الیزابت مارس ایو-François Blanchet هشدار اتاوا در برابر حمایت از آلبرتا oilpatch

کانادا در بخش نفت و گاز است که بر روی طناب به عنوان COVID-19 له تقاضا و قیمت جهانی جنگ هل شرکت های داخلی را به آستانه ورشکستگی — اما دو رهبران اپوزیسیون می گویند اتاوا باید به سادگی اجازه دهید بخشی از صنعت پژمرده و می میرند.

سبز رهبر حزب الیزابت ممکن است می گوید دولت ها در سراسر جهان باید با استفاده از همه گیر و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان یک فرصت برای سازماندهی مجدد انرژی مخلوط و پیدا کردن شغل دیگر برای بهره مشغول به کار در این بخش است.

بلوک کبک رهبر ایو-François Blanchet گفت: آلبرتا “شنهای روان” هستند “محکوم” و وجوه فدرال باید در جهت حمایت از منابع انرژی تجدید پذیر به جای پروژه های مانند ترانس کوه خط لوله گسترش است.

“قلب من خونریزی برای افرادی که بر این باورند این بخش در حال رفتن به می آیند. آن را نه” ممکن است به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “نفت مرده است و برای مردم در این بخش بسیار مهم است وجود داشته باشد فقط انتقال وجوه.”

تماشا کنید: سبز رهبر حزب الیزابت ممکن است می گوید: “نفت مرده است’

سبز رهبر حزب الیزابت ممکن است می گوید: “نفت مرده است” و خواستار دولت به سرمایه گذاری به اقتصاد کم کربن از جمله انرژی های تجدید پذیر, پس از COVID-19 بیماری همه گیر. 1:56

Blanchet موافقت با این سخنان گفت: در فرانسه است که نفت این است که “هرگز به آینده.”

“قرار دادن هر گونه پول بیشتری در آن کسب و کار است که یک ایده بسیار بد است,” او گفت:.

پرسید که آیا او فکر می کند در بخش نفت باید به سمت چپ به مرگ رهبر NDP Jagmeet سینگ کمتر قطعی و گفت: وجود خواهد داشت “تصمیمات دشوار” را در سال پیش رو.

“من می دانم که در آینده قصد تجدید پذیر است که ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در پایدار اقتصاد است که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای” او گفت:.

تماشا کنید: بلوک کبک می گوید: سرمایه گذاری در نفت است ‘یک ایده بسیار بد’

بلوک کبک رهبر ایو-François Blanchet می گوید توسعه نفت یک صنعت در حال مرگ است و او معتقد است که “شنهای روان” سزاوار نیست فدرال سرمایه گذاری. 1:34

در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو برای تحت فشار قرار دادند بیشتر ‘سبز’ اقتصاد و مالیات بر کربن در تولید گازهای گلخانه ای خود را از دولت حمایت کرده است برخی از نفت و گاز توسعه است. وزیر دارایی لایحه Morneau مرتب دولت فدرال خرید ترانس, ديد کوه, پروژه پس از آن ایالات متحده طرفدار حمایت می شود و پس از کشت و زرع میلیارد از دلار به گسترش است.

“هیچ کشوری را پیدا 173 میلیارد بشکه نفت در زمین و فقط آنها را ترک وجود دارد” ترودو گفت: در یک سال 2017 کنفرانس انرژی در هوستون. “منابع توسعه یافته خواهد بود. کار ما این است که به اطمینان حاصل شود که این کار انجام شود مسئولانه با خیال راحت و پایدار.”

ترودو وعده داده است بخش خاص برای حمایت از صنعت نفت و گاز فراتر از 1.7 میلیارد دلاری دولت خود اختصاص داده است به تمیز کردن یتیم خوب سایت. او تکرار این تعهد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

ممکن است گفت: دولت موفق شده اند از دستور shutdown از صنایع بزرگ در گذشته با استناد به کبک تصمیم برای پایان دادن به تولید آزبست و سقوط از cod شیلات در نیوفاندلند و لابرادور — و فعلی دولت لیبرال می توانید آن را دوباره با آلبرتا cenovus.

“این بیماری همه گیر در یک راه بسیار واقعی به عنوان وحشتناک به عنوان این است که در بسیاری از سطوح به ما می دهد یک فرصت برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد چگونه ما به این رشد اقتصادی روی پای خود” می گفت.

سقوط از بخش نفت و گاز خواهد بود مخربی برای اقتصاد کانادا خواهد بود و باید اثرات اقتصادی بسیار بیشتر از پایان تولید آزبست یا cod شیلات.

در سال 2018 انرژی بخش ساخته شده تا 10.6 درصد از کانادا تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) با نفت و گاز حسابداری 5.6 درصد از این رقم است. نفت و گاز در کشور با ارزش ترین صادرات و صنعت فرستاده $132.2 میلیارد دلار ارزش محصول به بازارهای خارج از کشور در سال 2018 با توجه به منابع طبیعی کانادا.

صنعت پشتیبانی 530,000 شغل در سراسر کشور در سال 2017 و ارائه حدود 8 میلیارد دلار در درآمد سالانه به دولت.

کانادا در جهان است پنجم بزرگترین تولید کننده نفت خام و نشسته روی یکی از بزرگترین در جهان اثبات شده ذخایر نفت.

اما آژانس بین المللی انرژی (IEA) و مستند به کاهش چشمگیر تقاضا برای نفت و گاز و محصولات در میان این همه گیر میکند که آن را “بزرگترین شوک پس از جنگ جهانی دوم است.”

آژانس بین المللی انرژی گفت: این ویروس تا به ویران بازار برای سوخت های فسیلی — سقوط تقاضای انرژی در هفت برابر بیشتر از رکود ناشی از بحران مالی جهانی. منابع انرژی تجدید پذیر در ضمن شده اند نسبتا انعطاف پذیر است.

“هنوز زود است که برای تعیین دراز مدت اثرات, اما صنعت انرژی است که پدیدار از این بحران خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از یکی که قبل از اینکه گفت:” Fatih Birol آژانس بین المللی انرژی مدیر اجرایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de