مصر گسترش بازداشت فعال که مورد انتقاد رئیس جمهور

قاهره (AP) — دادستان مصر روز شنبه تمدید بازداشت یک فعال سیاسی و از منتقدان رئیس جمهور عبد فتاح ال-Sissi فعال وکیل گفت.

پلیس پاتریک جورج زکی 28, مصر دانشجو در دانشگاه بولونیا در ایتالیا پس از او وارد قاهره در اوایل این ماه در آنچه قرار بود یک سفر کوتاه خانه. او دستور داد تا همچنان در بازداشت و در انتظار رسیدگی به اتهامات از انتشار اخبار نادرست و فراخوانی برای تظاهرات غیر مجاز. زکی را رد کرده است ادعا می کند در برابر او.

زکی گفت: وکلای او شده است می خواهم شکنجه با شوک الکتریکی مورد ضرب و شتم و چشم در طول بازجویی در مورد فعالیت خود را با توجه به طرح مصر برای حقوق شخصی. این گروه قبلا شاغل زکی به عنوان یک جنس حقوق محقق و در حال حاضر او ارائه نمایندگی قانونی.

این کشور بالا دادستان را رد اتهامات شکنجه و گفت که زکی گزارش نداد که او “آزار یا تجاوز در حین دستگیری و یا بازداشت” زمانی که او صحبت می کرد به دادستان عمومی on Feb. 8 روز پس از دستگیری او.

دفاع از خود وکیل Lubna درویش به اسوشیتد پرس گفت که دادستان تمدید زکی را بازداشت و به 15 روز دیگر. این ERICAROSECELEBRATES همچنین گزارش تجدید.

“آنها برش مو خود را, اما او لبخند” وکیل او گفت:, و اضافه کرد که بازداشت تجدید آغاز می شود “یکی دیگر از 15 روز از مبارزات انتخاباتی خود را برای آزادی است.”

تبلیغات

ال-Sissi دولت را دستگیر کرده است هزاران نفر از مردم پس از به قدرت رسیدن در سال 2013. بسیاری از کسانی که اسلامگرایان اما برجسته فعالان سکولار نیز بازداشت شده اند. مصر ممنوع همه تظاهرات غیر مجاز که همان سال است.

ال-Sissi has نورد آزادی که برنده شد در طول به اصطلاح بهار عربی قیام سال 2011 است. مصر و دادستان در حال حاضر قدرت های گسترده ای برای نگه داشتن افراد بازداشت شده برای ماه ها و حتی سال تا کنون که بدون تشکیل پرونده اتهامات و یا ارائه مدارک و شواهد.

زکی را بازداشت کرده است لایروبی کردن خاطرات دردناک از 2016 ناپدید شدن در مصر از 28 ساله ایتالیایی محقق Giulio Regeni. بدن او پیدا شد چند روز بعد در کنار یک بزرگراه در نزدیکی قاهره با شکنجه علائم است که فعالان و گروه های حقوق بشر می گویند شبیه نتایج گسترده شیوه های شکنجه در مصر بازداشت امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im