آمار اولیه نشان می دهد مردم مصرف هیدروکسی کلروکین دیگر خود ایمنی مواد مخدر هنوز هم مستعد ابتلا به COVID-19

ده ها تن از مردم مصرف هیدروکسی کلروکین و دیگر خود ایمنی داروها برای بیماری های مزمن مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید باید آزمایش مثبت برای CCP ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جهانی روماتولوژی داد.

این مطالعه با حمایت مالی بین المللی همکاری های COVID-19 جهانی روماتولوژی داد که شامل یک گروه بزرگی از دانشگاهیان و پزشکان و بیماران کار با هم و تا کنون نشان می دهد که مصرف هیدروکسی کلروکین نمی کند از بین بردن بیمار حساسیت به حزب کمونیست چین (CCP) virus باعث می شود که COVID-19 بیماری است.

بیش از 9,500 بیماران ارائه نظرسنجی به این داد که نزدیک به نیمی بودند مبتلا به آرتریت روماتوئید یا لوپوس. نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان با بیماری مزمن گفت: آنها مصرف هیدروکسی کلروکین که 189 (7 درصد) گفت: آنها تشخیص داده شد با COVID-19.

به طور جداگانه بیمار اطلاعات ارائه شده توسط rheumatologists و منتشر شده در مارس 16 در لانست روماتولوژی نیز نشان می دهد که ضد مالاریا نه از بین بردن خطر COVID-19 برای مردم در حال حاضر در مواد مخدر. از اولین 110 بيمار گزارش 69 شد, مصرف داروها مانند هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماری های مزمن مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید قبل از اینکه مبتلا به این ویروس است.

از 1 آوریل 110 افراد با بیماری روماتیسمی است که تشخیص داده شده اند با COVID-19 گنجانده شده از شش قاره: اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و آسیا و آفریقا و اقیانوسیه.

این تحقیقات نمی کند به طور خاص آدرس اینکه هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان علائم کروناویروس و محققان اذعان کرد که یکی از محدودیت های این مطالعه این است که برخی از کشورهای آزمون تنها از مردم با نشان دادن علائم شدید.

Jinoos Yazdany, رئیس بخش روماتولوژی در زوکربرگ آمریکا گفته وال استریت ژورنال که ضد مالاریا نیست به طور کامل محافظت از مردم از ابتلا به ویروس است و “نه یک گلوله سحر و جادو, چرا که افرادی که در آن هستند پیمانکاری عفونت است.”

در حالی که هیدروکسی کلروکین ممکن است محافظت از مردم از انقباض COVID-19 دارو است که در حال مطالعه برای آن اثر به عنوان یک درمان برای کسانی که رنج می برند از علائم بیماری های دستگاه تنفسی.

در مارس 28, غذا و دارو مجاز اضطراری استفاده از مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین تبلیغ به عنوان یک “تغییر بازی” برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. این اجازه دولت فدرال شروع به توزیع میلیون ها دوز متحده در سراسر ایالات متحده است.

تعدادی از آزمایشات بالینی بررسی دارو اثربخشی و ایمنی در حال حاضر در جریان است در سراسر جهان از جمله 1500 نفر محاکمه در دانشگاه مینه سوتا است. سه مطالعات اولیه دو از فرانسه و یکی از چین نشان می دهد مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین در حالی که دیگران نشان داده اند برخی از مناطق از خطر است.

در حالی که متخصصان پزشکی در انتظار اعتبار اثربخشی این دارو از طریق آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ وجود دارد باقی می ماند محتاط برای استفاده از این دارو به عنوان پیشگیری, Dr. Anthony Fauci پیشرو متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس خبری در مارس 20, Fauci گفت: اطلاعات در مورد مواد مخدر تا کنون “انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن” است و تنها در این مطالعات مشخص خواهد کرد اگر به مواد مخدر بود واقعا امن و موثر است.

هند که تولید کننده 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین, توافق در مارس 7 به آسانسور زودتر ممنوعیت صادرات این دارو پس از یک مکالمه تلفنی بین تهمت و نارندرا نخست وزیر هند. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفت: در گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که هند می تواند در صورت تلافی اگر موفق به رفع این ممنوعیت و آزادی 29 میلیون دوز از دارو آن را دستور داده بود برای پزشکی خود را ذخیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im