مصر به دنبال کمک از صندوق بین المللی پول در میان ویروس رکود

ECONOMIC BLOW. Egyptians look at traditional lanterns sold during the Muslim holy month of Ramadan in Cairo's Sayeda Zainab neighborhood on April 19, 2020. Photo by Mohamed el-Shahed/AFP

اقتصادی ، مصریان نگاه سنتی فانوس به فروش می رسد در طول ماه رمضان در قاهره Sayeda زینب محله در 19 آوریل سال 2020 است. عکس توسط Mohamed el-شاهد/AFP

قاهره – مصر به دنبال یک بسته کمک از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای جبران تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر مصطفي Madbouli گفت: پنج شنبه, مارس 26.

در یک کنفرانس خبری با رئیس بانک مرکزی و دیگر وزرای Madbouli مشخص نیست به اندازه یک سال اعطای بسته کمک مالی دولت به دنبال از صندوق بین المللی پول در کنار کمک های فنی.

او گفت: وام خواهد بود مذاکره “در روز.”

شعار شمال آفریقا اقتصاد عملکرد قوی قبل از وقوع او گفت: بسته کمک بسیار مهم بود با توجه به اینکه پروازهای پایه و گردشگری متوقف شد.

“هیچ کس نمی داند که این بحران به پایان خواهد رسید بنابراین ما می خواستم به برخی از اقدامات است که خواهد ساخت در اقتصاد داشت به خصوص پس از تعطیلی کامل حمل و نقل هوایی و گردشگری, بخش” Madbouli گفت.

مصر در بخش گردشگری به دست آورده $12.6 میلیارد دلار در سال 2019 به بالاترین رقم در نزدیک به یک دهه.

اما تاثیر coronavirus شده است شدید باشد. ذخایر خارجی کاهش یافته است از $45.5 میلیارد دلار در مارس به رقم 40.1 میلیارد دلار در پایان ماه مارس بانک مرکزی Tarek عامر گفت.

وزیر برنامه ریزی هلا سعید گفت که حتی اگر “بحران بی سابقه” باعث شده به این ویروس تا به حال تحت تاثیر بازارهای جهانی مصر بود و هنوز هم در مسیر رسیدن به 4.5 درصد رشد در این سال است.

کشور سست آن مستند محدودیت با آغاز ماه رمضان اجازه می دهد مغازه ها و مراکز تجاری به تجارت در تعطیلات آخر هفته و کاهش حکومت نظامی ساعت یک ساعت به 9 شب تا 6 صبح.

مصر قبلا امضا $12-میلیارد بسته کمک با واشنگتن بر اساس صندوق بین المللی پول در سال 2016 با آخرین tranche پرداخت شده در سال گذشته است.

پس از سال 2011 شورش است که سرنگون رئیس جمهور سابق حسنی مبارک در اقتصاد امروز جهان در پرجمعیت ترین کشور پایدار است چندین شوک ناشی از بی ثباتی سیاسی و مسائل امنیتی است.

دولت تحمیل کرده است سخت ریاضتی در سال های اخیر به تلاش برای کاهش کسری بودجه آن از جمله برش یارانه سوخت و برق است.

تاثیر اصلاحات اقتصادی شده است در سخت ترین و فقیر در یک کشور که در آن 1 در 3 زیر خط فقر زندگی میکنند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im