آمار اولیه نشان می دهد مردم مصرف هیدروکسی کلروکین و دیگر خود ایمنی مواد مخدر نیست به طور کامل محافظت از COVID-19

ده ها تن از مردم مصرف هیدروکسی کلروکین و دیگر خود ایمنی داروها برای بیماری های مزمن مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید باید آزمایش مثبت برای CCP (حزب کمونیست چین) ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جهانی روماتولوژی داد.

این مطالعه با حمایت مالی بین المللی همکاری های COVID-19 جهانی روماتولوژی داد که شامل یک گروه بزرگی از دانشگاهیان و پزشکان و بیماران کار با هم و تا کنون نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین نیست همیشه محافظت در برابر بیماری است که سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر سال گذشته است.

بیش از 9,500 بیماران ارائه نظرسنجی به این داد که نزدیک به نیمی بودند مبتلا به آرتریت روماتوئید یا لوپوس. نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان با بیماری مزمن گفت: آنها مصرف هیدروکسی کلروکین که 189 (7 درصد) گفت: آنها مبتلا به این ویروس است.

به طور جداگانه بیمار اطلاعات ارائه شده توسط rheumatologists و منتشر شده در پنج شنبه در لانست روماتولوژی نیز نشان می دهد که ضد مالاریا ممکن است به اندازه کافی محافظت از مردم از ویروس. از اولین 110 بيمار گزارش 69 شد, مصرف داروها مانند هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماری های مزمن مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید قبل از اینکه تشخیص داده coronavirus.

از 1 آوریل سال 2020 110 افراد با بیماری روماتیسمی است که تشخیص داده شده اند با COVID-19 گنجانده شده از شش قاره: اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و آسیا و آفریقا و اقیانوسیه.

این تحقیقات نمی کند به طور خاص آدرس اینکه هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان علائم کروناویروس و محققان اذعان کرد که یکی از محدودیت های این مطالعه این است که برخی از کشورهای آزمون تنها از مردم با نشان دادن علائم شدید.

Jinoos Yazdany, رئیس بخش روماتولوژی در زوکربرگ آمریکا گفته وال استریت ژورنال که ضد مالاریا نیست به طور کامل محافظت از مردم از ابتلا به ویروس جدید است و “نه یک گلوله سحر و جادو از آنجا که افرادی که در آن هستند پیمانکاری عفونت است.”

در مارس 28, سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مجاز اضطراری استفاده از مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین تبلیغ به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با CCP virus اجازه می دهد دولت فدرال شروع به توزیع میلیون ها دوز متحده در سراسر ایالات متحده است.

اما تا هنوز هیچ بزرگ آزمایش های بالینی انجام شده به اعتبار کوچکتر مطالعات و اثبات این دارو با خیال راحت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان این بیماری باعث متخصصان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci, ایالات متحده آمریکا,’ پیشرو متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار به احتیاط در برابر استفاده از مواد مخدر است.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس خبری در مارس 20, Fauci گفت: اطلاعات در مورد مواد مخدر تا کنون “انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن” است و تنها در این مطالعات مشخص خواهد کرد اگر به مواد مخدر بود واقعا امن و موثر است.

تعدادی از آزمایشات بالینی بررسی دارو اثربخشی و ایمنی در حال حاضر در جریان است در سراسر جهان از جمله 1500 نفر محاکمه در دانشگاه مینه سوتا است. سه مطالعات اولیه دو از فرانسه و یکی از چین نشان می دهد مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین ولی مارک های نامناسب توسط برخی در جامعه پزشکی است.

هند که تولید کننده 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین, توافق در مارس 7 به آسانسور زودتر ممنوعیت صادرات این دارو پس از یک مکالمه تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر هند. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفت: در گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که هند می تواند در صورت تلافی اگر موفق به رفع این ممنوعیت و آزادی 29 میلیون دوز از دارو آن را دستور داده بود برای پزشکی خود را ذخیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im