شرق تیمور برتر ارائه می دهد و پس از استعفای بودجه نتواند

دیلی شرق تیمور (AP) — تیمور شرقی را به نخست وزیر ارائه استعفای خود را روز سه شنبه بعد از بودجه موفق به تصویب در مجلس.

نخست وزیر Taur Matan Ruak گفت: او را همچنان به انجام وظایف خود را تا زمانی که رئیس جمهور مورد تایید استعفای خود را.

“ما همچنین نمی تواند کشور ما را ترک بدون جهت مثل یک ماشین بدون راننده” او به خبرنگاران گفت: در دفتر ریاست جمهوری.

وی گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به اعلام یکی دیگر از انتخابات و یا تماس با احزاب سیاسی برای تشکیل یک دولت جدید خواهد استراحت با رئیس جمهور فرانسیسکو اشاره به این حادثه تلخ Lu Olo.

دولت ائتلافی به رهبری Matan Ruak تقسیم شده است به این دلیل که بودجه برای سال 2020 مسدود شده است توسط مخالفان دولت و احزاب است.

رئیس جمهور گفت: Feb. 10 که تازه انتخابات نهایی مراجعه و خواسته احزاب در مجلس صندلی به حرکت های سیاسی به ارائه یک راه حل خوب به بن بست.

تبلیغات

در پاسخ به این درخواست کنگره ملی برای تیمور بازسازی حزب به رهبری کی Rala Xanana Gusmao تشکیل یک ائتلاف با پنج احزاب دیگر برای تشکیل یک دولت جدید است.

“ما باور داریم که این 34 کرسی را تضمین ثبات دولت جدید” Gusmao گفت شنبه.

فرآیند امضای شرکت داشتند و در سال 1996 جایزه صلح نوبل, برنده جایزه خوزه راموس هورتا قوی ترین نامزد فعلی برای تبدیل شدن به نخست وزیر.

Gusmao گفت: اگر بن بست سمت چپ به تنهایی آن را بزرگ تخریب اقتصاد کشور را ساخت جوامع کوچک آسیب پذیر است.

اگر توافق ائتلاف منجر به تشکیل یک دولت جدید انقلابی جبهه به صورت مستقل تیمور-لسته حزب مردمی و حزب آزادی خواهد بود در شایعه مخالفان است. آنها را نگه 31 کرسی در مجلس است.

ائتلاف ادامه خواهد داد و دولت های گذشته را تا سال 2030 برنامه ریزی استراتژیک برای توسعه است. آن را به توجه کامل به مردم در مناطق روستایی به بهبود زندگی خود را تضمین ثبات ملی به عنوان یک عامل تعیین کننده برای توسعه ملی و ادامه مذاکرات از زمین و دریا مرز با اندونزی است.

رئیس جمهور Lu Olo روز دوشنبه در مورد سوال اگر ائتلاف جدید خواهد renominate نه اعضای کابینه را رد کرد و از ماه ژوئن سال 2018 است.

ائتلاف نظر نیست در آن نه تن از نامزدهای اما Gusmao قبلا اعلام شده این حزب نمی خواهد جای افرادی که inaugurations هنوز انتظار با استناد به اصول و اعتبار خود را ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im