اورژانس COVID-19 دستمزد برنامه یارانه تمدید به پایان ماه اوت

دولت اضطراری دستمزد-برنامه یارانه تمدید خواهد شد به پایان ماه اوت برای کمک به کارفرمایان خود را حفظ کارگران در حقوق و دستمزد در طول همه گیر نخست وزیر جاستین ترودو ،

این $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه را پوشش می دهد که 75 درصد از واجد شرایط شرکت حقوق و دستمزد تا حداکثر $847 هر هفته هر کارمند — در اصل مجموعه ای به پایان می رسد در ماه آینده.

“شما باید برخی از باند فرودگاه برای گرفتن نفس خود را به عنوان شما راه اندازی مجدد” ترودو گفت: در آماده شده اند ، “پس لطفا بازگرداندن کارگران خود را.”

شرکت هایی که دیدم درآمد خود را رها 15 درصد در ماه مارس یا 30 درصد در آوریل و مه واجد شرایط برای برنامه — اما ترودو اشاره تغییرات می تواند در آینده به آن آستانه.

“به عنوان کسب و کار راه اندازی دوباره این نباید تبدیل به یک مانع برای رشد,” او گفت:.

سازمان دیده بان | ترودو چشم انداز کسب و کار rehiring در طول همه گیر

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او امیدوار است این فرمت از یارانه دستمزد برنامه به پایان ماه اوت را به کسب و کار یک سطح اطمینان در حالی که آنها نگاه به بازگشایی در این بیماری همه گیر. 1:46

وزیر دارایی لایحه Morneau است که انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر.

ترودو و دیگر اعضای کابینه خود شده اند ترویج یارانه دستمزد به عنوان یک راه برای نگه داشتن کانادایی شاغل به جای ترک آنها را به منظور جلب بر روی 2000 $در هر ماه کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند.

از روز شنبه بیش از 123,000 کسب و کار تصویب شده برای اورژانس سود به پوشش نزدیک به 1.7 میلیون کارگران حقوق و دستمزد. به عنوان 14 در ضمن بیش از 13 میلیون کانادایی ها باید کاربردی برای CERB.

“به عنوان اقتصاد بازگشایی وجود دارد خطر از عواقب ناخواسته” گفت: Trudeau.

“بنابراین ما در حال رفتن به محل کار با, صنعت, کار, کار با, کار با ذینفعان گروه به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن آن را حق اما این یارانه دستمزد است برای رفتن به یک واقعا بخش مهمی از ماه های آینده بهبود.”

کسب و کار به آرامی بازگشایی

پسوند می آید که برخی از کسب و کار آماده به تدریج بازگشایی شده است.

انتاریو اعلام جزئیات مرحله اول آن از بازگشایی دیروز. ابتدا در روز سه شنبه, فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید که خیابان ورودی خواهد بود و مجاز به باز کردن.

در آلبرتا, خرده فروشی, فروشگاه, سالن های موزه ها daycares و اردوگاه های روز مجاز به باز با محدودیت های سراسر استان است. کلگری و بروکس حال در یک جدول زمانی مختلف با توجه به بالاتر مورد فقره COVID-19 در دو حوزه.

این کشور از دست داده و تقریبا دو میلیون شغل در ماه آوریل — رکورد — به عنوان تاثیر COVID-19 در اقتصاد خود را شناخته با توجه به آمار کانادا آمار و ارقام منتشر شده در هفته پیش.

این سازمان نیروی کار بررسی داده های برآورد تعداد مشاغل از دست رفته در طول بحران در بیش از سه میلیون نفر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de