انتخابات: سه شنبه مقدماتی در وجود ویروس ترس

کلمبوس, اوهایو—مقامات انتخابات در چهار ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی در هفته آینده می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن رای گیری در میان گسترده اختلالات ناشی از شیوع کروناویروس. در عوض آنها با در نظر گرفتن گام های فوق العاده ای برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می توانند بازیگران برگه های رای و رای گیری مکان تمیز هستند.

آنها شده اند تکاپوی جذب جایگزین برای نظرسنجی کارگران ترک بیش از ترس از ابتلا به این ویروس ارائه پنبه سواب برای رای دهندگان به استفاده از بر روی صفحه نمایش لمسی ماشین آلات و تمدید مهلت رای گیری غایب. تنها یک ایالت لوئیزیانا اعلام کرد قصد دارد برای به تعویق انداختن اولیه آن از آوریل تا ژوئن.

“ما قطعا رای گیری” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “آنها رای دادند و در طول جنگ داخلی. ما در حال رفتن برای رای دادن.”

بالای مقامات انتخابات از چهار متحده—آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — گفت: در یک بیانیه مشترک که رای گیری خواهد شد در روز سه شنبه گفت: آنها اعتماد به نفس انتخابات خواهد بود امن و امن است. آنها را تشویق سالم نظرسنجی کارگران را نشان می دهد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

انتخابات به طور معمول آماده شدن برای حوادث طبیعی و دیگر اختلالات اما شیوع کروناویروس شمار یک چالش منحصر به فرد به عنوان برخی از مناطق کشور اصرار اعضای عمومی به محل کار از خانه و جلوگیری از جمعیت. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است.

انتخابات در روز رای گیری در ایالات متحده تا حد زیادی متکی بر ارتش نظرسنجی از کارگران که کارکنان مدارس و مراکز و ساختمان های دولتی باز برای عموم به بازیگران برگه های رای در فرد است. چرا که بسیاری از نظرسنجی کارگران مسن تر هستند آنها ممکن است به خصوص در مورد ویروس. تعطیلی مدارس و نگرانی های ایمنی در زندگی ارشد جوامع انداخته اند برخی از حوزه های رأی گیری به سوال.

نزدیک به 50 از حدود 600 پرداخت می شود و داوطلبان باید در خارج Volusia County, Florida. در آن دولت یک گروه از رای گیری و های حقوق مدنی در نامه ای به استاندار و وزیر خارجه ترغیب آنها به گسترش اولیه رای گیری فرصت ها و رای گیری-توسط-mail مهلت باز کردن اضافی رای مراکز و گام به اطلاع رای دهندگان از هر گونه تغییر در حوزه های رأی گیری و یا رای گیری روش.

صدها نفر از نظرسنجی کارگران و قضات انتخابات در ایالت ایلینوی را لغو تکالیف خود را ترک انتخاباتی به ویژه در شیکاگو تاکنون ،

در گرجستان که در آن میانگین سن برای نظرسنجی کارگران است که 70 سال حدود 300 نظرسنجی کارگران گفته اند که آنها دیگر نمی خواهد در دسترس به کار در مارس 24 اولیه. رای گیری زودهنگام برای گرجستان آینده اولیه ادامه داد: روز شنبه به عنوان دولت های انتخاباتی در وزن گزینه های خود را, از جمله این که آیا به تعویق انداختن.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر فاجعه اعلام کرد و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دولت ممکن است اولیه انتخابات دور دوم انتخابات است که تصمیم خواهد گرفت که کنگره نژادها. ویسکانسین نیز گفت: این برنامه ریزی برای ادامه آن 7 آوریل اولیه.

اما لوئیزیانا مقامات تصمیم گرفت خطر بیش از حد بزرگ بود. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که او برنامه ریزی شده به امضای یک فرمان اجرایی به تأخیر انداختن آوریل 4 اولیه تا ژوئن 20, توصیف مرحله به عنوان “لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم لوئیزیانا.”

برخی از ایالت ها ممکن است قادر به ارسال تمام رای دهندگان رای آنها می توانید با پر کردن و پست برگشت اما این تا حد زیادی بستگی دارد در شرایط خاص. برای برخی از, آن را نمی ممکن است لجستیکی ممکن است.

عدم احاطه چگونه رای گیری اتفاق می افتد سهشنبه در آریزونا پرجمعیت ترین شهرستان پس از مقام های محلی در شارژ از پست الکترونیکی-در انتخابات تصمیم به ایمیل رای به هر کسی که در حال حاضر نمی شوند. آدریان Fontes یک دموکرات گفت که او می خواست رای دهندگان قادر به پر کردن برگه های رای را در خانه و رها کردن آن را در یک مکان سنجی قبل از انتخابات, از شنبه.

Fontes گفت: او پس از عمل “یک سری از لغو مکان سنجی و مکان های انتخابات, کارگر, کارکنان” در Maricopa شهرستان که شامل ققنوس و خانه را به 60 درصد از آریزونا ثبت نام رای دهندگان. او اذعان کرد هیچ صریح اختیارات قانونی خود حرکت می کند اما گفت: آن را نیز به شدت غیر قانونی است.

“با توجه به این سابقه وضعیت اضطراری ما نیاز به عمل به هر دو enfranchise رای دهندگان و حفاظت از بهداشت عمومی” Fontes گفت.

اما دولت top رسمی انتخابات دموکراتیک وزیر امور خارجه کتی هابز گفت: Fontes عمل غیر قانونی و او را تحت فشار خود را ایمیل فروشنده نیست برای قرار دادن برگه های رای در پست الکترونیکی. دولت دادستان کل جمهوری خواسته یک قاضی برای جلوگیری پستی از آراء گفت: آن را به وضوح غیر قانونی است. درخواست اعطا شد اواخر جمعه.

Maricopa County مقامات اصرار دارند که به اندازه کافی کارگران و ضد عفونی لوازم برای مردم با خیال راحت رای در 151 باقی مانده رای مراکز.

در وایومینگ دولت دموکرات ها باید لغو شود این فرد بخشی از آینده خود را در قفقاز خواهد شد و به جای تکیه بر برگه های رای که در حال حاضر از طریق پست به تمام ثبت نام اعضای حزب.

“اولویت ما این است که اطمینان حاصل کرد که مردم سالم و امن” وایومینگ حزب دموکرات صندلی جو M. Barbuto در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “برگزاری رویدادهای عمومی در حال حاضر را قرار داده که در معرض خطر این مسئول دوره از عمل است.”

مقامات در ایالت مریلند و نیویورک را گفت: آنها با توجه به پستی اولیه آراء به همه ثبت نام رای دهندگان.

در اوهایو است که در زیر یک ایالت اضطراری به دلیل ویروس, درخواست از دولت برای انتخابات رئیس قبلا در این هفته باعث شد بیش از 1200 مردم به ثبت نام برای نظرسنجی کارگر وظیفه در سراسر کشور پس از انتخابات تابلوهای گزارش برخی از کارگران ترک در میان ویروس ترس.

یک دولت رسمی, حسابرس کیت فابر خواست تمام کارکنان را به یک روز مرخصی با حقوق برای کمک به.

در شهرستان Broward, فلوریدا, انتخابات شدند, جوراب ساق بلند آن 421 رای گیری مکان با لوازم اضافی از جمله 4,000 رول کاغذ حوله و دستکش و بیش از 400 میله صابون.

“ما خریداری گالن الکل و داشتن آنها را منتقل به بطری اسپری” سخنگوی استیو Vancore گفت. “ما دستور داد موارد بر مورد Clorox دستمال مرطوب بنابراین نظرسنجی کارگران اغلب می تواند از پاک کردن و تجهیزات برای پاک کردن غرفه رای گیری.”

توسط کریستینا کسیدی و جولی Smyth

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de