اقتصاددانان: بسته محرک اقتصادی به تامین مالی و تقویت روانی’

واشنگتن—به سرعت در حال افزایش COVID-19 همه گیر است منجر به تهاجمی پاسخ از دولت ایالات متحده با سابقه هماهنگی بین سیاستهای مالی و پولی مقامات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27, a $2.2 تریلیون اقتصادی نجات بسته به آدرس شديد و اختلالات ناشی از CCP ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus. اقتصاددانان بر این باورند که اقدامات امداد برای استقبال خانواده ها و کسب و کار محدود به برخی از اثر مثبت در اقتصاد است.

“مالی جاری بسته کافی به نظر می رسد در حال حاضر با فرض فعالیت های اقتصادی شروع به عادی سازی در اطراف اواسط ماه مه. اگر آن را نمی ممکن است ما نیاز به یک بزرگتر قایق” برت رایان ارشد ایالات متحده اقتصاددان در دویچه بانک نوشت در گزارش.

او می گوید: فوق العاده هماهنگی بین سیاستهای مالی و پولی مقامات بود “یکی از ویژگی های رمان” این بسته.

وزارت خزانه داری ارائه خواهد شد $450 میلیارد به فدرال رزرو به خرید وام و سرمایه گذاری به عنوان بخشی از بسته است.

“این فوق العاده مهم است” رایان اشاره کرد. آن را ارائه حدود 4.5 تریلیون از ظرفیت وام دهی به بخش های خصوصی و عمومی.

رئیس بانک فدرال جروم پاول پیش از آن اظهار داشت که بانک مرکزی می تواند با ارائه 10 دلار در وام برای هر $1 آن را دریافت از خزانه. که اجازه می دهد فدرال رزرو به ارائه نقدینگی به بازار و خرید, شرکت های بزرگ, شهرداری و دولت بدهی.

فدرال رزرو انجام خواهد شد باز کاهش کمی برای آن برنامه خرید دارایی که نشان دهنده یک برنامه به طور بالقوه فصل جدید در بانک فدرال “چاپ پول.”

“این خرید خواهد بود طراحی شده برای کمک به اقتصاد و بازارهای مالی بهبود می یابند” کارل تاننباوم اقتصاددان ارشد از اعتماد شمالی مدیریت دارایی نوشت: در گزارش.

او گفت: بانک مرکزی در طول تاریخ نقش حیاتی بازی در اعطای وام در طول زمان بحران.

“Purists قطعا احساس مضطرب در مورد این آشکار سازش از بانک مرکزی استقلال. اما با نرخ بهره صفر در عمده ترین بازارهای سنتی اهرم سیاست های پولی خسته شده اند. تامین مالی مالی تلاش است بهترین راه برای بانک مرکزی به همچنان به دنبال اجباری” تاننباوم گفت.

تسکین بسته شامل پرداخت های مستقیم 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و مزایای بیکاری به میلیون ها نفر که شغل از دست داده اند.

شرکت از تمام اندازه ها را دریافت, وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. شرکت های بزرگ شده اند که به طور مستقیم آسیب اثرات این بیماری همه گیر را دریافت مستقیم کمک کند.

اندازه گیری نیز شامل میلیاردها دلار برای دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی. کمک به کشورهای بسیار مهم است بخشی از این لایحه به عنوان این کمک خواهد کرد جلوگیری از اخراج در دولت های محلی و مرتبط با کاهش خدمات عمومی است.

“همه این عناصر باید در کوتاه مدت مالی و تقویت روانی است که به فوریت نیاز” تاننباوم گفت.

S&P شرکت ها انتظار می رود برای دیدن سود پایین

سود شرکت ها شروع کرده اند به یک ضربه بزرگ از اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

وال استریت تحلیلگران به شدت تجدید نظر درآمد برآورد برای سه ماهه دوم. S&P 500 شرکت در حال حاضر انتظار می رود برای دیدن نزدیک به 50 میلیارد دلار کاهش در مجموع سود در سه ماهه دوم با توجه به FactSet.

از مارس 1, برآورد سود برای S&P 500 شرکت برای سه ماهه دوم را تضعیف و به $320 میلیارد از $369 میلیارد و ارائه دهنده اطلاعات مندرج در گزارش.

در سطح صنعت نفت و گاز و سوخت مصرفی و همچنین شرکت های هواپیمایی در حال دیدن قابل توجهی کاهش در برآورد درآمد. دیگر صنایع که بیشترین تاثیر را شامل اتومبیل, هتل ها, رستوران ها و اوقات فراغت و بانک ها.

آمریکا اتاق بازرگانی این کشور بزرگترین کسب و کار سازمان به نمایندگی از منافع بیش از 3 میلیون کسب و کار ستایش آمریکا محرک لایحه, در بیانیه ای.

“تامین این بودجه می تواند تفاوت میان نگه داشتن یک کسب و کار و در حال اجرا در طول هفته های آینده و یا اینکه مجبور به کاهش حقوق و اخراج کارکنان و یا شاتر کسب و کار به طور کامل” اتاق اعلام کرد.

بسته محرک اقتصادی را نیز فراهم می کند برخی از افزایش قیمت نفت در دراز مدت با توجه به فیل فلین ارشد تحلیلگر انرژی در قیمت های آتی گروه در شیکاگو است.

“به طور معمول شما نمی خواهید برای دیدن مداخله دولت در بازار آزاد, اما اجازه دهید آن صورت, در این بحران آن ضروری” فلین گفت: بار عصر.

“من شخصا بر این باورند که آن را به یک مزیت برای قیمت انرژی پایین جاده ها است.”

قیمت نفت سقوط در هفته های اخیر به عنوان CCP ویروس وزن در تقاضای جهانی. جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه نیز منجر به افت شدید قیمت انرژی است.

“چند ماه از هم اکنون زمانی که ما شروع به بازگشایی کارخانه ها و شهرستانها و چین در حال حاضر گرفتن به حالت عادی بازگشت—ما در حال رفتن به دیدن مقید کردن تقاضا” فلین گفت.

ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im