اقتصاد میریزد از 700 ، 000 شغل در اواسط ماه مارس در میان CCP ویروس اپیدمی

اقتصاد آمریکا دهکدهای از دست داد بیش از 700 ، 000 شغل در اولین هفته از تلاش های دولت برای کاهش سرعت گسترش CCP ویروس. صنعت مهمان نوازی بود ضربه سخت ترین اما عملا هیچ بخش فرار از انقباض آمار منتشر شده در مارس 3 توسط اداره آمار کار (BLS) را نشان می دهد.

یکی پس از دیگری فرمانداران سراسر کشور صادر خاموش کردن سفارشات بسته شدن میله تئاتر و “غیر ضروری” کسب و کار.

CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus شکست در مرکزی چین در شهر ووهان در اطراف نوامبر 2019 و اجازه داده شد به گسترش در سراسر چین و جهان به دلیل coverup و سوء مدیریت توسط حزب کمونیست چین (CCP).

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 240,000 موارد و نزدیک به 5000 مرده است.

این BLS داده نمی گرفتن فشار کامل از خاموش کردن به عنوان آن را بر اساس یک نظرسنجی انجام شده در بین 8 مارس و 14 مارس قبل از بسیاری از اقدامات کاهش شد و به تصویب رسید.

ادعا می کند برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به رکورد بیش از 6.6 میلیون برای هفته پایان مارس 28.

آکسفورد اقتصاد است و پیش بینی اشتغال شیرجه می تواند حداقل 20 میلیون شغل در ماه آوریل که ضربه دور ضبط 800,000 جست و خیز کردن در مارس 2009.

نرخ بیکاری افزایش یافته و به 4.4 درصد در ماه مارس بالاتر از 3.5 درصد در ماه قبل است. اما این تعداد نادرست است که BLS هشدار داد با توجه به misclassification برخی از کارگران بیکار در طول خاموش کردن. نرخ واقعی خواهد بود نزدیک به 5.4 درصد این اداره گفت.

اکثریت از این کار ضرر و زیان حدود 420,000 شد در این رستوران بخش بود که تا حد زیادی تنها مجاز به ارائه takeout. برخی از رستوران ها اقتباس کرده اند با تعویض به فروش مواد غذایی و با نتایج دلگرم کننده است. برخی از ایالت ها باید برداشته مقررات اجازه می دهد تا رستوران برای فروش به خرده فروشی اقلام آنها به خرید عمده فروشی و برخی از آنها مجاز رستوران به فروش الکل با takeout سفارشات.

ضد ویروس-اقدامات را به پایان آورد تاریخی 113 ماه رشد اشتغال.

تنها مناطقی که دیدم برخی از کشور بودند و برخی از فروشگاه کالا (حدود 9,000) انبارداری (بیش از 8000) سرپایی مراکز بهداشتی درمانی (بیش از 5000) و چند نفر دیگر. دولت فدرال—به غیر از ایالات متحده خدمات پستی که مشاغل از دست رفته—اضافه شدن نزدیک به 20 ، 000 شغل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای حفظ برخی از سطح از خوش بینی در بازار گفت: اقتصاد خواهد آمد “خروش دوباره” هنگامی که ویروس محدودیت برداشته می شوند. به دولت توصیه می شود مردم به دنبال “اجتماعی فاصله” قوانین تا مارس 31. آن را نیز مشغول به کار با کنگره به تصویب $2.3 تریلیون بسته امداد است که با ارائه پول نقد به فردی آمریکایی وام به کسب و کارهای کوچک و کمک مالی برای صنایع مانند صنعت هواپیمایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد یکی دیگر از بسته هایی که ارائه می کنند 2 تریلیون دلار برای زیرساخت ها است.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im