ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد به تجدید نظر در این گیج کننده و فرم های درخواست از خدمات عمومی وام بخشش (PSLF) برنامه که کاهش یافته و نزدیک به 99 درصد از وام درخواست امداد در سال اول از گسترش آن است.

این PSLF برنامه ایجاد شد و در سال 2007 به تشویق فارغ التحصیلان دانشگاه به دنبال خدمات عمومی مشاغل. وام گیرندگان که صرف 10 سال در مشاغل خدماتی مانند آموزش پرستاری و پلیس در حالی که همچنین ساخت 120 پرداخت های ماهانه خود را به سمت وام های دانشجویی می تواند درخواست خود را مبنی بر باقی مانده از وام های آن از بین برود. در مارس 2018, وزارت آموزش و پرورش معرفی موقت گسترش خدمات عمومی وام بخشش (TEPSLF) برنامه فراهم می کند که محدود وام برای کمک به وام گیرندگان که مشکل اخذ PSLF وام بخشش زیرا آنها در طرح بازپرداخت هستند که واجد شرایط برای PSLF.

اما تنها بخش کوچکی از متقاضیان تایید شده برای TEPSLF از مارس 2018 طریق ممکن است 2019. در واقع بخشش وام برنامه تبدیل دور 99 ٪ از برنامه های کاربردی در آن دوره به عنوان اطلاعات منتشر شده توسط دفتر کمک های فدرال دانشجویی نشان می دهد. به عنوان بسیاری به عنوان 38,000 متقاضیان در بر داشت خود را تکذیب کرد توسط TEPSLF به سادگی از آنجا که آنها تا به حال برای اولین بار اعمال می شود برای PSLF که آنها در حال حاضر می دانستم که آنها واجد شرایط برای.

“این روند می تواند گیج کننده برای وام گیرندگان که نمی فهمم چرا آنها باید به طور جداگانه برای PSLF—یک برنامه آنها فاقد شرایط لازم برای واجد شرایط برای TEPSLF,” دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی (گائو) گفت: در ماه سپتامبر سال 2019 گزارش. “نیاز به وام گیرندگان به ارائه جداگانه PSLF برنامه به دنبال TEPSLF به جای داشتن یک درخواست یکپارچه مانند از جمله یک کادر در PSLF نرم افزار برای علاقه مند به وام گیرندگان است تراز وسط قرار دارد با آموزش و پرورش را هدف استراتژیک برای بهبود خدمات به مشتری برای وام گیرندگان.”

وزارت آموزش و پرورش ارسال شده طرح خود را برای مقابله با این مشکل به فدرال ثبت نام در Jan. 30. تعمیر ساده است—دو برنامه فرم های مربوط به برنامه های در حال ادغام فقط یکی به طوری که وام گیرندگان برای استفاده از TEPSLF دیگر نمی خواهد باید برای اولین بار به ارائه یک نرم افزار جداگانه برای PSLF.

“ما فکر می کنم این یک حرکت بزرگ است. پاسخ آن را به ما توصیه” ملیسا Emrey-اررس مدیر در گائو آموزش نیروی کار و درآمد تیم امنیتی گفت: NPR News. “این تنها بسیار ساده تر از یک چشم انداز قرض به یک برنامه واحد. که راه شما می دانید اگر شما واجد شرایط برای منظم خدمات عمومی بخشش وام شما می توانید آن را دریافت خواهید کرد. و اگر شما, شما می توانید در نظر گرفته شود به صورت موقت گسترش روند. آن را مانند یک توقف خرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de