و مصر می پردازد توجه به سقوط مبارک در تشییع جنازه نظامی

MILITARY FUNERAL. Egyptian honor guards carry the coffin of former president Hosni Mubarak during his funeral ceremony at Cairo's Mosheer Tantawy mosque in the eastern outskirts of the Egyptian capital on February 26, 2020. Photo by Khaled Desouki/AFP

تشییع جنازه نظامی. مصر افتخار سپاه پاسداران حمل تابوت رئیس جمهور سابق حسنی مبارک در مراسم تشییع جنازه او در قاهره Mosheer Tantawy مسجد در حومه شرقی مصر پایتخت در 26 فوریه سال 2020 است. عکس خالد Desouki/AFP

قاهره مصر – رئیس جمهور مصر عبدالفتاح السیسی پرداخت خود را در جهات چهار شنبه, مارس 26 در ارتش تشییع جنازه رهبر سابق حسنی مبارک که 3 دهه از قوی بازوی حکومت به پایان رسید در بهار عربی, تظاهرات سال 2011 است.

دفتر ریاست جمهوری اعلام 3 روز عزای عمومی برای جانبازان رئیس دولت دوبله مدرن روز “فرعون” که درگذشت در سن 91 در یک بیمارستان نظامی قاهره روز شنبه 25 آوریل پس از سال ها صرف نسبی در انزوا.

مبارک مخلوط میراث است که از یک مستبد که زد یک دولت پلیس شاغل در اورژانس قدرت و تقلب در انتخابات از یک ضامن ثبات که درگیر جنگ با شبه نظامیان اسلام گرا و نگهداری روابط نزدیک با قدرت های غربی.

مراسم متمرکز نکنید مبارک میراث سیاسی اما در کار نظامی از اتحاد جماهیر شوروی آموزش دیده و خلبان جنگنده که دستور مصر نیروی هوایی در طول جنگ سال 1973 با اسرائیل است.

یک هلیکوپتر نظامی ارتش تحویل مبارک تابوت بود که رویشان در مصر پرچم و سپس سوار بر اسب کشیده حمل و نقل در قاهره Mosheer Tantawi مسجد.

Sisi رهبری نظامی صفوف flanked توسط دولت را بالا مذهبی و چهره های سیاسی.

افسران انجام مبارک جنگ مدال و توپ شلیک 21 گلوله سلام قبل از تابوت بود و بعد کاهش به زمین در خانواده گورستان در هلیوپولیس در شرق قاهره.

Sisi که آیا آدرس این مراسم را تکان داد دست در دست مبارک را ماتمزده پسرانش علا و جمال بودند که به تازگی پاک کرد.

ده ها تن از حامیان مبارک آمد به سوگواری در میان آنها Tharwat حسن 59 دفتر مدیر از Menufiyah این استان مبارک مورد ستایش قرار داد از.

“او زندگی می کردند به دیدن آن روز پسران خود را پاک شد” حسن گفت. او سپس با اشاره به بارش باران که خیس قاهره در اوایل این هفته گفت که “اگر آسمان بودند و گریه برای او.”

“حسنی مبارک بود و نه فقط یک دولتمرد او تجسم واقعی از دولت است.”

‘عزت و تکبر’

“مبارک در دست خدا” خواندن صفحه اول تیتر روزنامه دولتی Al Ahram با راه راه سیاه و سفید برش در سراسر یک عکس کهنه حاکم است.

تشییع جنازه انجام شد زنده, محلی, کانال های تلویزیونی که در آن برجسته از مفسران ستایش مبارک میراث درخشان در تن.

سابق نیروی هوایی رئیس و معاون رئیس جمهور شد رئیس دولت در سال 1981 پس از شبه نظامیان اسلام گرا ترور سلف خود انور سادات در طول یک رژه نظامی.

مبارک که نشسته بود کنار او زخمی شد. او را به زنده ماندن چندین تلاش بیشتری در زندگی خود از جمله در سال 1995 زمانی که شبه نظامیان اسپری اتومبیل خود را با گلوله در موانع در اتیوپی.

همانطور که مبارک رفت و منجر به شمال کشور آفریقایی او با تکیه به شدت در نیروهای مسلح و سرویس های امنیتی برای اطمینان از ثبات و امنیت در حالی که ترویج روابط نزدیک با ایالات متحده و نگه داشتن مصر صلح با اسرائیل است.

تظاهرات گسترده که در نهایت پایین آورده مبارک بودند انفجار خشم مردمی در برابر دولت پلیس و فساد و قوم و خویش است که به بسیاری از مشخص شود.

مبارک پس از صرف سال در بازداشت به نقش خود در مرگ صدها نفر از معترضان بود اما آزاد در سال 2017 پس از محکومیت لغو شد.

در این پست از مبارک و سال مصر زده بود با آشفتگی های سیاسی – ناآرامی های خونین در خیابان, کوتاه حکومت اسلامگرای محمد مرسی رییس جمهوری و 2013 بیمارستانها در حال تمام شدن توسط Sisi دیگر نظامی که reimposed سخت قدرت پلیس.

مبارک تمام افتخارات نظامی تشییع جنازه در تقابل با پایین کلید دفن مرسی اخوان المسلمین رئیس جمهور.

مرسی فوت در سال گذشته پس از یک حمله قلبی و به خاک سپرده شد بی سر و صدا در شب بدون هیاهو به عنوان رسانه های مصری تمسخر خود را تنها در اتاق.

محمد امین یک ستون نویس بزرگترین خصوصي روزانه, Al المصری الیوم ” نوشت که “شما موافق یا مخالف با رفتگان رئیس جمهور اما یک چیز برای مطمئن شویم که: مبارک هرگز به کشور خود خیانت کرده.”

او در مقایسه با مبارک و سرنوشت آن با استبدادی حاکمان عرب در لیبی و یمن و عراق و تونس نوشته است که “خود پایان بود بر خلاف Kadhafi علی عبدالله صالح و یا صدام حسین. او نه به دنبال پناهندگی مانند بن علی ،

“او گفت که او خواهد اینجا زندگی و مرگ است. او تحت فشار قرار دادند و در او عزت و تکبر.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im