماده به تدریج بازگشایی شده است.

انتاریو اعلام جزئیات مرحله اول آن از بازگشایی دیروز. ابتدا در روز سه شنبه, فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید که خیابان ورودی خواهد بود و مجاز به باز کردن.

در آلبرتا, خرده فروشی, فروشگاه, سالن های موزه ها daycares و اردوگاه های روز مجاز به باز با محدودیت های سراسر استان است. کلگری و بروکس حال در یک جدول زمانی مختلف با توجه به بالاتر مورد فقره COVID-19 در دو حوزه.

این کشور از دست داده و تقریبا دو میلیون شغل در ماه آوریل — رکورد — به عنوان تاثیر COVID-19 در اقتصاد خود را شناخته با توجه به آمار کانادا آمار و ارقام منتشر شده در هفته پیش.

این سازمان نیروی کار بررسی داده های برآورد تعداد مشاغل از دست رفته در طول بحران در بیش از سه میلیون نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de