رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده روز سه شنبه در خود دولت از آدرس اتحادیه به فیلادلفیا چهارم گریدر بورس تحصیلی است که اجازه می دهد او را به حضور در یک مدرسه خود را انتخاب کنید. معلوم مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, در حال رفتن به پرداخت برای این بورس تحصیلی خارج از جیب.

بخش آموزش و پرورش سخنگوی محلی گفت خروجی اخبار Philadelphia Inquirer روز چهارشنبه که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos خواهد به طور مستقیم ارائه بورس تحصیلی به Janiyah دیویس و مادر او استفانی که دعوت شده بودند به روز سه شنبه ریاست جمهوری در سخنرانی در واشنگتن است.

در طول سخنرانی رئیس جمهور در معرفی آمریکا به Janiyah که به دنبال یک راه از او کم انجام عمومی مدرسه از طریق پنسیلوانیا مدرسه-انتخاب برنامه فراهم می کند که اعتبار مالیاتی برای افراد و کسب و کار در ازای کمک به, کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برای حضور در مدارس خصوصی.

“اما در سال گذشته که در آینده قرار داده شد بیشتر از رسیدن به زمانی که فرماندار پنسیلوانیا وتو قانون به گسترش مدرسه انتخاب 50000 کودکان” مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره به یک 2019 پنسیلوانیا لایحه که باید گسترش دولت مدرسه-انتخاب برنامه توسط $100 میلیون. رژیم صهیونیستی. تام گرگ دموکرات وتو این لایحه در حمایت از متوسط بیشتر گسترش برنامه کاهش بودجه در دسترس از 100 میلیون دلار به $25 میلیون.

“Janiyah من به برخی از خبر خوب برای شما. چون من با خوشحالی به اطلاع شما که شما صبر کنید بیش از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دختر. “من می تواند با افتخار اعلام کند امشب که یک فرصت بورس تحصیلی در دسترس تبدیل شده آن را به شما و شما به زودی خواهد شد از رفتن به مدرسه خود را انتخاب کنید.”

ثروتمندترین میان مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه, بتسی DeVos تخمین زده شده است که توسط فوربس به خالص ارزش 2 میلیارد دلار. وزارت آموزش و پرورش سخنگو گفت در Philadelphia Inquirer که DeVos اهدا او حقوق و دستمزد هر سال برای سازمان های مختلف.

این Davises سفر به فیلادلفیا روز چهارشنبه با DeVos و معاون رئیس جمهور مایک پنس در نیروی هوایی ، پنس ذکر Janiyah زمانی که او خطاب به یک سالن پر از سوم و چهارم کلاس در St. Francis de Sales مدرسه در غرب فیلادلفیا اگر چه نه دختر و نه مادر او در این رویداد حضور داشتند.

“رئیس جمهور افزود که بدون پدر و مادر باید مجبور به فرستادن فرزند خود به شکست دولت و ما همیشه کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود هر پدر و مادر در امریکا انتخاب در آموزش و پرورش فرزندان خود گفت:” پنس. “پدر و مادر باید انتخاب کنید که در آن کودکان باید به مدرسه بروند و این اصل به ارمغان می آورد که ما امروز در اینجا.”

DeVos همچنین با اشاره به Davises در St. Francis de Sales زمانی که او خطاب به شرکت کنندگان اما نمی گویند هر چیزی در مورد شخصا بودجه Janiyah کمک هزینه تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de