ادمونتون اسکیموها انتشار بازیکن از CFL تیم برای ضد همجنس ارسال صدای جیر جیر

به ادمونتون اسکیموها را منتشر کرده اند گیرنده گسترده Christion جونز برای ضد همجنس جیر او فرستاده شده در همان روز به عنوان جهانی افتخار جشن.

سریع عمل می آید پس از جونز توییتی مخالفت خود را به گی و لزبین روابط در روز شنبه به مردم در سراسر جهان جشن جهانی روز پراید.

“مرد نیست فرض کنید با یک مرد. زنان قرار است به با زنان دیگر,” او نوشت.

این توییت به سرعت محکوم به نفرت مردم در توییتر. اما جونز در ابتدا كار خود را در نظرات ارسال بیش از 50 توییتهایی پاسخ به مخالفان خود بیش از پنج ساعت در شب شنبه.

“موضع من در آنچه که من می گویند. حسرت هیچ چیز نیست. عذر خواهی به چه کسی???,” او نوشت.

در پیگیری توییتهایی جونز گفت که او هرگز عذرخواهی می کنیم. اما چند دقیقه قبل از این تیم اعلام کرد او تا به حال منتشر شده است از فهرست جونز فرستاده دیگر صدای جیر جیر.

“کلمات من عمیقا دردناک, دردناک و صفر خدمت هدف. من اضافه شده به مبارزه از یک جامعه به یک زندگی عاری از ظلم و ستم از هر نوع. من صمیمانه عذرخواهی می کنیم” او گفت: در یک توییت در روز یکشنبه.

به ادمونتون اسکیموها طولانی درگیر خود جنجال در اطراف این تیم نام است که به طور گسترده ای در نظر گرفته نژادی لکه دار کردن خبر آن منتشر شده بود جونز در روز یکشنبه بعد از ظهر.

در لیگ فوتبال کانادا نیز با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه گفت که هیچ جایی در لیگ برای تفسیر که disparages مردم بر اساس دین و نژاد و جنسیت یا گرایش جنسی.

“لیگ ما هیچ ادعای در کمال اما آن را نشانی از تلاش برای فراگیر به قبول و در واقع جشن گرفتن تفاوت های ما و به احترام و افتخار حقوق بشر” لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie گفت.

مردم در پاسخ به جونز در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر با این استدلال که او با استفاده از خود را پلت فرم عمومی از بیش از 10 ، 000 پیروان برای بی اعتبار کردن تجاوز روابط در راه است که منجر به تبعیض شود.

برخی از کاربران توییتر شروع به برچسب ادمونتون تیم فوتبال حساب در پاسخ به درخواست این تیم که آیا آنها را تحمل ضد همجنس نظرات از یک بازیکن است. این تیم همراه با بقیه لامپ کم مصرف در آغوش غرور ماه در مبارزات تغییر آرم خود را به ویژگی های پرچم رنگین کمان را.

ضبط از صفحه نمایش Christion جونز’ ضد همجنس صدای جیر جیر ارسال به بیش از 10 ، 000 پیروان در روز شنبه. (Christion جونز/توییتر)

جونز در اصل از آلاباما آمد به ادمونتون در ماه اوت سال 2019 پس از تجارت با Saskatchewan Roughriders.

جنیس ایروین یک گی NDP MLA و منتقد برای تجاوز مسائل به نام جونز’ صدای جیر جیر اصلی نگران کننده است.

“من نمی خواهم هر فرد جوان به فکر می کنم که چه کسی آنها را انتخاب کنید به عشق اشتباه است چرا که آن را نمی,” او گفت:. “این واقعا آمار بسیاری از ما سخت است به همین دلیل من فکر می کنم جامعه به سرعت پاسخ.”

در حالی که ایروین می خواهد برای دیدن جونز عذر خواهی او مطمئن است او شلیک است که پاسخ درست است یا نه. او ارائه شده برای کمک به آموزش او در LGBTQ مسائل در حوزه که شامل کشورهای مشترک المنافع ورزشگاه.

“من می خواهم به او بدهد که به نفع او نبود مایل به جامعه ما,” او در مصاحبه ای گفت: قبل از این تیم صادر شده و تصمیم گیری آن است. “من مایل به اشتراک گذاشتن کمی در مورد داستان من و داستان بسیاری از مردمی در جامعه ما است.”

هنگامی که سابق MLA گراهام Sucha پیشنهاد جونز رسیدن به اعضای آلبرتا جامعه تجاوز و ارائه اطلاعات تماس جونز کاهش یافته است. “من یک مرد سیاه پوست در امریکا, من آن را کشف کردن” او توییتی در پاسخ.

“این کاملا در مورد هر کسی که در تلاش برای به سکوت کسی و نژادپرستانه نسبت به او. آن را در مورد خاموش کردن همجنسگرا ستیزی و توییت خود به وضوح ضد همجنس,” ایروین گفت.

این اولین بار نیست که یک لامپ کم مصرف پخش شده است علنا محکوم به ضد همجنس نظرات. در سال 2014 لیگ جریمه حداقل سه بازیکن برای نظرات در مورد مایکل سام برای اولین بار آشکارا همجنسگرا بازیکن پیش نویس به لیگ ملی فوتبال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *