لایحه معرفی چهار شنبه به مجلس نمایندگان خواهد به وزارت امور سربازان بازنشسته (VA) انعطاف پذیری را کاهش نمی دهد GI Bill مزایای دانشجویی جانبازان اگر خود را به کالج و یا دانشگاه نزدیک و یا حرکت می کند به طور کامل آنلاین با توجه به شیوع کروناویروس.

“هیچ دانش آموز کهنه, وابسته یا همسر باید نگران خود را GI Bill مزایای کاهش و یا قطع شده به دلیل اقدامات خود را در مدرسه مصرف در پاسخ به COVID-19,” Rep. فیل گوزن ماده (R-Tenn.), حمایت از قوانین اضطراری در بیانیه ای گفت:.

با توجه به کوچک, یک عضو ارشد کمیته مجلس در Veterans’ Affairs, GI Bill ذینفع در مدارس که در حال بسته شدن و یا رفتن آنلاین-تنها ممکن است در معرض خطر دریافت ماهانه پایین تر مسکن پرداخت و یا در بدترین سناریو داشتن برنامه خود را به درجه مخالف توسط VA.

تحت زمان Post-9/11 GI Bill, مقررات, دانش آموز جانبازان جسمی حضور در اکثر کلاس ها به طور کلی دریافت به عنوان وزارت دفاع اساسی کمک هزینه مسکن (BAH) برای خدمات اعضای وابسته در E-5 طبقه بندی. کسانی که به طور انحصاری کلاس های آنلاین, اما, دریافت فقط نیمی از میانگین ملی از BAH هر ماه.

علاوه بر این یک فرد در برنامه های آموزشی است که مورد تایید و به عنوان واجد شرایط برای GI Bill مزایای ممکن است از دست دادن واجد شرایط بودن آن اگر آن را منتقل شدند آنلاین. که به معنی کهنه دانش آموزان می تواند خود را به شهریه و کمک هزینه مسکن محروم به این دلیل که برنامه علمی آنها است و دیگر VA-تایید شده است.

Roe لایحه معرفی به عنوان H. R. 6194 با هدف اطمینان حاصل کنید که دستگاه گوارش لایحه مزایای دانشجویی جانبازان بدون تغییر باقی می ماند اگر ذینفع سوئیچ به دوره های آنلاین در یک زمان عمومی اورژانس. نسخه فعلی این لایحه را پوشش می دهد تنها دانش آموزان از طریق دسامبر سال 2020 است. به این معنی که این اقدامات نیاز به دوباره تصویب شده اگر COVID-19 همه گیر در ادامه به 2021 یا اگر مدارس تعطیل به دلیل ملی دیگر شرایط اضطراری.

“عدم اطمینان رو به دانش آموز جانبازان در پی غیر منتظره تعطیلی مدارس و تغییرات در پاسخ به COVID-19 بی سابقه است” گفت: Jared لیون مدیر عامل شرکت ملی رئیس جمهور از جانبازان, آمریکا, حمایت, گروه دانشجویی جانبازان. “این بسیار مهم و حساس به زمان قانون به صراحت تضمین دانشجو جانبازان خواهد بود قادر به ادامه حضور در مدرسه و تجربه بدون هیچ تغییری به ماهانه مسکن به عنوان کمک هزینه بیشتر مدارس را COVID-19 پیشگیری اقدامات است.”

“ما درک سویفت توجه را به این موضوع توسط حامیان و آنها را ترغیب به حرکت این قانون رو به جلو به رئیس جمهور میز به امضا و به قانون در اسرع وقت” لیون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de